Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Pinec Aréna, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebo od metra A Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39608:648TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reich František
Nguyen Anh Hai
 
 
Michalec Jiří
Petira Martin
 
 
4-4-9683210
2.Šprongl Jaroslav
Hobík Zdeněk
 
 
Král Ludvík st.
Čihák Josef ml.
 
 
-7-10-9  0311
3.Šprongl JaroslavČihák Josef ml.-7-1051183221
4.Reich FrantišekKrál Ludvík st.-108810 3131
5.Hobík ZdeněkPetira Martin-74-5-8 1332
6.Nguyen Anh HaiMichalec Jiří-37109 3142
7.Reich FrantišekČihák Josef ml.8-7-9-10 1343
8.Hobík ZdeněkKrál Ludvík st.-85-5-8 1344
9.Nguyen Anh HaiPetira Martin8-115-9-72345
10.Šprongl JaroslavMichalec Jiří67-1010 3155
11.Hobík ZdeněkČihák Josef ml.-59-10-2 1356
12.Nguyen Anh HaiKrál Ludvík st.-11965 3166
13.Šprongl JaroslavPetira Martin-6-8-9  0367
14.Reich FrantišekMichalec Jiří-6-776-62368
15.Nguyen Anh HaiČihák Josef ml.-7656 3178
16.Šprongl JaroslavKrál Ludvík st.-2-9-12  0379
17.Reich FrantišekPetira Martin-4-3-4  03710
18.Hobík ZdeněkMichalec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprongl Jaroslav22Čihák Josef ml.22
Reich František13Král Ludvík st.22
Hobík Zdeněk03Petira Martin40
Nguyen Anh Hai31Michalec Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Jindřich
Boloňský Andrej
 
 
Fiala Aleš
Pouč Roman
 
 
     1301
2.Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
Zahradník Václav
Cherednik Konstantin
 
 
     3111
3.Jirčík StanislavCherednik Konstantin     0312
4.Adámek MiroslavPouč Roman     3222
5.Wavrečka RonaldFiala Aleš     3032
6.Slunéčko JindřichZahradník Václav     3042
7.Adámek MiroslavCherednik Konstantin     0343
8.Wavrečka RonaldPouč Roman     3053
9.Slunéčko JindřichFiala Aleš     3163
10.Jirčík StanislavZahradník Václav     3073
11.Wavrečka RonaldCherednik Konstantin     1374
12.Slunéčko JindřichPouč Roman     3084
13.Jirčík StanislavFiala Aleš     1385
14.Adámek MiroslavZahradník Václav     2386
15.Slunéčko JindřichCherednik Konstantin     0387
16.Jirčík StanislavPouč Roman     1388
17.Adámek MiroslavFiala Aleš     0389
18.Wavrečka RonaldZahradník Václav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirčík Stanislav13Cherednik Konstantin40
Adámek Miroslav13Pouč Roman13
Wavrečka Ronald31Fiala Aleš22
Slunéčko Jindřich31Zahradník Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Revatti Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrov, Praha 1, Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram. č. 6,9,17,22, tramvaj stanice Újezd, nebo stanice Národní divadloRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16491:378SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Látal Jan
Honek Jan st.
 
 
885  3010
2.Sladovník Daniel
Kafuněk David
 
 
Košek Lukáš
Pova Josef
 
 
6-667 3120
3.Adášek JanKošek Lukáš-9-8-10  0321
4.Kafuněk DavidHonek Jan st.495  3031
5.Bajtler MartinLátal Jan6-106-783241
6.Sladovník DanielPova Josef769  3051
7.Kafuněk DavidKošek Lukáš621  3061
8.Bajtler MartinHonek Jan st.7-869 3171
9.Sladovník DanielLátal Jan756  3081
10.Adášek JanPova Josef-9-9-4  0382
11.Bajtler MartinKošek Lukáš-5-127-3 1383
12.Sladovník DanielHonek Jan335  3093
13.Adášek JanLátal Jan-102-811-82394
14.Kafuněk DavidPova Josef448  30104
15.Sladovník DanielKošek Lukáš         
16.Adášek JanHonek Jan         
17.Kafuněk DavidLátal Jan         
18.Bajtler MartinPova Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adášek Jan03Košek Lukáš21
Kafuněk David30Honek Jan st.02
Bajtler Martin21Látal Jan12
Sladovník Daniel30Pova Josef12
   Honek Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Tomáš
Krieger Jan
 
 
Hrdý Jiří
Hrubý Jan
 
 
     2301
2.Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
Trnka Josef
Sváta Jiří
 
 
     3111
3.Ťuík JanHrdý Jiří     0312
4.Dalešický TomášHrubý Jan     3222
5.Krieger JanTrnka Josef     2323
6.Štencek JiříSváta Jiří     3133
7.Dalešický TomášHrdý Jiří     0334
8.Krieger JanHrubý Jan     1335
9.Štencek JiříTrnka Josef     3145
10.Ťuík JanSváta Jiří     3155
11.Krieger JanHrdý Jiří     1356
12.Štencek JiříHrubý Jan     3166
13.Ťuík JanTrnka Josef     3076
14.Dalešický TomášSváta Jiří     2377
15.Štencek JiříHrdý Jiří     3087
16.Ťuík JanHrubý Jan     0388
17.Dalešický TomášTrnka Josef     1389
18.Krieger JanSváta Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan22Hrdý Jiří31
Dalešický Tomáš13Hrubý Jan22
Krieger Jan04Trnka Josef22
Štencek Jiří40Sváta Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27 TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kareta Filip
Michálek Vojtěch
 
 
Šaršoun Jaroslav
Kliner Jiří
 
 
     1301
2.Zajíček Luděk
Blaho Martin
 
 
Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
     3011
3.Michálek VojtěchŠaršoun Jaroslav     3121
4.Kareta FilipKliner Jiří     0322
5.Blaho MartinPtáček Jan     3032
6.Zajíček LuděkČervenka Boris     3042
7.Kareta FilipŠaršoun Jaroslav     1343
8.Blaho MartinKliner Jiří     1344
9.Zajíček LuděkPtáček Jan     3054
10.Michálek VojtěchČervenka Boris     3064
11.Blaho MartinŠaršoun Jaroslav     1365
12.Zajíček LuděkKliner Jiří     3075
13.Michálek VojtěchPtáček Jan     1376
14.Kareta FilipČervenka Boris     2377
15.Zajíček LuděkŠaršoun Jaroslav     3087
16.Michálek VojtěchKliner Jiří     3297
17.Kareta FilipPtáček Jan     0398
18.Blaho MartinČervenka Boris     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Vojtěch31Šaršoun Jaroslav22
Kareta Filip04Kliner Jiří22
Blaho Martin22Ptáček Jan22
Zajíček Luděk40Červenka Boris13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Barbora Jiří
 
 
Kratochvíl Karel
Tuška Jan
 
 
     1301
2.Hartmann Miroslav
Hruban Vladimír
 
 
Verner Pavel
Šírek Evžen
 
 
     1302
3.Hruban VladimírTuška Jan     2303
4.Kunert LadislavKratochvíl Karel     0304
5.Hartmann MiroslavVerner Pavel     3214
6.Barbora JiříŠírek Evžen     3224
7.Kunert LadislavTuška Jan     0325
8.Hartmann MiroslavKratochvíl Karel     1326
9.Barbora JiříVerner Pavel     1327
10.Hruban VladimírŠírek Evžen     3137
11.Hartmann MiroslavTuška Jan     3147
12.Barbora JiříKratochvíl Karel     0348
13.Hruban VladimírVerner Pavel     3158
14.Kunert LadislavŠírek Evžen     3068
15.Barbora JiříTuška Jan     0369
16.Hruban VladimírKratochvíl Karel     3179
17.Kunert LadislavVerner Pavel     3089
18.Hartmann MiroslavŠírek Evžen     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruban Vladimír31Tuška Jan31
Kunert Ladislav22Kratochvíl Karel31
Hartmann Miroslav31Verner Pavel13
Barbora Jiří13Šírek Evžen04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS