Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31 TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Michal
Chalupa Jaroslav
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
     1301
2.Thomka Pavel
Hoffman Pavel
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
     3011
3.Trávníček MichalDlouhý Karel     1312
4.Hoffman PavelČapek Karel     1313
5.Chalupa JaroslavBerný Lukáš     3223
6.Thomka PavelKoubek Arnošt     3033
7.Hoffman PavelDlouhý Karel     1334
8.Chalupa JaroslavČapek Karel     3144
9.Thomka PavelBerný Lukáš     3254
10.Trávníček MichalKoubek Arnošt     1355
11.Chalupa JaroslavDlouhý Karel     2356
12.Thomka PavelČapek Karel     3066
13.Trávníček MichalBerný Lukáš     1367
14.Hoffman PavelKoubek Arnošt     3277
15.Thomka PavelDlouhý Karel     3087
16.Trávníček MichalČapek Karel     3297
17.Hoffman PavelBerný Lukáš     31107
18.Chalupa JaroslavKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Michal13Dlouhý Karel31
Hoffman Pavel22Čapek Karel13
Chalupa Jaroslav21Berný Lukáš13
Thomka Pavel40Koubek Arnošt12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22543:489TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Průša Martin
 
 
Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
6103  3010
2.Pícha David
Slobodzian Adam
 
 
Sejpka Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
-868-1013220
3.Slobodzian AdamVohák Karel578  3030
4.Průša DavidŽerava Miroslav95-88 3140
5.Pícha DavidSejpka Ladislav68-83 3150
6.Vitaljič IvoHadrava Miloslav7-6136 3160
7.Průša DavidVohák Karel-82-6793270
8.Pícha DavidŽerava Miroslav10-811-9-52371
9.Vitaljič IvoSejpka Ladislav67-64 3181
10.Slobodzian AdamHadrava Miloslav-813-5-3 1382
11.Nový KarelVohák Karel-5-8-5  0383
12.Vitaljič IvoŽerava Miroslav7-9-8-7 1384
13.Slobodzian AdamSejpka Ladislav-81085 3194
14.Průša DavidHadrava Miloslav-79910 31104
15.Vitaljič IvoVohák Karel         
16.Slobodzian AdamŽerava Miroslav         
17.Průša DavidSejpka Ladislav         
18.Nový KarelHadrava Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slobodzian Adam21Vohák Karel12
Průša David30Žerava Miroslav21
Pícha David11Sejpka Ladislav03
Vitaljič Ivo21Hadrava Miloslav12
Nový Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25604:549PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Vladimír
Ploc Marek
 
 
Pilina Jan
Vinikar Luboš
 
 
-9888 3110
2.Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
Fišer Martin
Müller Václav
 
 
88-69 3120
3.Ploc MarekPilina Jan-9-8-9  0321
4.Srb VladimírFišer Martin689  3031
5.Veselý LubošMüller Václav5-3-810143241
6.Kolařík ZdeněkVinikar Luboš79-9-8-72342
7.Srb VladimírPilina Jan9-1487 3152
8.Veselý LubošFišer Martin647  3062
9.Kolařík ZdeněkMüller Václav-9-9-5  0363
10.Ploc MarekVinikar Luboš-4-9-9  0364
11.Veselý LubošPilina Jan375  3074
12.Kolařík ZdeněkFišer Martin-9-98-9 1375
13.Ploc MarekMüller Václav98-98 3185
14.Srb VladimírVinikar Luboš-913-86-82386
15.Kolařík ZdeněkPilina Jan41-89 3196
16.Ploc MarekFišer Martin11712  30106
17.Srb VladimírMüller Václav         
18.Veselý LubošVinikar Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ploc Marek22Pilina Jan13
Srb Vladimír21Fišer Martin13
Veselý Luboš30Müller Václav12
Kolařík Zdeněk13Vinikar Luboš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Taraňko Mikhail
 
 
Šmolík Jindřich
Šmolík Milan
 
 
     3010
2.Havelka Daniel
Jež Dominik
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
     3120
3.Havelka DanielŠmolík Jindřich     3230
4.Jež DominikŠtencek Jiří     3240
5.Taraňko MikhailŤuík Jan     3050
6.Přáda JaroslavŠmolík Milan     3060
7.Jež DominikKavická Andrea     3070
8.Taraňko MikhailŠtencek Jiří     3180
9.Přáda JaroslavŤuík Jan     3190
10.Havelka DanielŠmolík Milan     30100
11.Taraňko MikhailKavická Andrea         
12.Přáda JaroslavŠtencek Jiří         
13.Havelka DanielŤuík Jan         
14.Jež DominikŠmolík Milan         
15.Přáda JaroslavKavická Andrea         
16.Havelka DanielŠtencek Jiří         
17.Jež DominikŤuík Jan         
18.Taraňko MikhailŠmolík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havelka Daniel20Šmolík Jindřich01
Jež Dominik20Štencek Jiří02
Taraňko Mikhail20Ťuík Jan02
Přáda Jaroslav20Šmolík Milan02
   Kavická Andrea01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
Elčkner Miroslav
Benoit Arnaud
 
 
     3110
2.Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
Slováček Jakub
Červeňák Marian
 
 
     3220
3.Ulrych JiříBenoit Arnaud     3130
4.Růžička PetrSlováček Jakub     2331
5.Růžička JiříČerveňák Marian     3141
6.Kuběna TomášElčkner Miroslav     2342
7.Růžička PetrBenoit Arnaud     0343
8.Růžička JiříSlováček Jakub     3053
9.Kuběna TomášČerveňák Marian     2354
10.Ulrych JiříElčkner Miroslav     3164
11.Růžička JiříBenoit Arnaud     0365
12.Kuběna TomášSlováček Jakub     3175
13.Ulrych JiříČerveňák Marian     2376
14.Růžička PetrElčkner Miroslav     3086
15.Kuběna TomášBenoit Arnaud     0387
16.Ulrych JiříSlováček Jakub     3097
17.Růžička PetrČerveňák Marian     2398
18.Růžička JiříElčkner Miroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulrych Jiří31Benoit Arnaud31
Růžička Petr13Slováček Jakub13
Růžička Jiří31Červeňák Marian31
Kuběna Tomáš13Elčkner Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:28 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
     3010
2.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
Chlumský Petr
Cherednik Konstantin
 
 
     3020
3.Blažek BohumírChlumský Petr     1321
4.Doležal KarelRemunda Štěpán     3231
5.Neskusil JosefJelínek Tomáš     1332
6.Svoboda VladimírCherednik Konstantin     3242
7.Doležal KarelChlumský Petr     2343
8.Neskusil JosefRemunda Štěpán     3153
9.Svoboda VladimírJelínek Tomáš     3263
10.Blažek BohumírCherednik Konstantin     2364
11.Neskusil JosefChlumský Petr     2365
12.Svoboda VladimírRemunda Štěpán     3175
13.Blažek BohumírJelínek Tomáš     3285
14.Doležal KarelCherednik Konstantin     3295
15.Svoboda VladimírChlumský Petr     31105
16.Blažek BohumírRemunda Štěpán         
17.Doležal KarelJelínek Tomáš         
18.Neskusil JosefCherednik Konstantin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Bohumír12Chlumský Petr31
Doležal Karel21Remunda Štěpán03
Neskusil Josef12Jelínek Tomáš12
Svoboda Vladimír40Cherednik Konstantin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS