Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:38585:658TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 
Jamrich Robert
Thomka Pavel
 
 
-12-8-10  0301
2.Remunda Štěpán
Cherednik Konstantin
 
 
Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
-888-7-102302
3.Remunda ŠtěpánJamrich Robert-7-7-7  0303
4.Jelínek TomášChalupa Jaroslav99-12-5-52304
5.Chlumský PetrThomka Pavel9-59-7103214
6.Cherednik KonstantinTrávníček Michal-4912-13103224
7.Jelínek TomášJamrich Robert8-10-8-5 1325
8.Chlumský PetrChalupa Jaroslav983  3035
9.Cherednik KonstantinThomka Pavel-8-58-7 1336
10.Remunda ŠtěpánTrávníček Michal6-6-12-9 1337
11.Chlumský PetrJamrich Robert-3-714-6 1338
12.Cherednik KonstantinChalupa Jaroslav7-107-12113248
13.Remunda ŠtěpánThomka Pavel-11-810653258
14.Jelínek TomášTrávníček Michal-3914-5-82359
15.Cherednik KonstantinJamrich Robert-6-7-9  03510
16.Remunda ŠtěpánChalupa Jaroslav         
17.Jelínek TomášThomka Pavel         
18.Chlumský PetrTrávníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Štěpán12Jamrich Robert40
Jelínek Tomáš03Chalupa Jaroslav12
Chlumský Petr21Thomka Pavel12
Cherednik Konstantin22Trávníček Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červeňák Marian
Stejskal Tomáš
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
     0301
2.Kozdera Pavel
Treybal Václav
 
 
Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
     3011
3.Stejskal TomášSvoboda Vladimír     1312
4.Treybal VáclavDoležal Karel     0313
5.Kozdera PavelBlažek Bohumír     1314
6.Červeňák MarianNeskusil Josef     3024
7.Treybal VáclavSvoboda Vladimír     0325
8.Kozdera PavelDoležal Karel     3235
9.Červeňák MarianBlažek Bohumír     0336
10.Stejskal TomášNeskusil Josef     1337
11.Kozdera PavelSvoboda Vladimír     2338
12.Červeňák MarianDoležal Karel     3048
13.Stejskal TomášBlažek Bohumír     2349
14.Treybal VáclavNeskusil Josef     13410
15.Červeňák MarianSvoboda Vladimír         
16.Stejskal TomášDoležal Karel         
17.Treybal VáclavBlažek Bohumír         
18.Kozdera PavelNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš03Svoboda Vladimír30
Treybal Václav03Doležal Karel12
Kozdera Pavel12Blažek Bohumír30
Červeňák Marian21Neskusil Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilar Bohuslav
Štencek Jiří
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
     2301
2.Kotrč Pavel
Vaněk Martin
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
     2302
3.Šmolík JindřichKuběna Tomáš     3112
4.Vaněk MartinUlrych Jiří     3122
5.Štencek JiříRůžička Jiří     3032
6.Kotrč PavelRůžička Petr     3042
7.Vaněk MartinKuběna Tomáš     0343
8.Štencek JiříUlrych Jiří     0344
9.Kotrč PavelRůžička Jiří     0345
10.Šmolík JindřichRůžička Petr     1346
11.Štencek JiříKuběna Tomáš     3256
12.Kotrč PavelUlrych Jiří     3066
13.Šmolík JindřichRůžička Jiří     1367
14.Vaněk MartinRůžička Petr     1368
15.Kotrč PavelKuběna Tomáš     2369
16.Šmolík JindřichUlrych Jiří     23610
17.Vaněk MartinRůžička Jiří         
18.Štencek JiříRůžička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmolík Jindřich13Kuběna Tomáš22
Vaněk Martin12Ulrych Jiří22
Štencek Jiří21Růžička Jiří21
Kotrč Pavel22Růžička Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27594:566TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinikar Luboš
Pilina Jan
 
 
Říha Karel
Přáda Jaroslav
 
 
-89-98113210
2.Müller Václav
Fišer Martin
 
 
Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
-5-798-92311
3.Müller VáclavŽydel Jan859  3021
4.Fišer MartinPřáda Jaroslav3-978 3131
5.Pilina JanJež Dominik-9-5-8  0332
6.Vinikar LubošŘíha Karel-89-5-7 1333
7.Fišer MartinŽydel Jan357  3043
8.Pilina JanPřáda Jaroslav-65-7893253
9.Vinikar LubošJež Dominik10-11-10-11 1354
10.Müller VáclavŘíha Karel-68-9983264
11.Pilina JanŽydel Jan-7688 3174
12.Vinikar LubošPřáda Jaroslav1199  3084
13.Müller VáclavJež Dominik-5-6-8  0385
14.Fišer MartinŘíha Karel935  3095
15.Vinikar LubošŽydel Jan-89-5-8 1396
16.Müller VáclavPřáda Jaroslav-8975 31106
17.Fišer MartinJež Dominik         
18.Pilina JanŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Václav31Žydel Jan13
Fišer Martin30Přáda Jaroslav04
Pilina Jan21Jež Dominik30
Vinikar Luboš13Říha Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30579:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
-7753 3110
2.Hadrava Miloslav
Sejpka Ladislav
 
 
Ploc Marek
Srb Vladimír
 
 
-75-5-3 1311
3.Žerava MiroslavVeselý Luboš-0-5-4  0312
4.Hadrava MiloslavSrb Vladimír13-9-69-62313
5.Sejpka LadislavPloc Marek5-1-2-2 1314
6.Vohák KarelKolařík Zdeněk-104812 3124
7.Hadrava MiloslavVeselý Luboš575  3034
8.Sejpka LadislavSrb Vladimír-7-8-14  0335
9.Vohák KarelPloc Marek157  3045
10.Žerava MiroslavKolařík Zdeněk-81047 3155
11.Sejpka LadislavVeselý Luboš-7-8-6  0356
12.Vohák KarelSrb Vladimír899  3066
13.Žerava MiroslavPloc Marek7-8-9-8 1367
14.Hadrava MiloslavKolařík Zdeněk783  3077
15.Vohák KarelVeselý Luboš-10-10-6  0378
16.Žerava MiroslavSrb Vladimír866  3088
17.Hadrava MiloslavPloc Marek8-69-7-82389
18.Sejpka LadislavKolařík Zdeněk949  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav22Veselý Luboš31
Hadrava Miloslav22Srb Vladimír22
Sejpka Ladislav13Ploc Marek31
Vohák Karel31Kolařík Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35494:556TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Staněk Jiří
Pícha David
 
 
67-10-173210
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Průša Martin
Průša David
 
 
-5-5-8  0311
3.Čapek KarelPrůša David-4-10-10  0312
4.Berný LukášStaněk Jiří-9-8-7  0313
5.Koubek ArnoštPícha David6-6614 3123
6.Dlouhý KarelPrůša Martin-4-410-8 1324
7.Berný LukášPrůša David-93-9-8 1325
8.Koubek ArnoštStaněk Jiří7-5-7-9 1326
9.Dlouhý KarelPícha David865  3036
10.Čapek KarelPrůša Martin10-5-6-10 1337
11.Koubek ArnoštPrůša David-65-8-8 1338
12.Dlouhý KarelStaněk Jiří-5-8-5  0339
13.Čapek KarelPícha David-77811 3149
14.Berný LukášNový Karel88-67 3159
15.Dlouhý KarelPrůša David-5108-8-923510
16.Čapek KarelStaněk Jiří8-8-4-9 13  
17.Berný LukášPícha David         
18.Koubek ArnoštNový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Karel12Průša David40
Berný Lukáš12Staněk Jiří30
Koubek Arnošt12Pícha David03
Dlouhý Karel13Průša Martin20
   Nový Karel01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS