Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:36468:583TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vláčil Jiří
Králová Michaela
 
 
Thomka Pavel
Hoffman Pavel
 
 
-4-4-6  0301
2.Červeňák Marian
Benoit Arnaud
 
 
Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
8-9-610103211
3.Červeňák MarianChalupa Jaroslav628  3021
4.Králová MichaelaHoffman Pavel-4-1-2  0322
5.Vláčil JiříThomka Pavel-3-1-4  0323
6.Benoit ArnaudTrávníček Michal85-83 3133
7.Králová MichaelaChalupa Jaroslav-2-1-10  0334
8.Vláčil JiříHoffman Pavel-3-5-4  0335
9.Benoit ArnaudThomka Pavel998  3045
10.Červeňák MarianTrávníček Michal668  3055
11.Vláčil JiříChalupa Jaroslav-10-210-6 1356
12.Benoit ArnaudHoffman Pavel-10887 3166
13.Červeňák MarianThomka Pavel-11-7-5  0367
14.Králová MichaelaTrávníček Michal-4-3-4  0368
15.Benoit ArnaudChalupa Jaroslav-767-8103278
16.Červeňák MarianHoffman Pavel-8811-8-102379
17.Králová MichaelaThomka Pavel-9-5-4  03710
18.Vláčil JiříTrávníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červeňák Marian22Chalupa Jaroslav22
Králová Michaela04Hoffman Pavel31
Vláčil Jiří03Thomka Pavel31
Benoit Arnaud40Trávníček Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37 TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Kavická Andrea
 
 
Remunda Štěpán
Cherednik Konstantin
 
 
     3210
2.Šmolík Jindřich
Vaněk Martin
 
 
Fiala Aleš
Ševčík Ivan
 
 
WO    0311
3.Šmolík JindřichFiala Aleš     3021
4.Kavická AndreaJelínek Tomáš     1322
5.Vaněk MartinRemunda Štěpán     0323
6.Štencek JiříChlumský Petr     2324
7.Kavická AndreaFiala Aleš     0325
8.Vaněk MartinJelínek Tomáš     0326
9.Štencek JiříRemunda Štěpán     3236
10.Šmolík JindřichChlumský Petr     2337
11.Vaněk MartinŠevčík Ivan     1338
12.Štencek JiříJelínek Tomáš     3248
13.Šmolík JindřichRemunda Štěpán     3158
14.Kavická AndreaChlumský Petr     1359
15.Štencek JiříŠevčík Ivan     3069
16.Šmolík JindřichJelínek Tomáš     13610
17.Kavická AndreaRemunda Štěpán         
18.Vaněk MartinChlumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šmolík Jindřich22Fiala Aleš11
Kavická Andrea03Jelínek Tomáš31
Vaněk Martin03Remunda Štěpán12
Štencek Jiří31Chlumský Petr30
   Ševčík Ivan11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinikar Luboš
Rotari Vjačeslav
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
     1301
2.Fišer Martin
Müller Václav
 
 
Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
     3011
3.Fišer MartinSvoboda Vladimír     2312
4.Vinikar LubošBlažek Bohumír     1313
5.Rotari VjačeslavDoležal Karel     0314
6.Müller VáclavNeskusil Josef     3024
7.Vinikar LubošSvoboda Vladimír     3134
8.Rotari VjačeslavBlažek Bohumír     1335
9.Müller VáclavDoležal Karel     0336
10.Fišer MartinNeskusil Josef     3046
11.Rotari VjačeslavSvoboda Vladimír     3156
12.Müller VáclavBlažek Bohumír     1357
13.Fišer MartinDoležal Karel     3167
14.Vinikar LubošNeskusil Josef     1368
15.Müller VáclavSvoboda Vladimír     1369
16.Fišer MartinBlažek Bohumír     13610
17.Vinikar LubošDoležal Karel         
18.Rotari VjačeslavNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Martin22Svoboda Vladimír22
Vinikar Luboš12Blažek Bohumír40
Rotari Vjačeslav12Doležal Karel21
Müller Václav13Neskusil Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
     1301
2.Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
     3111
3.Žerava MiroslavUlrych Jiří     1312
4.Sejpka LadislavKuběna Tomáš     1313
5.Vohák KarelRůžička Petr     3023
6.Hadrava MiloslavZáleský Jan     3033
7.Sejpka LadislavUlrych Jiří     0334
8.Vohák KarelKuběna Tomáš     3144
9.Hadrava MiloslavRůžička Petr     3154
10.Žerava MiroslavZáleský Jan     3064
11.Vohák KarelUlrych Jiří     3174
12.Hadrava MiloslavKuběna Tomáš     3084
13.Žerava MiroslavRůžička Petr     3194
14.Sejpka LadislavRůžička Jiří     0395
15.Hadrava MiloslavUlrych Jiří     1396
16.Žerava MiroslavKuběna Tomáš     2397
17.Ruzha LumírRůžička Petr     0398
18.Vohák KarelRůžička Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav22Ulrych Jiří31
Sejpka Ladislav03Kuběna Tomáš22
Vohák Karel40Růžička Petr13
Hadrava Miloslav31Záleský Jan02
Ruzha Lumír01Růžička Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39529:597Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Čapek Karel
 
 
Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
1069  3010
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Jež Dominik
Žydel Jan
 
 
5-29-8-112311
3.Dlouhý KarelŽydel Jan-5-66-7 1312
4.Berný LukášTaraňko Mikhail-6-10-3  0313
5.Hrubý VáclavJež Dominik-7-7-8  0314
6.Čapek KarelPřáda Jaroslav5-977 3124
7.Berný Lukᚎydel Jan-5-7-6  0325
8.Hrubý VáclavTaraňko Mikhail-9-2-7  0326
9.Čapek KarelJež Dominik9-49-753236
10.Dlouhý KarelPřáda Jaroslav-856-453246
11.Hrubý VáclavŽydel Jan-4-9-7  0347
12.Čapek KarelTaraňko Mikhail-109-10-7 1348
13.Dlouhý KarelJež Dominik-7-9-8  0349
14.Berný LukášPřáda Jaroslav7-76-793259
15.Čapek KarelŽydel Jan-73-9723269
16.Dlouhý KarelTaraňko Mikhail8-5-99-123610
17.Berný LukášJež Dominik         
18.Hrubý VáclavPřáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel13Žydel Jan31
Berný Lukáš12Taraňko Mikhail40
Hrubý Václav03Jež Dominik21
Čapek Karel31Přáda Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18544:472TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Vladimír
Průša Martin
 
 
Srb Vladimír
Ploc Marek
 
 
999  3010
2.Staněk Jiří
Průša David
 
 
Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
5-8-10-5 1311
3.Pícha DavidKolařík Zdeněk-99-8813221
4.Průša DavidPloc Marek-1067-12-72322
5.Staněk JiříSrb Vladimír13-79-1273232
6.Vitaljič IvoVeselý Luboš844  3042
7.Průša DavidKolařík Zdeněk-51452 3152
8.Staněk JiříPloc Marek388  3062
9.Vitaljič IvoSrb Vladimír8108  3072
10.Pícha DavidVeselý Luboš-9277-9-92373
11.Staněk JiříKolařík Zdeněk4-1062 3183
12.Vitaljič IvoPloc Marek1064  3093
13.Slobodzian VladimírSrb VladimírWO    0394
14.Průša DavidVeselý Luboš889  30104
15.Vitaljič IvoKolařík Zdeněk455  30  
16.Slobodzian VladimírPloc Marek         
17.Průša DavidSrb Vladimír         
18.Staněk JiříVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pícha David11Kolařík Zdeněk03
Průša David21Ploc Marek12
Staněk Jiří30Srb Vladimír02
Vitaljič Ivo30Veselý Luboš12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS