Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15490:332TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thomka Pavel
Hoffman Pavel
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
-36115 3110
2.Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Trávníček MichalŠtencek Jiří5-7-8-5 1321
4.Chalupa JaroslavVaněk Martin-5876 3131
5.Hoffman PavelKavická Andrea618  3041
6.Thomka PavelWO    3051
7.Chalupa JaroslavŠtencek Jiří7-7-67-82352
8.Hoffman PavelVaněk Martin83-6-11-82353
9.Thomka PavelKavická Andrea3101  3063
10.Trávníček MichalWO    3073
11.Hoffman PavelŠtencek Jiří-788-673283
12.Thomka PavelVaněk Martin6-86-533293
13.Trávníček MichalKavická Andrea1195  30103
14.Chalupa Jaroslav         
15.Thomka PavelŠtencek Jiří         
16.Trávníček MichalVaněk Martin         
17.Chalupa JaroslavKavická Andrea         
18.Hoffman Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníček Michal11Štencek Jiří21
Chalupa Jaroslav11Vaněk Martin12
Hoffman Pavel21Kavická Andrea03
Thomka Pavel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38669:686TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vřešťál Milan
Vláčil Jiří
 
 
Pilina Jan
Holub Martin
 
 
77-6-7-72301
2.Slováček Jakub
Červeňák Marian
 
 
Fišer Martin
Müller Václav
 
 
-89-6-10 1302
3.Vřešťál MilanMüller Václav287  3012
4.Červeňák MarianFišer Martin6108  3022
5.Vláčil JiříPilina Jan983  3032
6.Slováček JakubHolub Martin-8-93463242
7.Červeňák MarianMüller Václav-685-9-102343
8.Vláčil JiříFišer Martin87-9-863253
9.Slováček JakubPilina Jan-78-4-9 1354
10.Vřešťál MilanHolub Martin13-89-5163264
11.Vláčil JiříMüller Václav-6-8-7  0365
12.Slováček JakubFišer Martin-94-512-62366
13.Vřešťál MilanPilina Jan-13-58-10 1367
14.Červeňák MarianHolub Martin-7-479103277
15.Slováček JakubMüller Václav-4-8-4  0378
16.Vřešťál MilanFišer Martin97-8-8-72379
17.Červeňák MarianPilina Jan-8-1310-13 13710
18.Vláčil JiříHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vřešťál Milan22Müller Václav31
Červeňák Marian22Fišer Martin22
Vláčil Jiří21Pilina Jan31
Slováček Jakub13Holub Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:39710:721TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
4810  3010
2.Pouč Roman
Ševčík Ivan
 
 
Sejpka Ladislav
Krauz Samuel
 
 
-4-671393220
3.Jelínek TomášVohák Karel-9-887103230
4.Remunda ŠtěpánŽerava Miroslav-7-766-82331
5.Ševčík IvanSejpka Ladislav-1010-99123241
6.Pouč RomanKrauz Samuel-7-7-9  0342
7.Remunda ŠtěpánVohák Karel46-87 3152
8.Ševčík IvanŽerava Miroslav48-58 3162
9.Pouč RomanHadrava Miloslav-1-548-72363
10.Jelínek TomášKrauz Samuel-812-8-11 1364
11.Ševčík IvanVohák Karel9-10-6-12 1365
12.Pouč RomanŽerava Miroslav-8-8-7  0366
13.Jelínek TomášHadrava Miloslav-6-12-7  0367
14.Remunda ŠtěpánKrauz Samuel9-10-9993277
15.Pouč RomanVohák Karel-8-9-8  0378
16.Jelínek Tomᚎerava Miroslav66-7-983288
17.Remunda ŠtěpánHadrava Miloslav-98-4763298
18.Ševčík IvanKrauz Samuel7-889 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Tomáš22Vohák Karel22
Remunda Štěpán31Žerava Miroslav22
Ševčík Ivan31Sejpka Ladislav01
Pouč Roman04Krauz Samuel22
   Hadrava Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
Čapek Karel
Koubek Arnošt
 
 
     3210
2.Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
     3120
3.Svoboda VladimírČapek Karel     2321
4.Doležal KarelBerný Lukáš     3231
5.Neskusil JosefKoubek Arnošt     1332
6.Blažek BohumírHrubý Václav     3042
7.Doležal KarelČapek Karel     3152
8.Neskusil JosefBerný Lukáš     3262
9.Blažek BohumírKoubek Arnošt     2363
10.Svoboda VladimírHrubý Václav     3073
11.Neskusil JosefČapek Karel     1374
12.Blažek BohumírBerný Lukáš     3084
13.Svoboda VladimírKoubek Arnošt     3094
14.Doležal KarelHrubý Václav     30104
15.Blažek BohumírČapek Karel         
16.Svoboda VladimírBerný Lukáš         
17.Doležal KarelKoubek Arnošt         
18.Neskusil JosefHrubý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vladimír21Čapek Karel21
Doležal Karel30Berný Lukáš03
Neskusil Josef12Koubek Arnošt21
Blažek Bohumír21Hrubý Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Průša Martin
Průša David
 
 
WO    0301
2.Růžička Petr
Růžička Jiří
 
 
Slobodzian Vladimír
Staněk Jiří
 
 
     0302
3.Záleský JanPrůša Martin     0303
4.Růžička PetrPrůša David     1304
5.Růžička JiříStaněk Jiří     1305
6.Slobodzian VladimírWO    0306
7.Růžička PetrPrůša Martin     0307
8.Růžička JiříPrůša David     1308
9.Staněk JiříWO    0309
10.Záleský JanSlobodzian Vladimír     03010
11.Růžička JiříPrůša Martin         
12.Průša David         
13.Záleský JanStaněk Jiří         
14.Růžička PetrSlobodzian Vladimír         
15.Průša Martin         
16.Záleský JanPrůša David         
17.Růžička PetrStaněk Jiří         
18.Růžička JiříSlobodzian Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Záleský Jan02Průša Martin20
Růžička Petr02Průša David20
Růžička Jiří02Staněk Jiří10
   Slobodzian Vladimír10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
Turek Tomáš
Novotný Martin
 
 
     3110
2.Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
Pozníček Josef
Vágner Tomáš
 
 
     3020
3.Žydel JanTurek Tomáš     3130
4.Taraňko MikhailNovotný Martin     3040
5.Jež DominikPozníček Josef     3150
6.Přáda JaroslavVágner Tomáš     3260
7.Taraňko MikhailTurek Tomáš     3070
8.Jež DominikNovotný Martin     3080
9.Přáda JaroslavPozníček Josef     3190
10.Žydel JanVágner Tomáš     30100
11.Jež DominikTurek Tomáš         
12.Přáda JaroslavNovotný Martin         
13.Žydel JanPozníček Josef         
14.Taraňko MikhailVágner Tomáš         
15.Přáda JaroslavTurek Tomáš         
16.Žydel JanNovotný Martin         
17.Taraňko MikhailPozníček Josef         
18.Jež DominikVágner Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydel Jan20Turek Tomáš02
Taraňko Mikhail20Novotný Martin02
Jež Dominik20Pozníček Josef02
Přáda Jaroslav20Vágner Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS