Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Revatti Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrov, Praha 1, Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram. č. 6,9,17,22, tramvaj stanice Újezd, nebo stanice Národní divadloRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:19552:444SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roubalová Alice
Bajtler Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Adášek Jan
Botek Radomír
 
 
Brůčková Marie
Reich František
 
 
1065  3020
3.Botek RadomírRejent Martin584  3030
4.Bajtler MartinBrůčková Marie-6108-4-102331
5.Vystrčil TomášReich František9-6-8-7 1332
6.Adášek JanNguyen Anh Hai4-8-10583242
7.Bajtler MartinRejent Martin6-261 3152
8.Vystrčil TomášBrůčková Marie68-1010 3162
9.Adášek JanReich František937  3072
10.Botek RadomírNguyen Anh Hai-129-8-4 1373
11.Vystrčil TomášRejent Martin-758-6-122374
12.Adášek JanBrůčková Marie0108  3084
13.Botek RadomírReich František974  3094
14.Bajtler MartinNguyen Anh Hai-510-6-9 1395
15.Adášek JanRejent Martin576  30105
16.Botek RadomírBrůčková Marie         
17.Bajtler MartinReich František         
18.Vystrčil TomášNguyen Anh Hai         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Botek Radomír21Rejent Martin13
Bajtler Martin12Brůčková Marie12
Vystrčil Tomáš12Reich František12
Adášek Jan40Nguyen Anh Hai21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Tomáš
Vejdělek Karel
 
 
Motlík Pavel
Jirčík Stanislav
 
 
     3210
2.Ťuík Jan
Štencek Jiří
 
 
Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
     1311
3.Ťuík JanWavrečka Ronald     1312
4.Vejdělek KarelMotlík Pavel     3222
5.Dalešický TomášBoloňský Andrej     0323
6.Štencek JiříJirčík Stanislav     1324
7.Vejdělek KarelWavrečka Ronald     0325
8.Dalešický TomášMotlík Pavel     1326
9.Štencek JiříBoloňský Andrej     3036
10.Ťuík JanJirčík Stanislav     2337
11.Dalešický TomášWavrečka Ronald     1338
12.Štencek JiříMotlík Pavel     3048
13.Ťuík JanBoloňský Andrej     1349
14.Vejdělek KarelJirčík Stanislav     3059
15.Štencek JiříWavrečka Ronald     3169
16.Ťuík JanMotlík Pavel     23610
17.Vejdělek KarelBoloňský Andrej         
18.Dalešický TomášJirčík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan04Wavrečka Ronald31
Vejdělek Karel21Motlík Pavel22
Dalešický Tomáš03Boloňský Andrej21
Štencek Jiří31Jirčík Stanislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:42 TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jan
Kareta Filip
 
 
Petira Martin
Král Ludvík st.
 
 
     1301
2.Zajíček Luděk
Blaho Martin
 
 
Markes Zbyněk
Čihák Josef ml.
 
 
     3211
3.Blaho MartinMarkes Zbyněk     0312
4.Michálek JanPetira Martin     1313
5.Kareta FilipČihák Josef ml.     0314
6.Zajíček LuděkKrál Ludvík st.     3224
7.Michálek JanMarkes Zbyněk     0325
8.Kareta FilipPetira Martin     0326
9.Zajíček LuděkČihák Josef ml.     3036
10.Blaho MartinKrál Ludvík st.     3246
11.Kareta FilipMarkes Zbyněk     0347
12.Zajíček LuděkPetira Martin     2348
13.Blaho MartinČihák Josef ml.     3258
14.Michálek JanKrál Ludvík st.     0359
15.Zajíček LuděkMarkes Zbyněk     3269
16.Blaho MartinPetira Martin     3279
17.Michálek JanČihák Josef ml.     03710
18.Kareta FilipKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaho Martin31Markes Zbyněk31
Michálek Jan04Petira Martin31
Kareta Filip03Čihák Josef ml.22
Zajíček Luděk31Král Ludvík st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Barbora Jiří
 
 
Fiala Aleš
Zahradník Václav
 
 
     0301
2.Hruban Vladimír
Hartmann Miroslav
 
 
Jansa Jiří
Pouč Roman
 
 
     1302
3.Krupa ZdeněkFiala Aleš     3012
4.Barbora JiříPouč Roman     2313
5.Hartmann MiroslavZahradník Václav     0314
6.Hruban VladimírJansa Jiří     3024
7.Barbora JiříFiala Aleš     3134
8.Hartmann MiroslavPouč Roman     2335
9.Hruban VladimírZahradník Václav     3045
10.Krupa ZdeněkJansa Jiří     3155
11.Hartmann MiroslavFiala Aleš     3265
12.Hruban VladimírPouč Roman     3075
13.Krupa ZdeněkZahradník Václav     0376
14.Barbora JiříJansa Jiří     3086
15.Hruban VladimírFiala Aleš     3096
16.Krupa ZdeněkPouč Roman     1397
17.Barbora JiříZahradník Václav     2398
18.Hartmann MiroslavJansa Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krupa Zdeněk22Fiala Aleš04
Barbora Jiří22Pouč Roman31
Hartmann Miroslav22Zahradník Václav31
Hruban Vladimír40Jansa Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34459:517AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Šírek Evžen
 
 
Košek Lukáš
Kroupa Rudolf
 
 
-2-6510-62301
2.Tuška Jan
Hájek Luděk ml.
 
 
Látal Jan
Honek Jan
 
 
76-9-9103211
3.Verner PavelLátal Jan-13-7-9  0312
4.Šírek EvženKroupa Rudolf-1366-3-92313
5.Hájek Luděk ml.Honek Jan14-88-943223
6.Tuška JanKošek Lukáš-88-9-10 1324
7.Šírek EvženLátal Jan-4-1-5  0325
8.Hájek Luděk ml.Kroupa Rudolf-8-8-5  0326
9.Tuška JanHonek Jan387  3036
10.Verner PavelKošek Lukáš-7-76-9 1337
11.Hájek Luděk ml.Látal Jan-9-8-3  0338
12.Tuška JanKroupa Rudolf-6-9-8  0339
13.Verner PavelHonek Jan469  3049
14.Šírek EvženKošek Lukáš7-3-4-9 13410
15.Tuška JanLátal Jan         
16.Verner PavelKroupa Rudolf         
17.Šírek EvženHonek Jan         
18.Hájek Luděk ml.Košek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Verner Pavel12Látal Jan30
Šírek Evžen03Kroupa Rudolf30
Hájek Luděk ml.12Honek Jan03
Tuška Jan12Košek Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Šaršoun Jaroslav
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
     3010
2.Červenka Boris
Kliner Jiří
 
 
Farmačka Martin
Hrdý Jiří
 
 
     1311
3.Pleticha JaroslavFarmačka Martin     3121
4.Ptáček JanHrdý Jiří     0322
5.Kliner JiříHrubý Jan     3132
6.Šaršoun JaroslavVrba Karel     3242
7.Ptáček JanFarmačka Martin     0343
8.Kliner JiříHrdý Jiří     0344
9.Šaršoun JaroslavHrubý Jan     0345
10.Pleticha JaroslavVrba Karel     3055
11.Kliner JiříFarmačka Martin     2356
12.Šaršoun JaroslavHrdý Jiří     0357
13.Pleticha JaroslavHrubý Jan     3067
14.Ptáček JanVrba Karel     3177
15.Šaršoun JaroslavFarmačka Martin     0378
16.Pleticha JaroslavHrdý Jiří     0379
17.Ptáček JanHrubý Jan     13710
18.Kliner JiříVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pleticha Jaroslav31Farmačka Martin31
Ptáček Jan13Hrdý Jiří40
Kliner Jiří12Hrubý Jan22
Šaršoun Jaroslav13Vrba Karel03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS