Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22562:524TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Diblík Radek
 
 
Nguyen Anh Hai
Brůčková Marie
 
 
-6-10-7  0301
2.Markes Zbyněk
Michalec Jiří
 
 
Rejent Martin
Chmelík David
 
 
49-108 3111
3.Čihák Josef ml.Nguyen Anh Hai6-6107 3121
4.Diblík RadekBrůčková Marie9-8-7-7 1322
5.Michalec JiříRejent Martin5-14103 3132
6.Markes ZbyněkChmelík David8-1010-9103242
7.Diblík RadekNguyen Anh Hai8-8-7-9 1343
8.Michalec JiříBrůčková Marie6-9-8-8 1344
9.Markes ZbyněkRejent Martin987  3054
10.Čihák Josef ml.Chmelík David69-610 3164
11.Michalec JiříNguyen Anh Hai9108  3074
12.Markes ZbyněkBrůčková Marie9-6810 3184
13.Čihák Josef ml.Rejent Martin78-810 3194
14.Diblík RadekChmelík David8-96-131532104
15.Markes ZbyněkNguyen Anh Hai         
16.Čihák Josef ml.Brůčková Marie         
17.Diblík RadekRejent Martin         
18.Michalec JiříChmelík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.30Nguyen Anh Hai12
Diblík Radek12Brůčková Marie21
Michalec Jiří21Rejent Martin03
Markes Zbyněk30Chmelík David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30652:643TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Zahradníček Jakub
 
 
Wavrečka Ronald
Slunéčko Jindřich
 
 
11-410-9-82301
2.Zahradník Václav
Fiala Aleš
 
 
Jirčík Stanislav
Boloňský Andrej
 
 
9-68-793211
3.Zahradník VáclavWavrečka Ronald87-7-5103221
4.Fiala AlešSlunéčko Jindřich8-7-3-7 1322
5.Zahradníček JakubJirčík Stanislav48-39 3132
6.Houček JaroslavBoloňský Andrej8611  3042
7.Fiala AlešWavrečka Ronald7108  3052
8.Zahradníček JakubSlunéčko Jindřich-49-11-6 1353
9.Houček JaroslavJirčík Stanislav-95-78-102354
10.Zahradník VáclavBoloňský Andrej810-123 3164
11.Zahradníček JakubWavrečka Ronald-5-5-1  0365
12.Houček JaroslavSlunéčko Jindřich97-7-9-102366
13.Zahradník VáclavJirčík Stanislav1098  3076
14.Fiala AlešBoloňský Andrej383  3086
15.Houček JaroslavWavrečka Ronald-878-6-52387
16.Zahradník VáclavSlunéčko Jindřich47-6-5103297
17.Fiala AlešJirčík Stanislav105-94 31107
18.Zahradníček JakubBoloňský Andrej6-76-8-1023  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Václav40Wavrečka Ronald22
Fiala Aleš31Slunéčko Jindřich31
Zahradníček Jakub12Jirčík Stanislav13
Houček Jaroslav13Boloňský Andrej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Revatti Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:37409:535SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suvorov Maxim
Pova Josef
 
 
Adášek Jan
Kafuněk David
 
 
-29-5-8 1301
2.Kroupa Rudolf
Shrbený Josef
 
 
Roubalová Alice
Bajtler Martin
 
 
-6-6-12  0302
3.Pova JosefKafuněk David-3-8-8  0303
4.Shrbený JosefAdášek Jan-7-7-6  0304
5.Suvorov MaximBajtler Martin-8-6-6  0305
6.Kroupa RudolfNacher Patrik6-367 3115
7.Shrbený JosefKafuněk David-5-7-4  0316
8.Suvorov MaximAdášek Jan-7-9-7  0317
9.Kroupa RudolfBajtler Martin588  3027
10.Pova JosefNacher Patrik-8-98883237
11.Suvorov MaximKafuněk David-9-10-9  0338
12.Kroupa RudolfAdášek Jan-7-3-9  0339
13.Pova JosefBajtler Martin-98-3793249
14.Shrbený JosefNacher Patrik7-69-10103259
15.Kroupa RudolfKafuněk DavidWO    03510
16.Pova JosefAdášek Jan         
17.Shrbený JosefBajtler Martin         
18.Suvorov MaximNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pova Josef21Kafuněk David30
Shrbený Josef12Adášek Jan30
Suvorov Maxim03Bajtler Martin12
Kroupa Rudolf21Nacher Patrik03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
Ťuík Jan
Krieger Jan
 
 
     3110
2.Vrba Karel
Sváta Jiří
 
 
Štencek Jiří
Šilar Bohuslav
 
 
     1311
3.Vrba KarelŠtencek Jiří     0312
4.Sváta JiříŠilar Bohuslav     1313
5.Hrubý JanŤuík Jan     3023
6.Trnka JosefKrieger Jan     3033
7.Sváta JiříŠtencek Jiří     0334
8.Hrubý JanŠilar Bohuslav     0335
9.Trnka JosefŤuík Jan     3145
10.Vrba KarelKrieger Jan     2346
11.Hrubý JanŠtencek Jiří     0347
12.Trnka JosefŠilar Bohuslav     2348
13.Vrba KarelŤuík Jan     3058
14.Sváta JiříKrieger Jan     3068
15.Trnka JosefŠtencek Jiří     0369
16.Vrba KarelŠilar Bohuslav     03610
17.Sváta JiříŤuík Jan         
18.Hrubý JanKrieger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrba Karel13Štencek Jiří40
Sváta Jiří12Šilar Bohuslav40
Hrubý Jan12Ťuík Jan03
Trnka Josef22Krieger Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Petr
Kliner Jiří
 
 
Michálek Vojtěch
Michálek Jan
 
 
     3110
2.Šaršoun Jaroslav
Pleticha Jaroslav
 
 
Zajíček Luděk
Blaho Martin
 
 
     2311
3.Pleticha JaroslavZajíček Luděk     3121
4.Kliner JiříMichálek Vojtěch     0322
5.Šaršoun JaroslavBlaho Martin     2323
6.Čebiš PetrMichálek Jan     3033
7.Kliner JiříZajíček Luděk     1334
8.Šaršoun JaroslavMichálek Vojtěch     0335
9.Čebiš PetrBlaho Martin     3045
10.Pleticha JaroslavMichálek Jan     3055
11.Šaršoun JaroslavZajíček Luděk     0356
12.Čebiš PetrMichálek Vojtěch     3166
13.Pleticha JaroslavBlaho Martin     3176
14.Kliner JiříMichálek Jan     3286
15.Čebiš PetrZajíček Luděk     1387
16.Pleticha JaroslavMichálek Vojtěch     2388
17.Kliner JiříBlaho Martin     1389
18.Šaršoun JaroslavMichálek Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pleticha Jaroslav31Zajíček Luděk31
Kliner Jiří13Michálek Vojtěch31
Šaršoun Jaroslav13Blaho Martin22
Čebiš Petr31Michálek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19495:444TTC Klánovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Luděk ml.
Tuška Jan
 
 
Hartmann Miroslav
Lazar Martin
 
 
64-59 3110
2.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Hruban Vladimír
Fejks Michal
 
 
1179  3020
3.Šírek EvženLazar Martin-510-1-6 1321
4.Verner PavelHruban Vladimír677  3031
5.Tuška JanFejks Michal628  3041
6.Kratochvíl KarelHartmann Miroslav-9711-1163251
7.Verner PavelLazar Martin-2-4-6  0352
8.Tuška JanHruban Vladimír-10866 3162
9.Kratochvíl KarelFejks Michal485  3072
10.Šírek EvženHartmann Miroslav-51177 3182
11.Tuška JanLazar Martin-9-7-9  0383
12.Kratochvíl KarelHruban Vladimír-14-758-92384
13.Šírek EvženFejks Michal767  3094
14.Verner PavelHartmann Miroslav4-22-31032104
15.Kratochvíl KarelLazar Martin         
16.Šírek EvženHruban Vladimír         
17.Verner PavelFejks Michal         
18.Tuška JanHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šírek Evžen21Lazar Martin30
Verner Pavel21Hruban Vladimír12
Tuška Jan21Fejks Michal03
Kratochvíl Karel21Hartmann Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS