Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Michal
Chalupa Jaroslav
 
 
Slobodzian Vladimír
Slobodzian Adam
 
 
     1301
2.Jamrich Robert
Hoffman Pavel
 
 
Staněk Jiří
Vitaljič Ivo
 
 
     3011
3.Chalupa JaroslavSlobodzian Adam     0312
4.Trávníček MichalSlobodzian Vladimír     2313
5.Hoffman PavelStaněk Jiří     0314
6.Jamrich RobertVitaljič Ivo     1315
7.Trávníček MichalSlobodzian Adam     0316
8.Hoffman PavelSlobodzian Vladimír     2317
9.Jamrich RobertStaněk Jiří     3227
10.Chalupa JaroslavVitaljič Ivo     3237
11.Hoffman PavelSlobodzian Adam     3147
12.Jamrich RobertSlobodzian Vladimír     1348
13.Chalupa JaroslavStaněk Jiří     2349
14.Trávníček MichalVitaljič Ivo     03410
15.Jamrich RobertSlobodzian Adam         
16.Chalupa JaroslavSlobodzian Vladimír         
17.Trávníček MichalStaněk Jiří         
18.Hoffman PavelVitaljič Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Jaroslav12Slobodzian Adam21
Trávníček Michal03Slobodzian Vladimír30
Hoffman Pavel12Staněk Jiří21
Jamrich Robert12Vitaljič Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26609:549PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Kolařík Zdeněk
 
 
Koubek Arnošt
Dlouhý Karel
 
 
796  3010
2.Ploc Marek
Srb Vladimír
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
-29414 3120
3.Srb VladimírDlouhý Karel-29-9-8 1321
4.Ploc MarekČapek Karel-8-13-9  0322
5.Kolařík ZdeněkKoubek Arnošt9-599 3132
6.Veselý LubošBerný Lukáš355  3042
7.Ploc MarekDlouhý Karel-5-9-9  0343
8.Kolařík ZdeněkČapek Karel-10-128-6 1344
9.Veselý LubošKoubek Arnošt1246  3054
10.Srb VladimírBerný Lukáš9-875 3164
11.Kolařík ZdeněkDlouhý Karel-89-9-9 1365
12.Veselý LubošČapek Karel-97-67-92366
13.Srb VladimírKoubek Arnošt648  3076
14.Ploc MarekBerný Lukáš674  3086
15.Veselý LubošDlouhý Karel917  3096
16.Srb VladimírČapek Karel-66-7-8 1397
17.Ploc MarekKoubek Arnošt-793-81332107
18.Kolařík ZdeněkBerný Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Vladimír22Dlouhý Karel31
Ploc Marek22Čapek Karel40
Kolařík Zdeněk12Koubek Arnošt04
Veselý Luboš31Berný Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Říha Karel
 
 
Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
     0301
2.Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
Sejpka Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
     3211
3.Žydel JanVohák Karel     0312
4.Říha KarelŽerava Miroslav     0313
5.Jež DominikHadrava Miloslav     0314
6.Přáda JaroslavSejpka Ladislav     0315
7.Říha KarelVohák Karel     2316
8.Jež DominikŽerava Miroslav     2317
9.Přáda JaroslavHadrava Miloslav     0318
10.Žydel JanKrauz Samuel     1319
11.Jež DominikVohák Karel     3029
12.Přáda JaroslavŽerava Miroslav     3139
13.Žydel JanHadrava Miloslav     13310
14.Říha KarelKrauz Samuel         
15.Přáda JaroslavVohák Karel         
16.Žydel JanŽerava Miroslav         
17.Říha KarelHadrava Miloslav         
18.Jež DominikKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žydel Jan03Vohák Karel21
Říha Karel02Žerava Miroslav21
Jež Dominik12Hadrava Miloslav30
Přáda Jaroslav12Sejpka Ladislav10
   Krauz Samuel10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Kuběna Tomáš
 
 
Fišer Martin
Müller Václav
 
 
     3110
2.Ulrych Jiří
Záleský Jan
 
 
Pilina Jan
Vinikar Luboš
 
 
     2311
3.Růžička PetrFišer Martin     0312
4.Ulrych JiříMüller Václav     0313
5.Kuběna TomášPilina Jan     3223
6.Růžička JiříVinikar Luboš     3033
7.Ulrych JiříFišer Martin     0334
8.Kuběna TomášMüller Václav     1335
9.Růžička JiříPilina Jan     3145
10.Růžička PetrVinikar Luboš     3055
11.Kuběna TomášFišer Martin     3165
12.Růžička JiříMüller Václav     3275
13.Růžička PetrPilina Jan     3085
14.Ulrych JiříVinikar Luboš     3195
15.Růžička JiříFišer Martin     30105
16.Růžička PetrMüller Václav         
17.Ulrych JiříPilina Jan         
18.Kuběna TomášVinikar Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr21Fišer Martin22
Ulrych Jiří12Müller Václav21
Kuběna Tomáš21Pilina Jan03
Růžička Jiří40Vinikar Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
Vaněk Martin
Šmolík Jindřich
 
 
     3110
2.Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
Kotrč Pavel
Štencek Jiří
 
 
     2311
3.Blažek BohumírKotrč Pavel     2312
4.Doležal KarelŠtencek Jiří     1313
5.Neskusil JosefŠmolík Jindřich     3023
6.Svoboda VladimírVaněk Martin     3233
7.Doležal KarelKotrč Pavel     2334
8.Neskusil JosefŠtencek Jiří     0335
9.Svoboda VladimírŠmolík Jindřich     2336
10.Blažek BohumírVaněk Martin     3146
11.Neskusil JosefKotrč Pavel     0347
12.Svoboda VladimírŠtencek Jiří     3157
13.Blažek BohumírŠmolík Jindřich     3067
14.Doležal KarelVaněk Martin     3177
15.Svoboda VladimírKotrč Pavel     1378
16.Blažek BohumírŠtencek Jiří     3188
17.Doležal KarelŠmolík Jindřich     3198
18.Neskusil JosefVaněk Martin     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Bohumír31Kotrč Pavel40
Doležal Karel22Štencek Jiří22
Neskusil Josef22Šmolík Jindřich13
Svoboda Vladimír22Vaněk Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0 TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Cherednik Konstantin
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
     3010
2.Ševčík Ivan
Fiala Aleš
 
 

 
 
WO    3020
3.Cherednik KonstantinSlováček Jakub     3030
4.Remunda ŠtěpánVláčil Jiří     3040
5.Ševčík IvanHorčák Martin     3050
6.Fiala AlešWO    3060
7.Remunda ŠtěpánSlováček Jakub     3070
8.Ševčík IvanVláčil Jiří     3080
9.Fiala AlešHorčák Martin     3090
10.Cherednik KonstantinWO    30100
11.Ševčík IvanSlováček Jakub         
12.Fiala AlešVláčil Jiří         
13.Cherednik KonstantinHorčák Martin         
14.Remunda Štěpán         
15.Fiala AlešSlováček Jakub         
16.Cherednik KonstantinVláčil Jiří         
17.Remunda ŠtěpánHorčák Martin         
18.Ševčík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cherednik Konstantin10Slováček Jakub02
Remunda Štěpán20Vláčil Jiří02
Ševčík Ivan20Horčák Martin02
Fiala Aleš10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS