Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15 TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Michal
Thomka Pavel
 
 
Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
     2301
2.Chalupa Jaroslav
Luxemburk Jaroslav
 
 
Sejpka Ladislav
Krauz Samuel
 
 
     0302
3.Trávníček MichalVohák Karel     2303
4.Thomka PavelŽerava Miroslav     3013
5.Chalupa JaroslavSejpka Ladislav     3023
6.Jamrich RobertKrauz Samuel     3033
7.Thomka PavelVohák Karel     3243
8.Chalupa JaroslavŽerava Miroslav     3053
9.Jamrich RobertHadrava Miloslav     3063
10.Trávníček MichalKrauz Samuel     3073
11.Chalupa JaroslavVohák Karel     3183
12.Jamrich RobertŽerava Miroslav     3093
13.Trávníček MichalHadrava Miloslav     2394
14.Thomka PavelKrauz Samuel     30104
15.Jamrich RobertVohák Karel         
16.Trávníček MichalŽerava Miroslav         
17.Thomka PavelHadrava Miloslav         
18.Chalupa JaroslavKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trávníček Michal12Vohák Karel12
Thomka Pavel30Žerava Miroslav03
Chalupa Jaroslav30Sejpka Ladislav01
Jamrich Robert30Krauz Samuel03
   Hadrava Miloslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36559:588TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Dlouhý Karel
 
 
Fišer Martin
Müller Václav
 
 
-778-793210
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Pilina Jan
Vinikar Luboš
 
 
-139-10-9 1311
3.Berný LukášPilina Jan-912-10-8 1312
4.Čapek KarelVinikar Luboš966  3022
5.Koubek ArnoštFišer Martin-65-7-9 1323
6.Dlouhý KarelMüller Václav8-510-8-102324
7.Čapek KarelPilina Jan-8697 3134
8.Koubek ArnoštVinikar Luboš-56106 3144
9.Dlouhý KarelFišer Martin-11-10-12  0345
10.Berný LukášMüller Václav8-94-6-92346
11.Koubek ArnoštPilina Jan-3-8-8  0347
12.Dlouhý KarelVinikar Luboš63-5-8103257
13.Berný LukášFišer Martin-6-8-10  0358
14.Čapek KarelMüller Václav-10-53-7 1359
15.Dlouhý KarelPilina Jan10-6-7-9 13510
16.Berný LukášVinikar Luboš         
17.Čapek KarelFišer Martin         
18.Koubek ArnoštMüller Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš03Pilina Jan31
Čapek Karel21Vinikar Luboš03
Koubek Arnošt12Fišer Martin30
Dlouhý Karel13Müller Václav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10444:358TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Slobodzian Adam
 
 
Štencek Jiří
Šilar Bohuslav
 
 
8711  3010
2.Pícha David
Slobodzian Vladimír
 
 
Vaněk Martin
Kavická Andrea
 
 
7-845 3120
3.Vitaljič IvoŠtencek Jiří567  3030
4.Slobodzian AdamVaněk Martin6913  3040
5.Pícha DavidŠilar Bohuslav597  3050
6.Průša DavidKavická Andrea945  3060
7.Slobodzian AdamŠtencek Jiří610-104 3170
8.Pícha DavidVaněk Martin69-2-6-32371
9.Průša DavidŠilar Bohuslav1499  3081
10.Vitaljič IvoKavická Andrea988  3091
11.Nový KarelŠtencek Jiří-710-8-7 1392
12.Průša DavidVaněk Martin5-109-7332102
13.Vitaljič IvoŠilar Bohuslav         
14.Slobodzian AdamKavická Andrea         
15.Průša DavidŠtencek Jiří         
16.Vitaljič IvoVaněk Martin         
17.Slobodzian AdamŠilar Bohuslav         
18.Nový KarelKavická Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vitaljič Ivo20Štencek Jiří12
Slobodzian Adam20Vaněk Martin12
Pícha David11Šilar Bohuslav02
Průša David30Kavická Andrea02
Nový Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21537:500PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Vladimír
Kolařík Zdeněk
 
 
Horčák Martin
Červeňák Marian
 
 
899  3010
2.Veselý Luboš
Novotný Martin
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
-688-1093220
3.Veselý LubošSlováček Jakub9-11-116-82321
4.Kolařík ZdeněkVláčil Jiří86-106 3131
5.Srb VladimírHorčák Martin998  3041
6.Novotný MartinČerveňák Marian-69-8-6 1342
7.Kolařík ZdeněkSlováček Jakub88-79 3152
8.Srb VladimírVláčil Jiří4-87-1053262
9.Novotný MartinHorčák Martin9-6-5-4 1363
10.Veselý LubošČerveňák Marian867  3073
11.Srb VladimírSlováček Jakub89-66 3183
12.Novotný MartinVláčil Jiří-8-7-7  0384
13.Veselý LubošHorčák Martin88-106 3194
14.Kolařík ZdeněkČerveňák Marian5-8910 31104
15.Novotný MartinSlováček Jakub-4-5-5  03  
16.Veselý LubošVláčil Jiří         
17.Kolařík ZdeněkHorčák Martin         
18.Srb VladimírČerveňák Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Luboš21Slováček Jakub12
Kolařík Zdeněk30Vláčil Jiří12
Srb Vladimír30Horčák Martin12
Novotný Martin03Červeňák Marian12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Taraňko Mikhail
 
 
Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
     2301
2.Jež Dominik
Žydel Jan
 
 
Chlumský Petr
Ševčík Ivan
 
 
     3011
3.Jež DominikCherednik Konstantin     1312
4.Žydel JanJelínek Tomáš     3222
5.Taraňko MikhailRemunda Štěpán     3032
6.Přáda JaroslavChlumský Petr     0333
7.Žydel JanCherednik Konstantin     0334
8.Taraňko MikhailJelínek Tomáš     3044
9.Přáda JaroslavRemunda Štěpán     1345
10.Jež DominikChlumský Petr     3155
11.Taraňko MikhailCherednik Konstantin     3165
12.Přáda JaroslavJelínek Tomáš     2366
13.Jež DominikRemunda Štěpán     1367
14.Žydel JanChlumský Petr     3077
15.Přáda JaroslavŠevčík Ivan     3187
16.Jež DominikJelínek Tomáš     0388
17.Žydel JanRemunda Štěpán     3298
18.Taraňko MikhailChlumský Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik13Cherednik Konstantin21
Žydel Jan31Jelínek Tomáš22
Taraňko Mikhail40Remunda Štěpán22
Přáda Jaroslav13Chlumský Petr13
   Ševčík Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
     1301
2.Ulrych Jiří
Záleský Jan
 
 
Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
     3111
3.Kuběna TomášSvoboda Vladimír     2312
4.Ulrych JiříDoležal Karel     2313
5.Růžička PetrBlažek Bohumír     1314
6.Růžička JiříNeskusil Josef     3024
7.Ulrych JiříSvoboda Vladimír     3034
8.Růžička PetrDoležal Karel     0335
9.Růžička JiříBlažek Bohumír     3045
10.Kuběna TomášNeskusil Josef     3255
11.Růžička PetrSvoboda Vladimír     3165
12.Růžička JiříDoležal Karel     3175
13.Kuběna TomášBlažek Bohumír     0376
14.Ulrych JiříNeskusil Josef     0377
15.Růžička JiříSvoboda Vladimír     3087
16.Kuběna TomášDoležal Karel     1388
17.Ulrych JiříBlažek Bohumír     3298
18.Růžička PetrNeskusil Josef     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuběna Tomáš13Svoboda Vladimír13
Ulrych Jiří22Doležal Karel31
Růžička Petr13Blažek Bohumír22
Růžička Jiří40Neskusil Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS