Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Říha Karel
 
 
Hoffman Pavel
Thomka Pavel
 
 
WO    0301
2.Taraňko Mikhail
Jež Dominik
 
 
Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
     3111
3.Přáda JaroslavTrávníček Michal     2312
4.Říha KarelChalupa Jaroslav     1313
5.Jež DominikHoffman Pavel     3123
6.Taraňko MikhailThomka Pavel     3133
7.Říha KarelTrávníček Michal     3243
8.Jež DominikChalupa Jaroslav     3153
9.Taraňko MikhailHoffman Pavel     3063
10.Přáda JaroslavThomka Pavel     1364
11.Jež DominikTrávníček Michal     3174
12.Taraňko MikhailChalupa Jaroslav     1375
13.Přáda JaroslavHoffman Pavel     3285
14.Říha KarelThomka Pavel     1386
15.Taraňko MikhailTrávníček Michal     2387
16.Přáda JaroslavChalupa Jaroslav     1388
17.Říha KarelHoffman Pavel     3298
18.Jež DominikThomka Pavel     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přáda Jaroslav13Trávníček Michal22
Říha Karel22Chalupa Jaroslav31
Jež Dominik31Hoffman Pavel04
Taraňko Mikhail22Thomka Pavel31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Jirků Jaromír
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
     0301
2.Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
     1302
3.Veselý LubošRůžička Jiří     3012
4.Kolařík ZdeněkKuběna Tomáš     0313
5.Jirků JaromírUlrych Jiří     1314
6.Ploc MarekRůžička Petr     3224
7.Novotný MartinRůžička Jiří     0325
8.Jirků JaromírKuběna Tomáš     2326
9.Ploc MarekUlrych Jiří     3036
10.Veselý LubošRůžička Petr     3046
11.Jirků JaromírRůžička Jiří     2347
12.Ploc MarekKuběna Tomáš     1348
13.Veselý LubošUlrych Jiří     3058
14.Novotný MartinRůžička Petr     0359
15.Ploc MarekRůžička Jiří     03510
16.Veselý LubošKuběna Tomáš     32  
17.Novotný MartinUlrych Jiří         
18.Jirků JaromírRůžička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Luboš30Růžička Jiří31
Kolařík Zdeněk01Kuběna Tomáš30
Jirků Jaromír03Ulrych Jiří12
Ploc Marek22Růžička Petr12
Novotný Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20538:470TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Slobodzian Vladimír
 
 
Neskusil Josef
Doležal Karel
 
 
-9458 3110
2.Nový Karel
Vitaljič Ivo
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
49-6-8-82311
3.Průša DavidBlažek Bohumír-8-128663221
4.Slobodzian VladimírSvoboda Vladimír988  3031
5.Vitaljič IvoDoležal Karel576  3041
6.Nový KarelNeskusil Josef-4-89-8 1342
7.Slobodzian VladimírBlažek Bohumír486  3052
8.Vitaljič IvoSvoboda Vladimír-876-4123262
9.Nový KarelDoležal Karel12-4-7-8 1363
10.Průša DavidNeskusil Josef1-946 3173
11.Vitaljič IvoBlažek Bohumír896  3083
12.Nový KarelSvoboda Vladimír-4-12-9  0384
13.Průša DavidDoležal Karel68-217 3194
14.Slobodzian VladimírNeskusil Josef10-1146 31104
15.Nový KarelBlažek Bohumír         
16.Průša DavidSvoboda Vladimír         
17.Slobodzian VladimírDoležal Karel         
18.Vitaljič IvoNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša David30Blažek Bohumír03
Slobodzian Vladimír30Svoboda Vladimír12
Vitaljič Ivo30Doležal Karel12
Nový Karel03Neskusil Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:33457:506TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
-9596 3110
2.Hrubý Václav
Dusbaba Miroslav
 
 
Ševčík Ivan
Zahradníček Jakub
 
 
-10-10-7  0311
3.Hrubý VáclavRemunda Štěpán-5-4-4  0312
4.Dusbaba MiroslavJelínek Tomáš-4-4-8  0313
5.Koubek ArnoštŠevčík Ivan-10-109-6 1314
6.Dlouhý KarelZahradníček Jakub5156  3024
7.Dusbaba MiroslavRemunda Štěpán-7-8-9  0325
8.Koubek ArnoštJelínek Tomáš1143  3035
9.Dlouhý KarelŠevčík Ivan-95-8593245
10.Hrubý VáclavZahradníček Jakub6-6-19-92346
11.Koubek ArnoštRemunda Štěpán3-9-6-11 1347
12.Dlouhý KarelJelínek Tomáš789  3057
13.Hrubý VáclavŠevčík Ivan-6-10-8  0358
14.Dusbaba MiroslavZahradníček Jakub-8-3-5  0359
15.Dlouhý KarelRemunda Štěpán-8-11-7  03510
16.Hrubý VáclavJelínek Tomáš-11-9-7  03  
17.Dusbaba MiroslavŠevčík Ivan         
18.Koubek ArnoštZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Václav03Remunda Štěpán40
Dusbaba Miroslav03Jelínek Tomáš12
Koubek Arnošt12Ševčík Ivan21
Dlouhý Karel31Zahradníček Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Vohák Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Hadrava Miloslav
Trubl Vladimír
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
     1311
3.Hadrava MiloslavRuml Jiří     3121
4.Trubl VladimírMeline Jéróme     0322
5.Sejpka LadislavStejskal Tomáš     1323
6.Vohák KarelWO    3033
7.Trubl VladimírRuml Jiří     0334
8.Sejpka LadislavMeline Jéróme     0335
9.Vohák KarelStejskal Tomáš     3245
10.Hadrava MiloslavWO    3055
11.Sejpka LadislavRuml Jiří     1356
12.Vohák KarelMeline Jéróme     2357
13.Hadrava MiloslavStejskal Tomáš     3167
14.Trubl VladimírWO    3077
15.Vohák KarelRuml Jiří     3287
16.Hadrava MiloslavMeline Jéróme     3197
17.Trubl VladimírStejskal Tomáš     0398
18.Sejpka LadislavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hadrava Miloslav30Ruml Jiří22
Trubl Vladimír03Meline Jéróme31
Sejpka Ladislav03Stejskal Tomáš22
Vohák Karel21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:29673:619TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilina Jan
Holub Martin
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
6-799 3110
2.Fišer Martin
Müller Václav
 
 
Kotrč Pavel
Ťuík Jan
 
 
765  3020
3.Müller VáclavŠtencek Jiří-6-7-8  0321
4.Fišer MartinVaněk Martin67-5-9-92322
5.Holub MartinŤuík Jan-88-77-92323
6.Pilina JanKotrč Pavel6-77-973233
7.Fišer MartinŠtencek Jiří6-78-9-92334
8.Holub MartinVaněk Martin-6-798-62335
9.Pilina JanŤuík Jan-7687 3145
10.Müller VáclavKotrč Pavel583  3055
11.Holub MartinŠtencek Jiří67-7-9-82356
12.Pilina JanVaněk Martin-79-89103266
13.Müller VáclavŤuík Jan679  3076
14.Fišer MartinKotrč Pavel-2758 3186
15.Pilina JanŠtencek Jiří78-79 3196
16.Müller VáclavVaněk Martin-67-89-62397
17.Fišer MartinŤuík Jan676  30107
18.Holub MartinKotrč Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Václav22Štencek Jiří31
Fišer Martin22Vaněk Martin31
Holub Martin03Ťuík Jan13
Pilina Jan40Kotrč Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS