Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34 TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barbora Jiří
Krupa Zdeněk
 
 
Nguyen Anh Hai
Richter Jan
 
 
     3010
2.Hartmann Miroslav
Hruban Vladimír
 
 
Rejent Martin
Hlaváč Tomáš
 
 
     3220
3.Hruban VladimírNguyen Anh Hai     1321
4.Hartmann MiroslavRejent Martin     2322
5.Krupa ZdeněkRichter Jan     1323
6.Barbora JiříHlaváč Tomáš     3033
7.Hartmann MiroslavNguyen Anh Hai     2334
8.Krupa ZdeněkRejent Martin     2335
9.Barbora JiříRichter Jan     2336
10.Hruban VladimírHlaváč Tomáš     3046
11.Krupa ZdeněkNguyen Anh Hai     0347
12.Barbora JiříRejent Martin     1348
13.Hruban VladimírRichter Jan     3058
14.Hartmann MiroslavHlaváč Tomáš     3168
15.Barbora JiříNguyen Anh Hai     0369
16.Hruban VladimírRejent Martin     3179
17.Hartmann MiroslavRichter Jan     13710
18.Krupa ZdeněkHlaváč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruban Vladimír31Nguyen Anh Hai40
Hartmann Miroslav13Rejent Martin31
Krupa Zdeněk03Richter Jan31
Barbora Jiří13Hlaváč Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27591:545TTC Klánovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Michálek Vojtěch
Kareta Filip
 
 
557  3010
2.Verner Pavel
Tichý Stanislav
 
 
Zajíček Luděk
Blaho Martin
 
 
-77-6-3 1311
3.Tichý StanislavZajíček Luděk-78-6-6 1312
4.Šírek EvženMichálek Vojtěch-7935 3122
5.Verner PavelBlaho Martin-94-9-7 1323
6.Tuška JanKareta Filip163  3033
7.Šírek EvženZajíček Luděk-3-3-7  0334
8.Verner PavelMichálek Vojtěch7-1197 3144
9.Tuška JanBlaho Martin279  3054
10.Tichý StanislavKareta Filip-6-612883264
11.Verner PavelZajíček Luděk8-879 3174
12.Tuška JanMichálek Vojtěch9-9-88-72375
13.Tichý StanislavBlaho Martin8-9-8-10 1376
14.Šírek EvženKareta Filip-4799 3186
15.Tuška JanZajíček Luděk5-769 3196
16.Tichý StanislavMichálek Vojtěch-9-9109032106
17.Šírek EvženBlaho Martin-99   11  
18.Verner PavelKareta Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Stanislav22Zajíček Luděk22
Šírek Evžen21Michálek Vojtěch13
Verner Pavel21Blaho Martin21
Tuška Jan31Kareta Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13 TJ Sokol Břevnov Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaršoun Jaroslav
Kliner Jiří
 
 
Šmolík Milan
Vokál Roman
 
 
     3010
2.Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
Ťuík Jan
Vokál Jan
 
 
     3220
3.Červenka BorisŤuík Jan     1321
4.Kliner JiříKrieger Jan     3031
5.Ptáček JanŠmolík Milan     3041
6.Šaršoun JaroslavVokál Jan     3051
7.Kliner JiříŤuík Jan     3261
8.Ptáček JanKrieger Jan     3071
9.Šaršoun JaroslavVokál Roman     3281
10.Červenka BorisVokál Jan     2382
11.Ptáček JanŤuík Jan     3192
12.Šaršoun JaroslavKrieger Jan     30102
13.Červenka BorisVokál Roman         
14.Kliner JiříVokál Jan         
15.Šaršoun JaroslavŤuík Jan         
16.Červenka BorisKrieger Jan         
17.Kliner JiříVokál Roman         
18.Ptáček JanVokál Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červenka Boris02Ťuík Jan12
Kliner Jiří20Krieger Jan03
Ptáček Jan30Šmolík Milan01
Šaršoun Jaroslav30Vokál Jan11
   Vokál Roman01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Revatti Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30235:376SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sváta Jiří
Klouček Martin
 
 
Kafuněk David
Sladovník Daniel
 
 
-4-4-10  0301
2.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Bajtler Martin
Adášek Jan
 
 
-4-5-7  0302
3.Klouček MartinSladovník Daniel-4-3-6  0303
4.Vrba KarelKafuněk David-99-5-6 1304
5.Sváta JiříBajtler Martin-6-5-7  0305
6.Hrubý JanAdášek Jan-11-212-12 1306
7.Vrba KarelSladovník Daniel-8-8-8  0307
8.Sváta JiříKafuněk David127-7-3-62308
9.Hrubý JanBajtler Martin-8-7-9  0309
10.Bartoňová EvaAdášek Jan-4-4-3  03010
11.Sváta JiříSladovník Daniel         
12.Hrubý JanKafuněk David         
13.Bartoňová EvaBajtler Martin         
14.Vrba KarelAdášek Jan         
15.Hrubý JanSladovník Daniel         
16.Bartoňová EvaKafuněk David         
17.Vrba KarelBajtler Martin         
18.Sváta JiříAdášek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klouček Martin01Sladovník Daniel20
Vrba Karel02Kafuněk David20
Sváta Jiří02Bajtler Martin20
Hrubý Jan02Adášek Jan20
Bartoňová Eva01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31643:622AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Košek Lukáš
 
 
Motlík Pavel
Jirčík Stanislav
 
 
3109  3010
2.Shrbený Josef
Pova Josef
 
 
Wavrečka Ronald
Slunéčko Jindřich
 
 
-897-9-102311
3.Košek LukášWavrečka Ronald9-798 3121
4.Látal JanSlunéčko Jindřich6-109-963231
5.Shrbený JosefMotlík Pavel-937-9-82332
6.Pova JosefBoloňský Andrej9-810-10103242
7.Látal JanWavrečka Ronald965  3052
8.Shrbený JosefSlunéčko Jindřich-7-9-0  0353
9.Pova JosefMotlík Pavel54-510 3163
10.Košek LukášBoloňský Andrej575  3073
11.Shrbený JosefWavrečka Ronald-10-96-5 1374
12.Pova JosefSlunéčko Jindřich-4-510-14 1375
13.Košek LukášMotlík Pavel-7-98763285
14.Látal JanJirčík Stanislav695  3095
15.Pova JosefWavrečka Ronald-6-4-6  0396
16.Košek LukášSlunéčko Jindřich-6-712-6 1397
17.Látal JanMotlík Pavel-66-69832107
18.Shrbený JosefJirčík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košek Lukáš31Wavrečka Ronald22
Látal Jan40Slunéčko Jindřich31
Shrbený Josef03Motlík Pavel13
Pova Josef22Boloňský Andrej02
   Jirčík Stanislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22538:491TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Fiala Aleš
 
 
Diblík Radek
Čihák Josef ml.
 
 
-7-1010-9 1301
2.Houček Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
Michalec Jiří
Petira Martin
 
 
-6694 3111
3.Zahradník VáclavČihák Josef ml.-77-5-9 1312
4.Fiala AlešDiblík Radek5-1058 3122
5.Jansa JiříPetira Martin-6-88-7 1323
6.Houček JaroslavMichalec Jiří-71074 3133
7.Fiala AlešČihák Josef ml.-11-7-7  0334
8.Jansa JiříDiblík Radek7-869 3144
9.Houček JaroslavPetira Martin1199  3054
10.Zahradník VáclavMichalec Jiří844  3064
11.Jansa JiříČihák Josef ml.41010  3074
12.Houček JaroslavDiblík Radek811-8-443284
13.Zahradník VáclavPetira Martin9-10-21033294
14.Fiala AlešMichalec Jiří-710-108632104
15.Houček JaroslavČihák Josef ml.78-99 31  
16.Zahradník VáclavDiblík Radek         
17.Fiala AlešPetira Martin         
18.Jansa JiříMichalec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Václav21Čihák Josef ml.21
Fiala Aleš21Diblík Radek03
Jansa Jiří21Petira Martin12
Houček Jaroslav30Michalec Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS