Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Pinec Aréna, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebo od metra A Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37621:646TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Anh Hai
Richter Jan
 
 
Hartmann Miroslav
Hruban Vladimír
 
 
8910  3010
2.Brůčková Marie
Hobík Zdeněk
 
 
Kunert Ladislav
Lazar Martin
 
 
-4-6-10  0311
3.Nguyen Anh HaiLazar Martin-7-8-6  0312
4.Richter JanKunert Ladislav-9-107-10 1313
5.Hobík ZdeněkHruban Vladimír6-94-9103223
6.Brůčková MarieHartmann Miroslav-8-9910-92324
7.Richter JanLazar Martin-89-97-72325
8.Hobík ZdeněkKunert Ladislav-6-9-7  0326
9.Brůčková MarieHruban Vladimír8113  3036
10.Nguyen Anh HaiHartmann Miroslav8-10-7-2 1337
11.Hobík ZdeněkLazar Martin-4-6-2  0338
12.Brůčková MarieKunert Ladislav798  3048
13.Nguyen Anh HaiHruban Vladimír7108  3058
14.Richter JanHartmann Miroslav-109-9553268
15.Brůčková MarieLazar Martin6-7-8-7 1369
16.Nguyen Anh HaiKunert Ladislav-869-8103279
17.Richter JanHruban Vladimír6-646 3189
18.Hobík ZdeněkHartmann Miroslav-7-6-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Anh Hai22Lazar Martin40
Richter Jan22Kunert Ladislav22
Hobík Zdeněk13Hruban Vladimír04
Brůčková Marie22Hartmann Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Vojtěch
Michálek Jan
 
 
Kratochvíl Karel
Verner Pavel
 
 
     0301
2.Zajíček Luděk
Blaho Martin
 
 
Šírek Evžen
Tichý Stanislav
 
 
     3011
3.Michálek VojtěchVerner Pavel     3121
4.Blaho MartinKratochvíl Karel     0322
5.Michálek JanŠírek Evžen     2323
6.Zajíček LuděkTichý Stanislav     3133
7.Blaho MartinVerner Pavel     0334
8.Michálek JanKratochvíl Karel     1335
9.Zajíček LuděkŠírek Evžen     3045
10.Michálek VojtěchTichý Stanislav     3155
11.Michálek JanVerner Pavel     1356
12.Zajíček LuděkKratochvíl Karel     3166
13.Michálek VojtěchŠírek Evžen     0367
14.Blaho MartinTichý Stanislav     3077
15.Zajíček LuděkVerner Pavel     3087
16.Michálek VojtěchKratochvíl Karel     3197
17.Blaho MartinŠírek Evžen     2398
18.Michálek JanTichý Stanislav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Vojtěch31Verner Pavel22
Blaho Martin13Kratochvíl Karel22
Michálek Jan13Šírek Evžen31
Zajíček Luděk40Tichý Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Vokál Jan
 
 
Pleticha Jaroslav
Šaršoun Jaroslav
 
 
     0301
2.Štencek Jiří
Dalešický Tomáš
 
 
Kliner Jiří
Červenka Boris
 
 
     3111
3.Ťuík JanPleticha Jaroslav     0312
4.Vokál JanŠaršoun Jaroslav     3222
5.Dalešický TomášKliner Jiří     0323
6.Štencek JiříČervenka Boris     3233
7.Vokál JanPleticha Jaroslav     1334
8.Dalešický Tomᚊaršoun Jaroslav     2335
9.Štencek JiříKliner Jiří     3045
10.Ťuík JanČervenka Boris     3155
11.Dalešický TomášPleticha Jaroslav     0356
12.Štencek JiříŠaršoun Jaroslav     3166
13.Ťuík JanKliner Jiří     3076
14.Vokál JanČervenka Boris     3086
15.Štencek JiříPleticha Jaroslav     1387
16.Ťuík JanŠaršoun Jaroslav     1388
17.Vokál JanKliner Jiří     3198
18.Dalešický TomášČervenka Boris     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan22Pleticha Jaroslav40
Vokál Jan31Šaršoun Jaroslav22
Dalešický Tomáš13Kliner Jiří13
Štencek Jiří31Červenka Boris04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Revatti Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrov, Praha 1, Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram. č. 6,9,17,22, tramvaj stanice Újezd, nebo stanice Národní divadloRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8388:250SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roubalová Alice
Bajtler Martin
 
 
Vrba Karel
Sváta Jiří
 
 
6-5910 3110
2.Adášek Jan
Botek Radomír
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
146  3020
3.Adášek JanVrba Karel683  3030
4.Bajtler MartinTrnka Josef6-885 3140
5.Botek RadomírHrubý Jan1-86-783250
6.Sladovník DanielSváta Jiří414  3060
7.Bajtler MartinVrba Karel3-8-71063270
8.Botek RadomírTrnka Josef63-74 3180
9.Sladovník DanielHrubý Jan774  3090
10.Adášek JanSváta Jiří-6439 31100
11.Botek RadomírVrba Karel         
12.Sladovník DanielTrnka Josef         
13.Adášek JanHrubý Jan         
14.Bajtler MartinSváta Jiří         
15.Sladovník DanielVrba Karel         
16.Adášek JanTrnka Josef         
17.Bajtler MartinHrubý Jan         
18.Botek RadomírSváta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adášek Jan20Vrba Karel02
Bajtler Martin20Trnka Josef02
Botek Radomír20Hrubý Jan02
Sladovník Daniel20Sváta Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34 AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Slunéčko Jindřich
 
 
Hubač Martin
Merkl Roman
 
 
     3210
2.Boloňský Andrej
Motlík Pavel
 
 
Látal Jan
Suvorov Maxim
 
 
     1311
3.Boloňský AndrejLátal Jan     1312
4.Slunéčko JindřichMerkl Roman     3222
5.Wavrečka RonaldHubač Martin     3032
6.Motlík PavelSuvorov Maxim     0333
7.Slunéčko JindřichLátal JanWO    0334
8.Wavrečka RonaldMerkl RomanWO    3044
9.Motlík PavelHubač Martin     2345
10.Boloňský AndrejSuvorov Maxim     2346
11.Wavrečka RonaldLátal Jan     2347
12.Motlík PavelMerkl Roman     0348
13.Boloňský AndrejHubač Martin     0349
14.Slunéčko JindřichSuvorov Maxim     3059
15.Motlík PavelLátal Jan     23510
16.Boloňský AndrejMerkl Roman         
17.Slunéčko JindřichHubač Martin         
18.Wavrečka RonaldSuvorov Maxim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boloňský Andrej03Látal Jan30
Slunéčko Jindřich20Merkl Roman11
Wavrečka Ronald11Hubač Martin21
Motlík Pavel04Suvorov Maxim21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16506:434TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Markes Zbyněk
Diblík Radek
 
 
Houček Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
-8-76-8 1301
2.Čihák Josef ml.
Král Ludvík st.
 
 
Szilágyi Tomáš
Zahradníček Jakub
 
 
8-899 3111
3.Diblík RadekHouček Jaroslav4-81512 3121
4.Markes ZbyněkJansa Jiří8-697 3131
5.Král Ludvík st.Zahradníček Jakub-89-109-82332
6.Čihák Josef ml.Szilágyi Tomáš-7765 3142
7.Markes ZbyněkHouček Jaroslav768  3052
8.Král Ludvík st.Jansa Jiří7-76-853262
9.Čihák Josef ml.Zahradníček Jakub7-76-8143272
10.Diblík RadekSzilágyi Tomáš692  3082
11.Král Ludvík st.Houček Jaroslav-86-91053292
12.Čihák Josef ml.Jansa Jiří101010  30102
13.Diblík RadekZahradníček Jakub6109  30  
14.Markes ZbyněkSzilágyi Tomáš         
15.Čihák Josef ml.Houček Jaroslav         
16.Diblík RadekJansa Jiří         
17.Markes ZbyněkZahradníček Jakub         
18.Král Ludvík st.Szilágyi Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diblík Radek20Houček Jaroslav03
Markes Zbyněk20Jansa Jiří03
Král Ludvík st.21Zahradníček Jakub11
Čihák Josef ml.30Szilágyi Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS