Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31283:405TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Thomka Pavel
Jamrich Robert
 
 
1210-9-5-72301
2.Ťuík Jan
Šmolík Milan
 
 
Trávníček Michal
Chalupa Jaroslav
 
 
-4-8-8  0302
3.Vaněk MartinJamrich Robert-7-8-1  0303
4.Ťuík JanChalupa Jaroslav8-5-88-72304
5.Šmolík MilanThomka Pavel-1-5-2  0305
6.Štencek JiříTrávníček Michal108-83 3115
7.Ťuík JanJamrich Robert-8-8-4  0316
8.Šmolík MilanChalupa Jaroslav-3-4-7  0317
9.Štencek JiříThomka Pavel-8-94-8 1318
10.Vaněk MartinTrávníček Michal1-2-2-7 1319
11.Šmolík MilanJamrich Robert-8-2-6  03110
12.Štencek JiříChalupa Jaroslav         
13.Vaněk MartinThomka Pavel         
14.Ťuík JanTrávníček Michal         
15.Štencek JiříJamrich Robert         
16.Vaněk MartinChalupa Jaroslav         
17.Ťuík JanThomka Pavel         
18.Šmolík MilanTrávníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Martin02Jamrich Robert30
Ťuík Jan02Chalupa Jaroslav20
Šmolík Milan03Thomka Pavel20
Štencek Jiří11Trávníček Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36644:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Martin
Müller Václav
 
 
Benoit Arnaud
Červeňák Marian
 
 
-6-88983210
2.Vinikar Luboš
Pilina Jan
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
-4-698113220
3.Pilina JanBenoit Arnaud-2-6-3  0321
4.Vinikar LubošSlováček Jakub594  3031
5.Fišer MartinČerveňák Marian78-79 3141
6.Müller VáclavVláčil Jiří8-92-3133251
7.Vinikar LubošBenoit Arnaud-8-9-8  0352
8.Fišer MartinSlováček Jakub677  3062
9.Müller VáclavČerveňák Marian-9689 3172
10.Pilina JanVláčil Jiří8-998 3182
11.Fišer MartinBenoit Arnaud-5-4-7  0383
12.Müller VáclavSlováček Jakub67-9-8-62384
13.Pilina JanČerveňák Marian6-7-9-9 1385
14.Vinikar LubošVláčil Jiří-7-869-102386
15.Müller VáclavBenoit Arnaud-79-8-6 1387
16.Pilina JanSlováček Jakub769  3097
17.Vinikar LubošČerveňák Marian-8-9-5  0398
18.Fišer MartinVláčil Jiří97-5-8-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilina Jan22Benoit Arnaud40
Vinikar Luboš13Slováček Jakub13
Fišer Martin22Červeňák Marian22
Müller Václav22Vláčil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
Ševčík Ivan
Fiala Aleš
 
 
     3010
2.Sejpka Ladislav
Krauz Samuel
 
 
Remunda Štěpán
Cherednik Konstantin
 
 
     3120
3.Žerava MiroslavCherednik Konstantin     3130
4.Krauz SamuelRemunda Štěpán     3140
5.Sejpka LadislavŠevčík Ivan     3150
6.Vohák KarelFiala Aleš     3060
7.Krauz SamuelCherednik Konstantin     3170
8.Hadrava MiloslavRemunda Štěpán     0371
9.Vohák KarelŠevčík Ivan     3281
10.Žerava MiroslavFiala Aleš     3091
11.Hadrava MiloslavCherednik Konstantin     1392
12.Vohák KarelRemunda ŠtěpánWO    0393
13.Žerava MiroslavŠevčík Ivan     32103
14.Krauz SamuelFiala Aleš         
15.Vohák KarelCherednik Konstantin         
16.Žerava MiroslavRemunda Štěpán         
17.Krauz SamuelŠevčík Ivan         
18.Hadrava MiloslavFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žerava Miroslav30Cherednik Konstantin12
Krauz Samuel20Remunda Štěpán11
Sejpka Ladislav10Ševčík Ivan03
Vohák Karel20Fiala Aleš02
Hadrava Miloslav02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Dlouhý Karel
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
     1301
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
     2302
3.Dlouhý KarelBlažek Bohumír     3212
4.Hrubý VáclavSvoboda Vladimír     0313
5.Berný LukášDoležal Karel     3123
6.Čapek KarelNeskusil Josef     3033
7.Hrubý VáclavBlažek Bohumír     1334
8.Berný LukášSvoboda Vladimír     3044
9.Čapek KarelDoležal Karel     3154
10.Dlouhý KarelNeskusil Josef     3064
11.Berný LukášBlažek Bohumír     2365
12.Čapek KarelSvoboda Vladimír     0366
13.Dlouhý KarelDoležal Karel     3076
14.Hrubý VáclavNeskusil Josef     0377
15.Čapek KarelBlažek Bohumír     3087
16.Dlouhý KarelSvoboda Vladimír     3197
17.Hrubý VáclavDoležal Karel     1398
18.Berný LukášNeskusil Josef     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dlouhý Karel40Blažek Bohumír22
Hrubý Václav04Svoboda Vladimír22
Berný Lukáš22Doležal Karel13
Čapek Karel31Neskusil Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19532:468TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Vladimír
Slobodzian Adam
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
-965-8-72301
2.Průša Martin
Průša David
 
 
Růžička Petr
Záleský Jan
 
 
277  3011
3.Vitaljič IvoRůžička Jiří-48-5-7 1312
4.Průša DavidKuběna Tomáš578  3022
5.Slobodzian AdamRůžička Petr-696-8103232
6.Nový KarelZáleský Jan988  3042
7.Průša DavidRůžička Jiří99-8-973252
8.Slobodzian AdamKuběna Tomáš6710  3062
9.Slobodzian VladimírRůžička Petr5107  3072
10.Vitaljič IvoZáleský Jan4-827 3182
11.Slobodzian AdamRůžička Jiří-9-10-6  0383
12.Slobodzian VladimírKuběna Tomáš-9-8128-62384
13.Vitaljič IvoRůžička Petr-5768 3194
14.Průša DavidZáleský Jan-710910 31104
15.Slobodzian VladimírRůžička Jiří         
16.Vitaljič IvoKuběna Tomáš         
17.Průša DavidRůžička Petr         
18.Slobodzian AdamZáleský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitaljič Ivo21Růžička Jiří21
Průša David30Kuběna Tomáš12
Slobodzian Adam21Růžička Petr03
Nový Karel10Záleský Jan03
Slobodzian Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34470:526Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Kolařík Zdeněk
 
 
Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
9-11812 3110
2.Pocz Štefan
Srb Vladimír
 
 
Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
-97-9-9 1311
3.Srb VladimírŽydel Jan-11-749-92312
4.Kolařík ZdeněkTaraňko Mikhail11-86-5-92313
5.Pocz ŠtefanJež Dominik-3-7-7  0314
6.Veselý LubošPřáda Jaroslav-8473 3124
7.Kolařík ZdeněkŽydel Jan837  3034
8.Pocz ŠtefanTaraňko Mikhail-3-2-5  0335
9.Veselý LubošJež Dominik10-7-8-8 1336
10.Srb VladimírPřáda Jaroslav-156-9-10 1337
11.Pocz ŠtefanŽydel JanWO    0338
12.Veselý LubošTaraňko Mikhail2-57-8123248
13.Srb VladimírJež Dominik-9-7-6  0349
14.Kolařík ZdeněkPřáda Jaroslav-104-10-7 13410
15.Veselý LubošŽydel Jan         
16.Srb VladimírTaraňko Mikhail         
17.Kolařík ZdeněkJež Dominik         
18.Pocz ŠtefanPřáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srb Vladimír03Žydel Jan11
Kolařík Zdeněk12Taraňko Mikhail21
Pocz Štefan02Jež Dominik30
Veselý Luboš21Přáda Jaroslav21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS