Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Pinec Aréna, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebo od metra A Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:31473:511TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobík Zdeněk
Nguyen Anh Hai
 
 
Houček Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
7-45-7-82301
2.Reich František
Brůčková Marie
 
 
Fiala Aleš
Pouč Roman
 
 
-76-6-7 1302
3.Nguyen Anh HaiPouč Roman587  3012
4.Reich FrantišekHouček Jaroslav-7-5-5  0313
5.Hobík ZdeněkJansa Jiří-7-85-3 1314
6.Brůčková MarieFiala Aleš955  3024
7.Reich FrantišekPouč Roman6-8-4-6 1325
8.Hobík ZdeněkHouček Jaroslav-6-4-7  0326
9.Brůčková MarieJansa Jiří5-15-58-82327
10.Nguyen Anh HaiFiala Aleš948  3037
11.Hobík ZdeněkPouč Roman-11-4-4  0338
12.Brůčková MarieHouček Jaroslav89-93 3148
13.Nguyen Anh HaiJansa Jiří895  3058
14.Reich FrantišekFiala Aleš-5-1089-72359
15.Brůčková MariePouč Roman-9-8-5  03510
16.Nguyen Anh HaiHouček Jaroslav-9985 31  
17.Reich FrantišekJansa Jiří         
18.Hobík ZdeněkFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nguyen Anh Hai30Pouč Roman31
Reich František03Houček Jaroslav21
Hobík Zdeněk03Jansa Jiří21
Brůčková Marie22Fiala Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34499:521AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Král Ludvík st.
 
 
Látal Jan
Košek Lukáš
 
 
5-846 3110
2.Petira Martin
Batík Lukáš
 
 
Pova Josef
Shrbený Josef
 
 
6-560 3120
3.Petira MartinKošek Lukáš-6-8-6  0321
4.Batík LukášLátal Jan-6-9-8  0322
5.Diblík RadekShrbený Josef456  3032
6.Čihák Josef ml.Pova Josef5104  3042
7.Batík LukášKošek Lukáš-9-10-12  0343
8.Diblík RadekLátal Jan9-78-7-62344
9.Čihák Josef ml.Shrbený Josef1046  3054
10.Petira MartinPova Josef-7-5-4  0355
11.Diblík RadekKošek Lukáš-9-7-9  0356
12.Čihák Josef ml.Látal Jan3-9-7893266
13.Petira MartinShrbený Josef-36-76-12367
14.Batík LukášPova Josef6-67-7-82368
15.Čihák Josef ml.Košek Lukáš-4-8-8  0369
16.Petira MartinLátal Jan-4-8-5  03610
17.Batík LukášShrbený Josef78-7-6832  
18.Diblík RadekPova Josef6510  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petira Martin04Košek Lukáš40
Batík Lukáš03Látal Jan31
Diblík Radek12Shrbený Josef12
Čihák Josef ml.31Pova Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Jirčík Stanislav
 
 
Hrdý Jiří
Farmačka Martin
 
 
     1301
2.Slunéčko Jindřich
Wavrečka Ronald
 
 
Vrba Karel
Sváta Jiří
 
 
     3011
3.Slunéčko JindřichHrdý Jiří     2312
4.Novotný PavelFarmačka Martin     0313
5.Motlík PavelHrubý Jan     3123
6.Wavrečka RonaldVrba Karel     3033
7.Novotný PavelHrdý Jiří     0334
8.Motlík PavelFarmačka Martin     0335
9.Wavrečka RonaldHrubý Jan     3045
10.Slunéčko JindřichSváta Jiří     3055
11.Motlík PavelHrdý Jiří     0356
12.Wavrečka RonaldFarmačka Martin     2357
13.Slunéčko JindřichHrubý Jan     3067
14.Jirčík StanislavSváta Jiří     3177
15.Wavrečka RonaldHrdý Jiří     3087
16.Slunéčko JindřichFarmačka Martin     1388
17.Jirčík StanislavHrubý Jan     1389
18.Motlík PavelSváta Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slunéčko Jindřich22Hrdý Jiří31
Novotný Pavel02Farmačka Martin40
Motlík Pavel22Hrubý Jan13
Wavrečka Ronald31Vrba Karel01
Jirčík Stanislav11Sváta Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Revatti Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrov, Praha 1, Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram. č. 6,9,17,22, tramvaj stanice Újezd, nebo stanice Národní divadloRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:18461:398SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roubalová Alice
Bajtler Martin
 
 
Ptáček Jan
Kliner Jiří
 
 
756  3010
2.Adášek Jan
Nacher Patrik
 
 
Šaršoun Jaroslav
Brož Josef
 
 
958  3020
3.Nacher PatrikŠaršoun Jaroslav-6-6-4  0321
4.Bajtler MartinKliner Jiří9106  3031
5.Vystrčil TomášPtáček Jan-7-7-7  0332
6.Adášek JanBrož Josef063  3042
7.Bajtler MartinŠaršoun Jaroslav-5-89-7 1343
8.Vystrčil TomášKliner Jiří610-2-673253
9.Adášek JanPtáček Jan043  3063
10.Nacher PatrikBrož Josef-10-79533273
11.Vystrčil Tomᚊaršoun Jaroslav-7-6-4  0374
12.Adášek JanKliner Jiří748  3084
13.Nacher PatrikPtáček Jan-8-710653294
14.Bajtler MartinBrož Josef8912  30104
15.Adášek JanŠaršoun Jaroslav748  30  
16.Nacher PatrikKliner Jiří         
17.Bajtler MartinPtáček Jan         
18.Vystrčil TomášBrož Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacher Patrik21Šaršoun Jaroslav30
Bajtler Martin21Kliner Jiří03
Vystrčil Tomáš12Ptáček Jan12
Adášek Jan30Brož Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Dalešický Tomáš
 
 
Kratochvíl Karel
Tichý Stanislav
 
 
     3010
2.Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
     3120
3.Baxa KarelTuška Jan     3130
4.Ťuík JanKratochvíl Karel     3240
5.Dalešický Tomᚊírek Evžen     3150
6.Štencek JiříTichý Stanislav     3160
7.Ťuík JanTuška Jan     1361
8.Dalešický TomášKratochvíl Karel     1362
9.Štencek JiříŠírek Evžen     3172
10.Baxa KarelTichý Stanislav     3082
11.Dalešický TomášTuška Jan     2383
12.Štencek JiříKratochvíl Karel     3193
13.Baxa KarelŠírek Evžen     31103
14.Ťuík JanTichý Stanislav         
15.Štencek JiříTuška Jan         
16.Baxa KarelKratochvíl Karel         
17.Ťuík JanŠírek Evžen         
18.Dalešický TomášTichý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baxa Karel30Tuška Jan21
Ťuík Jan11Kratochvíl Karel12
Dalešický Tomáš12Šírek Evžen03
Štencek Jiří30Tichý Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28 TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kareta Filip
Michálek Vojtěch
 
 
Krupa Zdeněk
Barbora Jiří
 
 
     0301
2.Blaho Martin
Zajíček Luděk
 
 
Cízner Josef
Hruban Vladimír
 
 
     3011
3.Michálek VojtěchBarbora Jiří     3021
4.Blaho MartinKrupa Zdeněk     2322
5.Kareta FilipCízner Josef     2323
6.Zajíček LuděkHruban Vladimír     3233
7.Blaho MartinBarbora Jiří     3143
8.Kareta FilipKrupa Zdeněk     3153
9.Zajíček LuděkCízner Josef     3163
10.Michálek VojtěchHruban Vladimír     3273
11.Kareta FilipBarbora Jiří     2374
12.Zajíček LuděkKrupa Zdeněk     2375
13.Michálek VojtěchCízner Josef     3185
14.Blaho MartinHruban Vladimír     0386
15.Zajíček LuděkBarbora Jiří     3296
16.Michálek VojtěchKrupa Zdeněk     30106
17.Blaho MartinCízner Josef         
18.Kareta FilipHruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Vojtěch40Barbora Jiří13
Blaho Martin12Krupa Zdeněk22
Kareta Filip12Cízner Josef12
Zajíček Luděk31Hruban Vladimír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS