Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34631:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Šaršoun Jaroslav
 
 
Richter Jan
Reich František
 
 
-32-8393210
2.Kliner Jiří
Červenka Boris
 
 
Rejent Martin
Chmelík David
 
 
-4-9-6  0311
3.Kliner JiříRichter Jan-5-10-7  0312
4.Ptáček JanRejent Martin-66-10-8 1313
5.Šaršoun JaroslavReich František66-86 3123
6.Pleticha JaroslavChmelík David694  3033
7.Ptáček JanRichter Jan7-9-911-52334
8.Šaršoun JaroslavRejent Martin-8-65-8 1335
9.Pleticha JaroslavReich František9184  3045
10.Kliner JiříChmelík David-7744 3155
11.Šaršoun JaroslavRichter Jan129-47 3165
12.Pleticha JaroslavRejent Martin555  3075
13.Kliner JiříReich František-4996 3185
14.Ptáček JanChmelík David810-8-8-82386
15.Pleticha JaroslavRichter Jan-9-1-5  0387
16.Kliner JiříRejent Martin9-1-2-8 1388
17.Ptáček JanReich František-11-98-9 1389
18.Šaršoun JaroslavChmelík David-8856 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kliner Jiří22Richter Jan31
Ptáček Jan04Rejent Martin31
Šaršoun Jaroslav31Reich František13
Pleticha Jaroslav31Chmelík David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:160TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Jiří
Vrba Karel
 
 
Maiello Goran
Ščuka Martin
 
 
432  3010
2.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Vrba KarelŠírek Evžen556  3030
4.Trnka JosefŠčuka Martin744  3040
5.Hrubý JanTichý Stanislav-998-973250
6.Hrdý JiříWO    3060
7.Trnka JosefŠírek Evžen655  3070
8.Hrubý JanŠčuka Martin998  3080
9.Hrdý JiříTichý Stanislav8-876 3190
10.Vrba KarelWO    30100
11.Hrubý JanŠírek Evžen         
12.Hrdý JiříŠčuka Martin         
13.Vrba KarelTichý Stanislav         
14.Trnka Josef         
15.Hrdý JiříŠírek Evžen         
16.Vrba KarelŠčuka Martin         
17.Trnka JosefTichý Stanislav         
18.Hrubý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vrba Karel10Šírek Evžen02
Trnka Josef20Ščuka Martin02
Hrubý Jan20Tichý Stanislav02
Hrdý Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20513:477AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Lácha Petr
 
 
Hartmann Miroslav
Hruban Vladimír
 
 
47-108 3110
2.Shrbený Josef
Hubač Martin
 
 
Kunert Ladislav
Barbora Jiří
 
 
897  3020
3.Lácha PetrBarbora Jiří757  3030
4.Shrbený JosefHartmann Miroslav-58-10-8 1331
5.Suvorov MaximHruban Vladimír101010  3041
6.Hubač MartinKunert Ladislav-7928 3151
7.Shrbený JosefBarbora Jiří11910  3061
8.Suvorov MaximHartmann Miroslav-8-9-8  0362
9.Hubač MartinHruban Vladimír510-59 3172
10.Lácha PetrKunert Ladislav-10-1012683282
11.Suvorov MaximBarbora Jiří-9-9-2  0383
12.Hubač MartinHartmann Miroslav-4-1194103293
13.Lácha PetrHruban Vladimír-89-4-6 1394
14.Shrbený JosefKunert Ladislav10-655 31104
15.Hubač MartinBarbora Jiří         
16.Lácha PetrHartmann Miroslav         
17.Shrbený JosefHruban Vladimír         
18.Suvorov MaximKunert Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lácha Petr21Barbora Jiří12
Shrbený Josef21Hartmann Miroslav21
Suvorov Maxim12Hruban Vladimír12
Hubač Martin30Kunert Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16535:430TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cherednik Konstantin
Fiala Aleš
 
 
Kareta Filip
Zajíček Luděk
 
 
-43-87-112301
2.Jansa Jiří
Houček Jaroslav
 
 
Michálek Jan
Michálek Vojtěch
 
 
-465-10-72302
3.Houček JaroslavKareta Filip596  3012
4.Jansa JiříMichálek Jan74-74 3122
5.Fiala AlešZajíček Luděk-7-7-7  0323
6.Cherednik KonstantinMichálek Vojtěch669  3033
7.Jansa JiříKareta Filip567  3043
8.Fiala AlešMichálek Jan1444  3053
9.Cherednik KonstantinZajíček Luděk-1210-1310-72354
10.Houček JaroslavMichálek Vojtěch278  3064
11.Fiala AlešKareta Filip7-8710 3174
12.Cherednik KonstantinMichálek Jan6106  3084
13.Houček JaroslavZajíček Luděk-983-673294
14.Jansa JiříMichálek Vojtěch6128  30104
15.Cherednik KonstantinKareta Filip459  30  
16.Houček JaroslavMichálek Jan         
17.Jansa JiříZajíček Luděk         
18.Fiala AlešMichálek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houček Jaroslav30Kareta Filip03
Jansa Jiří30Michálek Jan03
Fiala Aleš21Zajíček Luděk21
Cherednik Konstantin21Michálek Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15476:385TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Král Ludvík st.
 
 
Šilar Bohuslav
Štencek Jiří
 
 
6-889 3110
2.Markes Zbyněk
Petira Martin
 
 
Dalešický Tomáš
Vejdělek Karel
 
 
693  3020
3.Čihák Josef ml.Štencek Jiří-9109-1063230
4.Petira MartinŠilar Bohuslav-9-9-9  0331
5.Král Ludvík st.Ťuík Jan8-14108 3141
6.Markes ZbyněkVejdělek Karel289  3051
7.Petira MartinŠtencek Jiří-10-910-4 1352
8.Král Ludvík st.Dalešický Tomáš9102  3062
9.Markes ZbyněkŤuík Jan655  3072
10.Čihák Josef ml.Vejdělek Karel379  3082
11.Král Ludvík st.Štencek Jiří-34-7-6 1383
12.Markes ZbyněkDalešický Tomáš464  3093
13.Čihák Josef ml.Ťuík Jan67-6-7532103
14.Petira MartinVejdělek Karel         
15.Markes ZbyněkŠtencek Jiří         
16.Čihák Josef ml.Dalešický Tomáš         
17.Petira MartinŤuík Jan         
18.Král Ludvík st.Vejdělek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čihák Josef ml.30Štencek Jiří21
Petira Martin02Šilar Bohuslav10
Král Ludvík st.21Ťuík Jan03
Markes Zbyněk30Vejdělek Karel02
   Dalešický Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Revatti Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Jindřich
Wavrečka Ronald
 
 
Adášek Jan
Botek Radomír
 
 
     2301
2.Motlík Pavel
Jirčík Stanislav
 
 
Bajtler Martin
Nacher Patrik
 
 
     3011
3.Boloňský AndrejAdášek Jan     0312
4.Motlík PavelBajtler Martin     0313
5.Wavrečka RonaldNacher Patrik     3023
6.Slunéčko JindřichBotek Radomír     3133
7.Motlík PavelAdášek Jan     1334
8.Wavrečka RonaldBajtler Martin     3044
9.Slunéčko JindřichNacher Patrik     3154
10.Boloňský AndrejBotek Radomír     0355
11.Wavrečka RonaldAdášek Jan     1356
12.Slunéčko JindřichBajtler Martin     3266
13.Jirčík StanislavNacher Patrik     3176
14.Motlík PavelBotek Radomír     3286
15.Slunéčko JindřichAdášek Jan     3196
16.Jirčík StanislavBajtler Martin     0397
17.Motlík PavelNacher Patrik     0398
18.Wavrečka RonaldBotek Radomír     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boloňský Andrej02Adášek Jan31
Motlík Pavel13Bajtler Martin22
Wavrečka Ronald31Nacher Patrik13
Slunéčko Jindřich40Botek Radomír13
Jirčík Stanislav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS