Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10439:303TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamrich Robert
Hoffman Pavel
 
 
Kolařík Zdeněk
Turek Tomáš
 
 
447  3010
2.Thomka Pavel
Chalupa Jaroslav
 
 
Srb Vladimír
Pocz Štefan
 
 
686  3020
3.Hoffman PavelSrb Vladimír-5689 3130
4.Thomka PavelKolařík Zdeněk-35-9-9 1331
5.Chalupa JaroslavPocz Štefan-5599 3141
6.Jamrich RobertTurek Tomáš1062  3051
7.Thomka PavelSrb Vladimír874  3061
8.Chalupa JaroslavKolařík Zdeněk-95-65-92362
9.Jamrich RobertPocz Štefan523  3072
10.Hoffman PavelTurek Tomáš8-1188 3182
11.Chalupa JaroslavSrb Vladimír-9888 3192
12.Jamrich RobertKolařík ZdeněkWO    30102
13.Hoffman PavelPocz Štefan         
14.Thomka PavelTurek Tomáš         
15.Jamrich RobertSrb Vladimír         
16.Hoffman PavelKolařík Zdeněk         
17.Thomka PavelPocz Štefan         
18.Chalupa JaroslavTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoffman Pavel20Srb Vladimír03
Thomka Pavel11Kolařík Zdeněk20
Chalupa Jaroslav21Pocz Štefan02
Jamrich Robert20Turek Tomáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Daniel
Jež Dominik
 
 
Nový Karel
Slobodzian Adam
 
 
     3010
2.Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
Průša Martin
Průša David
 
 
     0311
3.Jež DominikSlobodzian Adam     0312
4.Havelka DanielPrůša David     1313
5.Přáda JaroslavPrůša Martin     1314
6.Taraňko MikhailNový Karel     3024
7.Havelka DanielSlobodzian Adam     3234
8.Přáda JaroslavPrůša David     2335
9.Taraňko MikhailPrůša Martin     3245
10.Jež DominikNový Karel     3155
11.Přáda JaroslavSlobodzian Adam     0356
12.Taraňko MikhailPrůša David     3266
13.Jež DominikPrůša Martin     0367
14.Havelka DanielNový Karel     3177
15.Taraňko MikhailSlobodzian Adam     0378
16.Jež DominikPrůša David     1379
17.Havelka DanielPrůša Martin     23710
18.Přáda JaroslavNový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik13Slobodzian Adam31
Havelka Daniel22Průša David31
Přáda Jaroslav03Průša Martin31
Taraňko Mikhail31Nový Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
     3010
2.Růžička Petr
Záleský Jan
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
     3220
3.Kuběna TomášČapek Karel     1321
4.Růžička PetrDlouhý Karel     3131
5.Záleský JanKoubek Arnošt     2332
6.Růžička JiříBerný Lukáš     3142
7.Růžička PetrČapek Karel     0343
8.Záleský JanDlouhý Karel     1344
9.Růžička JiříKoubek Arnošt     3054
10.Kuběna TomášBerný Lukáš     0355
11.Záleský JanČapek Karel     0356
12.Růžička JiříDlouhý Karel     3166
13.Kuběna TomášKoubek Arnošt     3176
14.Růžička PetrHrubý Václav     3086
15.Růžička JiříČapek Karel     3296
16.Kuběna TomášDlouhý Karel     31106
17.Růžička PetrKoubek Arnošt         
18.Záleský JanHrubý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuběna Tomáš22Čapek Karel31
Růžička Petr21Dlouhý Karel13
Záleský Jan03Koubek Arnošt12
Růžička Jiří40Berný Lukáš11
   Hrubý Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
     1301
2.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
Sejpka Ladislav
Krauz Samuel
 
 
     3111
3.Svoboda VladimírVohák Karel     2312
4.Doležal KarelŽerava Miroslav     3022
5.Neskusil JosefSejpka Ladislav     2323
6.Blažek BohumírKrauz Samuel     3233
7.Doležal KarelVohák Karel     1334
8.Neskusil JosefŽerava Miroslav     1335
9.Blažek BohumírSejpka Ladislav     3145
10.Svoboda VladimírKrauz Samuel     0346
11.Neskusil JosefVohák Karel     1347
12.Blažek BohumírŽerava Miroslav     1348
13.Svoboda VladimírSejpka Ladislav     3058
14.Doležal KarelKrauz Samuel     3068
15.Blažek BohumírVohák Karel     3278
16.Svoboda VladimírŽerava Miroslav     2379
17.Doležal KarelSejpka Ladislav     3189
18.Neskusil JosefKrauz Samuel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Vladimír13Vohák Karel31
Doležal Karel31Žerava Miroslav31
Neskusil Josef04Sejpka Ladislav13
Blažek Bohumír31Krauz Samuel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:29621:582TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 
Fišer Martin
Müller Václav
 
 
-6-9-7  0301
2.Remunda Štěpán
Cherednik Konstantin
 
 
Vinikar Luboš
Pilina Jan
 
 
-8-9107-142302
3.Chlumský PetrFišer Martin827  3012
4.Remunda ŠtěpánPilina Jan-7868 3122
5.Cherednik KonstantinVinikar Luboš8-86-973232
6.Jelínek TomášMüller Václav710-9-3103242
7.Remunda ŠtěpánFišer Martin78-510 3152
8.Cherednik KonstantinPilina Jan-7-967123262
9.Jelínek TomášVinikar Luboš810-45 3172
10.Chlumský PetrMüller Václav-8-78-7 1373
11.Cherednik KonstantinFišer Martin149-9-343283
12.Jelínek TomášPilina Jan8-10-8-9 1384
13.Chlumský PetrVinikar Luboš-8339 3194
14.Remunda ŠtěpánMüller Václav8-5-9-7 1395
15.Jelínek TomášFišer Martin-107-94232105
16.Chlumský PetrPilina Jan         
17.Remunda ŠtěpánVinikar Luboš         
18.Cherednik KonstantinMüller Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlumský Petr21Fišer Martin04
Remunda Štěpán21Pilina Jan12
Cherednik Konstantin30Vinikar Luboš03
Jelínek Tomáš31Müller Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozdera Pavel
Treybal Václav
 
 
Vaněk Martin
Šilar Bohuslav
 
 
     0301
2.Červeňák Marian
Slováček Jakub
 
 
Šmolík Jindřich
Kotrč Pavel
 
 
     0302
3.Kozdera PavelKotrč Pavel     0303
4.Treybal VáclavŠmolík Jindřich     0304
5.Slováček JakubVaněk Martin     3014
6.Červeňák MarianŠilar Bohuslav     3024
7.Treybal VáclavKotrč Pavel     0325
8.Slováček JakubŠmolík Jindřich     3235
9.Červeňák MarianVaněk Martin     1336
10.Kozdera PavelŠilar Bohuslav     3146
11.Slováček JakubKotrč Pavel     0347
12.Červeňák MarianŠmolík Jindřich     2348
13.Kozdera PavelVaněk Martin     0349
14.Treybal VáclavŠilar Bohuslav     3059
15.Červeňák MarianKotrč Pavel     3269
16.Kozdera PavelŠmolík Jindřich     13610
17.Treybal VáclavVaněk Martin         
18.Slováček JakubŠilar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozdera Pavel13Kotrč Pavel31
Treybal Václav12Šmolík Jindřich31
Slováček Jakub21Vaněk Martin21
Červeňák Marian22Šilar Bohuslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS