Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34610:633TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
Hoffman Pavel
Thomka Pavel
 
 
87-6-783210
2.Ploc Marek
Novotný Martin
 
 
Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
-89-7-9 1311
3.Veselý LubošThomka Pavel497  3021
4.Novotný MartinTrávníček Michal-7-6-1  0322
5.Kolařík ZdeněkHoffman Pavel-96-118-102323
6.Ploc MarekChalupa Jaroslav879  3033
7.Novotný MartinThomka Pavel-5-1-8  0334
8.Kolařík ZdeněkTrávníček Michal-6-9-4  0335
9.Ploc MarekHoffman Pavel910-125 3145
10.Veselý LubošChalupa Jaroslav7810  3055
11.Kolařík ZdeněkThomka Pavel-4-1068-92356
12.Ploc MarekTrávníček Michal-8-897-92357
13.Veselý LubošHoffman Pavel5-489 3167
14.Novotný MartinChalupa Jaroslav-7-898-32368
15.Ploc MarekThomka Pavel-5-9114-92369
16.Veselý LubošTrávníček Michal793  3079
17.Novotný MartinHoffman Pavel10-8-8-7 13710
18.Kolařík ZdeněkChalupa Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Luboš40Thomka Pavel31
Novotný Martin04Trávníček Michal31
Kolařík Zdeněk03Hoffman Pavel22
Ploc Marek22Chalupa Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14450:355TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Karel
Vitaljič Ivo
 
 
Taraňko Mikhail
Nguyen Van Vui
 
 
-8-96-8 1301
2.Staněk Jiří
Slobodzian Vladimír
 
 
Havelka Daniel
Šrámek Daniel
 
 
-6-7-8  0302
3.Slobodzian VladimírTaraňko Mikhail88-97 3112
4.Staněk JiříHavelka Daniel667  3022
5.Vitaljič IvoNguyen Van Vui-8622 3132
6.Nový KarelŠrámek Daniel8-7-6893242
7.Staněk JiříTaraňko Mikhail96-68 3152
8.Vitaljič IvoHavelka Daniel556  3062
9.Nový KarelNguyen Van Vui-81011-1083272
10.Slobodzian VladimírŠrámek Daniel834  3082
11.Vitaljič IvoTaraňko Mikhail887  3092
12.Nový KarelHavelka Daniel5-642 31102
13.Slobodzian VladimírNguyen Van Vui         
14.Staněk JiříŠrámek Daniel         
15.Nový KarelTaraňko Mikhail         
16.Slobodzian VladimírHavelka Daniel         
17.Staněk JiříNguyen Van Vui         
18.Vitaljič IvoŠrámek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slobodzian Vladimír20Taraňko Mikhail03
Staněk Jiří20Havelka Daniel03
Vitaljič Ivo30Nguyen Van Vui02
Nový Karel30Šrámek Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22566:518SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Dlouhý Karel
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
51011  3010
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
-6-4-9  0311
3.Berný LukášRůžička Jiří-51249 3121
4.Dlouhý KarelKuběna Tomáš-979-6-62322
5.Koubek ArnoštUlrych Jiří-713-6-9 1323
6.Čapek KarelRůžička Petr959  3033
7.Dlouhý KarelRůžička Jiří695  3043
8.Koubek ArnoštKuběna Tomáš-5-713-8 1344
9.Čapek KarelUlrych Jiří7-104-8-82345
10.Berný LukášRůžička Petr396  3055
11.Koubek ArnoštRůžička Jiří59-23 3165
12.Čapek KarelKuběna Tomáš-61068 3175
13.Berný LukášUlrych Jiří98-9-853285
14.Dlouhý KarelRůžička Petr897  3095
15.Čapek KarelRůžička Jiří-98-87832105
16.Berný LukášKuběna Tomáš3811  30  
17.Dlouhý KarelUlrych Jiří         
18.Koubek ArnoštRůžička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš30Růžička Jiří04
Dlouhý Karel21Kuběna Tomáš21
Koubek Arnošt12Ulrych Jiří21
Čapek Karel31Růžička Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
     3110
2.Sejpka Ladislav
Krauz Samuel
 
 
Neskusil Josef
Doležal Karel
 
 
     2311
3.Žerava MiroslavBlažek Bohumír     0312
4.Krauz SamuelSvoboda Vladimír     0313
5.Sejpka LadislavDoležal Karel     1314
6.Vohák KarelNeskusil Josef     3024
7.Krauz SamuelBlažek Bohumír     3134
8.Sejpka LadislavSvoboda Vladimír     0335
9.Vohák KarelDoležal Karel     0336
10.Žerava MiroslavNeskusil Josef     3046
11.Sejpka LadislavBlažek Bohumír     0347
12.Vohák KarelSvoboda Vladimír     3257
13.Žerava MiroslavDoležal Karel     1358
14.Krauz SamuelNeskusil Josef     3068
15.Vohák KarelBlažek Bohumír     3178
16.Žerava MiroslavSvoboda Vladimír     2379
17.Krauz SamuelDoležal Karel     23710
18.Sejpka LadislavNeskusil Josef     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav13Blažek Bohumír22
Krauz Samuel22Svoboda Vladimír31
Sejpka Ladislav03Doležal Karel40
Vohák Karel31Neskusil Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28561:555TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilina Jan
Pejchal Vlastimil
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
8-57-773210
2.Fišer Martin
Müller Václav
 
 
Ševčík Ivan
Pouč Roman
 
 
679  3020
3.Fišer MartinRemunda Štěpán-76-8-2 1321
4.Pilina JanJelínek Tomáš975  3031
5.Pejchal VlastimilŠevčík Ivan8-9-7-6 1332
6.Müller VáclavPouč Roman-7-68-9 1333
7.Pilina JanRemunda Štěpán-7865 3143
8.Pejchal VlastimilJelínek Tomáš-5-9-6  0344
9.Müller VáclavŠevčík Ivan-7986 3154
10.Fišer MartinPouč Roman6-788 3164
11.Pejchal VlastimilRemunda Štěpán4-28-8123274
12.Müller VáclavJelínek Tomáš98-57 3184
13.Fišer MartinŠevčík Ivan-7-6-7  0385
14.Pilina JanPouč Roman897  3095
15.Müller VáclavRemunda Štěpán-7-8-12  0396
16.Fišer MartinJelínek Tomáš3-9-109832106
17.Pilina JanŠevčík Ivan         
18.Pejchal VlastimilPouč Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Martin22Remunda Štěpán22
Pilina Jan30Jelínek Tomáš13
Pejchal Vlastimil12Ševčík Ivan21
Müller Václav22Pouč Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:33 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Vřešťál Milan
Vláčil Jiří
 
 
     3110
2.Kotrč Pavel
Šmolík Jindřich
 
 
Slováček Jakub
Červeňák Marian
 
 
     2311
3.Štencek JiříVřešťál Milan     3121
4.Šmolík JindřichČerveňák Marian     2322
5.Vaněk MartinSlováček Jakub     3232
6.Kotrč PavelVláčil Jiří     2333
7.Šmolík JindřichVřešťál Milan     0334
8.Vaněk MartinČerveňák Marian     3244
9.Kotrč PavelSlováček Jakub     1345
10.Štencek JiříVláčil Jiří     3255
11.Vaněk MartinVřešťál Milan     2356
12.Kotrč PavelČerveňák Marian     1357
13.Štencek JiříSlováček Jakub     3167
14.Šmolík JindřichVláčil Jiří     3177
15.Kotrč PavelVřešťál Milan     3087
16.Štencek JiříČerveňák Marian     3097
17.Šmolík JindřichSlováček Jakub     32107
18.Vaněk MartinVláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štencek Jiří40Vřešťál Milan22
Šmolík Jindřich22Červeňák Marian22
Vaněk Martin21Slováček Jakub13
Kotrč Pavel13Vláčil Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS