Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4366:242TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thomka Pavel
Hoffman Pavel
 
 
Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
586  3010
2.Trávníček Michal
Chalupa Jaroslav
 
 
Jendruščák Jaroslav
Siblík Michal
 
 
-9857 3120
3.Thomka PavelHolub Martin674  3030
4.Hoffman PavelPejchal Vlastimil7-958 3140
5.Trávníček MichalJendruščák Jaroslav79-108 3150
6.Chalupa JaroslavSiblík Michal464  3060
7.Hoffman PavelHolub Martin-8698 3170
8.Trávníček MichalPejchal Vlastimil589  3080
9.Chalupa JaroslavJendruščák Jaroslav797  3090
10.Thomka PavelSiblík Michal564  30100
11.Trávníček MichalHolub Martin         
12.Chalupa JaroslavPejchal Vlastimil         
13.Thomka PavelJendruščák Jaroslav         
14.Hoffman PavelSiblík Michal         
15.Chalupa JaroslavHolub Martin         
16.Thomka PavelPejchal Vlastimil         
17.Hoffman PavelJendruščák Jaroslav         
18.Trávníček MichalSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thomka Pavel20Holub Martin02
Hoffman Pavel20Pejchal Vlastimil02
Trávníček Michal20Jendruščák Jaroslav02
Chalupa Jaroslav20Siblík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1015:37 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Žerava Miroslav
Vohák Karel
 
 
     0301
2.Ťuík Jan
Šmolík Milan
 
 
Sejpka Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
     0302
3.Vaněk MartinVohák Karel     0303
4.Ťuík JanŽerava Miroslav     0304
5.Šmolík MilanSejpka Ladislav     0305
6.Štencek JiříHadrava Miloslav     3215
7.Ťuík JanVohák Karel     0316
8.Šmolík MilanŽerava Miroslav     0317
9.Štencek JiříSejpka Ladislav     3027
10.Vaněk MartinKrauz Samuel     3237
11.Šmolík MilanVohák Karel     0338
12.Štencek JiříŽerava Miroslav     3148
13.Vaněk MartinSejpka Ladislav     3258
14.Ťuík JanKrauz Samuel     0359
15.Štencek JiříVohák Karel     03510
16.Vaněk MartinŽerava Miroslav         
17.Ťuík JanSejpka Ladislav         
18.Šmolík MilanKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Martin21Vohák Karel40
Ťuík Jan03Žerava Miroslav21
Šmolík Milan03Sejpka Ladislav12
Štencek Jiří31Hadrava Miloslav01
   Krauz Samuel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37666:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Červeňák Marian
 
 
Čapek Karel
Dlouhý Karel
 
 
6-4-7-11 1301
2.Meline Jéróme
Vláčil Jiří
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
810-710 3111
3.Meline JérómeČapek Karel-612-96-92312
4.Červeňák MarianDlouhý Karel-95-6-8 1313
5.Stejskal TomášBerný Lukáš99-66 3123
6.Vláčil JiříHrubý Václav589  3033
7.Červeňák MarianČapek Karel-9-109-4 1334
8.Stejskal TomášDlouhý Karel-9-10-5  0335
9.Vláčil JiříBerný Lukáš-49-4993245
10.Meline JérómeHrubý Václav6-6-9893255
11.Stejskal TomášČapek Karel-99-11-7 1356
12.Vláčil JiříDlouhý Karel-10-9-3  0357
13.Meline JérómeBerný Lukáš-8-106763267
14.Červeňák MarianHrubý Václav-9674 3177
15.Vláčil JiříČapek Karel126-1-18-62378
16.Meline JérómeDlouhý Karel-5-5-5  0379
17.Červeňák MarianBerný Lukáš4-479 3189
18.Stejskal TomášHrubý Václav9108  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Meline Jéróme22Čapek Karel40
Červeňák Marian22Dlouhý Karel40
Stejskal Tomáš22Berný Lukáš04
Vláčil Jiří22Hrubý Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:30662:627TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
Staněk Jiří
Slobodzian Vladimír
 
 
-8-7-6  0301
2.Chlumský Petr
Ševčík Ivan
 
 
Nový Karel
Vitaljič Ivo
 
 
-1018-5-102302
3.Chlumský PetrSlobodzian Vladimír-10-6-6  0303
4.Jelínek TomášStaněk Jiří8-45-9-72304
5.Remunda ŠtěpánVitaljič Ivo933  3014
6.Ševčík IvanNový Karel-103610 3124
7.Jelínek TomášSlobodzian Vladimír-6810-833234
8.Remunda ŠtěpánStaněk Jiří-867-643244
9.Ševčík IvanVitaljič Ivo10-6208 3154
10.Chlumský PetrNový Karel877  3064
11.Remunda ŠtěpánSlobodzian Vladimír7-6-56-62365
12.Ševčík IvanStaněk Jiří10-10-410-92366
13.Chlumský PetrVitaljič Ivo-5111410 3176
14.Jelínek TomášNový Karel-9944 3186
15.Ševčík IvanSlobodzian Vladimír78-10-593296
16.Chlumský PetrStaněk Jiří13-610-8532106
17.Jelínek TomášVitaljič Ivo-101058 31  
18.Remunda ŠtěpánNový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlumský Petr31Slobodzian Vladimír22
Jelínek Tomáš21Staněk Jiří22
Remunda Štěpán21Vitaljič Ivo03
Ševčík Ivan31Nový Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neskusil Josef
Hrdý Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Blažek Bohumír
Doležal Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Blažek BohumírWO    3030
4.Neskusil JosefWO    3040
5.Hrdý JiříWO    3050
6.Doležal KarelWO    3060
7.Neskusil JosefWO    3070
8.Hrdý JiříWO    3080
9.Doležal KarelWO    3090
10.Blažek BohumírWO    30100
11.Hrdý Jiří         
12.Doležal Karel         
13.Blažek Bohumír         
14.Neskusil Josef         
15.Doležal Karel         
16.Blažek Bohumír         
17.Neskusil Josef         
18.Hrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:34 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Záleský Jan
 
 
Přáda Jaroslav
Taraňko Mikhail
 
 
     0301
2.Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
     3111
3.Růžička PetrTaraňko Mikhail     2312
4.Záleský JanJež Dominik     0313
5.Růžička JiříŽydel Jan     3123
6.Kuběna TomášPřáda Jaroslav     3133
7.Záleský JanTaraňko Mikhail     0334
8.Růžička JiříJež Dominik     3144
9.Kuběna Tomᚎydel Jan     3054
10.Růžička PetrPřáda Jaroslav     3164
11.Růžička JiříTaraňko Mikhail     0365
12.Kuběna TomášJež Dominik     3175
13.Růžička PetrŽydel Jan     3285
14.Záleský JanPřáda Jaroslav     0386
15.Kuběna TomášTaraňko Mikhail     3296
16.Růžička PetrJež Dominik     1397
17.Záleský JanŽydel Jan     0398
18.Růžička JiříPřáda JaroslavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr22Taraňko Mikhail31
Záleský Jan04Jež Dominik22
Růžička Jiří21Žydel Jan13
Kuběna Tomáš40Přáda Jaroslav12
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS