Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Bohumír
Doležal Karel
 
 
Trávníček Michal
Růžička Vladimír
 
 
     3110
2.Neskusil Josef
Hrdý Jiří
 
 
Thomka Pavel
Chalupa Jaroslav
 
 
     0311
3.Blažek BohumírTrávníček Michal     3221
4.Neskusil JosefChalupa Jaroslav     0322
5.Hrdý JiříThomka Pavel     1323
6.Doležal KarelRůžička Vladimír     2324
7.Neskusil JosefTrávníček Michal     2325
8.Hrdý JiříChalupa Jaroslav     1326
9.Doležal KarelThomka Pavel     1327
10.Blažek BohumírRůžička Vladimír     3137
11.Hrdý JiříTrávníček Michal     1338
12.Doležal KarelChalupa Jaroslav     0339
13.Blažek BohumírThomka Pavel     13310
14.Neskusil JosefRůžička Vladimír         
15.Doležal KarelTrávníček Michal         
16.Blažek BohumírChalupa Jaroslav         
17.Neskusil JosefThomka Pavel         
18.Hrdý JiříRůžička Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Bohumír21Trávníček Michal21
Neskusil Josef02Chalupa Jaroslav30
Hrdý Jiří03Thomka Pavel30
Doležal Karel03Růžička Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:28603:587TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
Růžička Petr
Kuběna Tomáš
 
 
-7696 3110
2.Chlumský Petr
Cherednik Konstantin
 
 
Růžička Jiří
Ulrych Jiří
 
 
589  3020
3.Cherednik KonstantinKuběna Tomáš7-49-983230
4.Jelínek TomášRůžička Jiří68-36 3140
5.Remunda ŠtěpánRůžička Petr-7577 3150
6.Chlumský PetrUlrych Jiří-8789 3160
7.Jelínek TomášKuběna Tomáš-787-9-102361
8.Remunda ŠtěpánRůžička Jiří-5-7-13  0362
9.Chlumský PetrRůžička Petr5-5-76103272
10.Cherednik KonstantinUlrych Jiří-9-118983282
11.Remunda ŠtěpánKuběna Tomáš95-17-9-42383
12.Chlumský PetrRůžička Jiří7-9109 3193
13.Cherednik KonstantinRůžička Petr5-9-5-5 1394
14.Jelínek TomášUlrych Jiří-5-7-4  0395
15.Chlumský PetrKuběna Tomáš9-87-13832105
16.Cherednik KonstantinRůžička Jiří         
17.Jelínek TomášRůžička Petr         
18.Remunda ŠtěpánUlrych Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cherednik Konstantin21Kuběna Tomáš22
Jelínek Tomáš12Růžička Jiří12
Remunda Štěpán12Růžička Petr12
Chlumský Petr40Ulrych Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Červeňák Marian
 
 
Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
     3210
2.Ruml Jiří
 
 
Mach Jakub
Přáda Jaroslav
 
 
WO    0311
3.Žydel JanWO    0312
4.Ruml JiříMach Jakub     0313
5.Slováček JakubJež Dominik     0314
6.Červeňák MarianPřáda Jaroslav     2315
7.Ruml JiříŽydel Jan     1316
8.Slováček JakubMach Jakub     0317
9.Červeňák MarianJež Dominik     1318
10.Přáda JaroslavWO    0319
11.Slováček JakubŽydel Jan     23110
12.Červeňák MarianMach Jakub         
13.Jež Dominik         
14.Ruml JiříPřáda Jaroslav         
15.Červeňák MarianŽydel Jan         
16.Mach Jakub         
17.Ruml JiříJež Dominik         
18.Slováček JakubPřáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ruml Jiří02Žydel Jan20
Slováček Jakub03Mach Jakub20
Červeňák Marian02Jež Dominik20
   Přáda Jaroslav10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:36402:502PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Vaněk Martin
 
 
Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
-6-3-5  0301
2.Štencek Jiří
Šilar Bohuslav
 
 
Ploc Marek
Srb Vladimír
 
 
8-6-8793211
3.Štencek JiříKolařík Zdeněk-8-868-72312
4.Šmolík JindřichSrb Vladimír-8-8-7  0313
5.Šilar BohuslavPloc Marek-8-7-8  0314
6.Vaněk MartinVeselý Luboš-8-7-9  0315
7.Šmolík JindřichKolařík Zdeněk-7-75753225
8.Šilar BohuslavSrb Vladimír97-8-683235
9.Vaněk MartinPloc Marek-89-3-10 1336
10.Štencek JiříVeselý Luboš-6-6-4  0337
11.Šilar BohuslavKolařík Zdeněk-5-5-9  0338
12.Vaněk MartinSrb Vladimír-69-7-7 1339
13.Štencek JiříPloc Marek8-9-7-7 13310
14.Šmolík JindřichVeselý Luboš-6869 31  
15.Vaněk MartinKolařík Zdeněk         
16.Štencek JiříSrb Vladimír         
17.Šmolík JindřichPloc Marek         
18.Šilar BohuslavVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štencek Jiří03Kolařík Zdeněk21
Šmolík Jindřich11Srb Vladimír21
Šilar Bohuslav12Ploc Marek30
Vaněk Martin03Veselý Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:31530:545TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Martin
Müller Václav
 
 
Vitaljič Ivo
Pícha David
 
 
-8-103-4 1301
2.Vinikar Luboš
Pilina Jan
 
 
Staněk Jiří
Nový Karel
 
 
6612  3011
3.Fišer MartinPícha David-47-9-5 1312
4.Pilina JanVitaljič Ivo9-9-9-4 1313
5.Vinikar LubošStaněk Jiří6-3-99-42314
6.Müller VáclavNový Karel109-76 3124
7.Pilina JanPícha David538  3034
8.Vinikar LubošVitaljič Ivo57-4-9-82335
9.Müller VáclavStaněk Jiří-8-9-7  0336
10.Fišer MartinNový Karel978  3046
11.Vinikar LubošPícha David6-8-9-7 1347
12.Müller VáclavVitaljič Ivo-5-7-9  0348
13.Fišer MartinStaněk Jiří-89-108-92349
14.Pilina JanNový Karel987  3059
15.Müller VáclavPícha David-8911-8-923510
16.Fišer MartinVitaljič Ivo7-910  21  
17.Pilina JanStaněk Jiří-8-97-9 13  
18.Vinikar LubošNový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Martin12Pícha David31
Pilina Jan21Vitaljič Ivo30
Vinikar Luboš03Staněk Jiří30
Müller Václav13Nový Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:34 SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
     3110
2.Sejpka Ladislav
Ruzha Lumír
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
     2311
3.Žerava MiroslavDlouhý Karel     2312
4.Sejpka LadislavČapek Karel     1313
5.Hadrava MiloslavBerný Lukáš     3123
6.Vohák KarelKoubek Arnošt     3133
7.Sejpka LadislavDlouhý Karel     2334
8.Hadrava MiloslavČapek Karel     1335
9.Vohák KarelBerný Lukáš     3145
10.Žerava MiroslavKoubek Arnošt     3055
11.Hadrava MiloslavDlouhý Karel     1356
12.Vohák KarelČapek Karel     2357
13.Žerava MiroslavBerný Lukáš     1358
14.Sejpka LadislavKoubek Arnošt     2359
15.Vohák KarelDlouhý Karel     03510
16.Žerava MiroslavČapek Karel         
17.Sejpka LadislavBerný Lukáš         
18.Hadrava MiloslavKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav12Dlouhý Karel40
Sejpka Ladislav03Čapek Karel30
Hadrava Miloslav12Berný Lukáš12
Vohák Karel22Koubek Arnošt12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS