Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32319:433TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuška Jan
Kratochvíl Karel
 
 
Richter Jan
Nguyen Anh Hai
 
 
78-9-953210
2.Verner Pavel
Tichý Stanislav
 
 
Šprongl Jaroslav
Rejent Martin
 
 
-8-76-7 1311
3.Tuška JanNguyen Anh HaiWO    0312
4.Verner PavelŠprongl Jaroslav-8-11-6  0313
5.Šírek EvženRichter Jan-0-79-5 1314
6.Kratochvíl KarelRejent Martin5-97-10-92315
7.Verner PavelNguyen Anh Hai-4-310-7 1316
8.Šírek EvženŠprongl Jaroslav108-8-8-82317
9.Kratochvíl KarelRichter Jan-6-6-11  0318
10.Hájek Luděk ml.Rejent Martin-7-6-2  0319
11.Šírek EvženNguyen Anh Hai-10-9-7  03110
12.Kratochvíl KarelŠprongl Jaroslav68-58 31  
13.Hájek Luděk ml.Richter Jan         
14.Verner PavelRejent Martin         
15.Kratochvíl KarelNguyen Anh Hai         
16.Hájek Luděk ml.Šprongl Jaroslav         
17.Verner PavelRichter Jan         
18.Šírek EvženRejent Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Verner Pavel02Nguyen Anh Hai20
Šírek Evžen03Šprongl Jaroslav20
Kratochvíl Karel02Richter Jan20
Hájek Luděk ml.01Rejent Martin20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17 TJ Sokol Břevnov Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaršoun Jaroslav
Pleticha Jaroslav
 
 
Krupa Zdeněk
Cízner Josef
 
 
     3010
2.Čebiš Petr
Červenka Boris
 
 
Hartmann Miroslav
Hruban Vladimír
 
 
     2311
3.Čebiš PetrHruban Vladimír     3221
4.Červenka BorisCízner Josef     2322
5.Šaršoun JaroslavKrupa Zdeněk     1323
6.Pleticha JaroslavHartmann Miroslav     3133
7.Červenka BorisHruban Vladimír     3243
8.Šaršoun JaroslavCízner Josef     3253
9.Pleticha JaroslavKrupa Zdeněk     3063
10.Čebiš PetrHartmann Miroslav     3073
11.Šaršoun JaroslavHruban Vladimír     3183
12.Pleticha JaroslavCízner Josef     3093
13.Čebiš PetrKrupa Zdeněk     30103
14.Červenka BorisHartmann Miroslav         
15.Pleticha JaroslavHruban Vladimír         
16.Čebiš PetrCízner Josef         
17.Červenka BorisKrupa Zdeněk         
18.Šaršoun JaroslavHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čebiš Petr30Hruban Vladimír03
Červenka Boris11Cízner Josef12
Šaršoun Jaroslav21Krupa Zdeněk12
Pleticha Jaroslav30Hartmann Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11440:307TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Sváta Jiří
 
 
Michálek Vojtěch
Kareta Filip
 
 
-899-9-82301
2.Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 

 
 
WO    3011
3.Hrubý JanMichálek Vojtěch96-87 3121
4.Trnka JosefKareta Filip6-989 3131
5.Sváta JiříZajíček Luděk-89610 3141
6.Hrdý JiříWO    3051
7.Trnka JosefMichálek Vojtěch-6997 3161
8.Sváta JiříKareta Filip-8-96993271
9.Hrdý JiříZajíček Luděk987  3081
10.Hrubý JanWO    3091
11.Vrba KarelMichálek Vojtěch9-8-67932101
12.Hrdý JiříKareta Filip         
13.Hrubý JanZajíček Luděk         
14.Trnka Josef         
15.Hrdý JiříMichálek Vojtěch         
16.Hrubý JanKareta Filip         
17.Trnka JosefZajíček Luděk         
18.Vrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrubý Jan10Michálek Vojtěch03
Trnka Josef20Kareta Filip02
Sváta Jiří20Zajíček Luděk02
Hrdý Jiří10   
Vrba Karel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28573:537AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pova Josef
Shrbený Josef
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
-10-11-5  0301
2.Košek Lukáš
Honek Jan st.
 
 
Šilar Bohuslav
Dalešický Tomáš
 
 
-81074 3111
3.Honek Jan st.Štencek Jiří-7-6-6  0312
4.Pova JosefŠilar Bohuslav-11-0-7  0313
5.Shrbený JosefŤuík Jan1056  3023
6.Košek LukášDalešický Tomáš9-11512 3133
7.Pova JosefŠtencek Jiří-6-7-4  0334
8.Shrbený JosefŠilar Bohuslav-10-97-6 1335
9.Košek Lukᚍuík Jan115-97 3145
10.Honek Jan st.Dalešický Tomáš55-126 3155
11.Shrbený JosefŠtencek Jiří-8-53-8 1356
12.Košek Lukᚊilar Bohuslav1385  3066
13.Honek Jan st.Ťuík Jan-9895 3176
14.Kroupa RudolfDalešický Tomáš4-1046 3186
15.Košek Lukᚊtencek Jiří9-1-10563296
16.Honek Jan st.Šilar Bohuslav1-8-67932106
17.Kroupa RudolfŤuík Jan         
18.Shrbený JosefDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honek Jan st.31Štencek Jiří31
Pova Josef02Šilar Bohuslav22
Shrbený Josef12Ťuík Jan03
Košek Lukáš40Dalešický Tomáš03
Kroupa Rudolf10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Revatti Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34449:519SK Revatti Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Jansa Jiří
 
 
Bajtler Martin
Kafuněk David
 
 
-8-7-8  0301
2.Cherednik Konstantin
Houček Jaroslav
 
 
Adášek Jan
Botek Radomír
 
 
-9119-9-72302
3.Houček JaroslavKafuněk David-510-4-6 1303
4.Zahradník VáclavAdášek Jan-10-8-9  0304
5.Jansa JiříNacher Patrik-68-10-7 1305
6.Cherednik KonstantinBotek Radomír8-67-393215
7.Zahradník VáclavKafuněk David-7-5-6  0316
8.Jansa JiříAdášek Jan-5-10-10  0317
9.Cherednik KonstantinNacher Patrik475  3027
10.Houček JaroslavBotek Radomír-5-4-8  0328
11.Jansa JiříKafuněk David-6-57-8 1329
12.Cherednik KonstantinAdášek Jan-96-97103239
13.Houček JaroslavNacher Patrik778  3049
14.Zahradník VáclavBotek Radomír9-10-8-10 13410
15.Cherednik KonstantinKafuněk David         
16.Houček JaroslavAdášek Jan         
17.Zahradník VáclavNacher Patrik         
18.Jansa JiříBotek Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houček Jaroslav12Kafuněk David30
Zahradník Václav03Adášek Jan21
Jansa Jiří03Nacher Patrik12
Cherednik Konstantin30Botek Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37648:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Král Ludvík st.
 
 
Slunéčko Jindřich
Jirčík Stanislav
 
 
-7-58-9 1301
2.Markes Zbyněk
Michalec Jiří
 
 
Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
1378  3011
3.Čihák Josef ml.Slunéčko Jindřich-27-4973221
4.Král Ludvík st.Wavrečka Ronald8-117-783231
5.Michalec JiříMotlík Pavel-11-9-7  0332
6.Markes ZbyněkBoloňský Andrej-791110 3142
7.Král Ludvík st.Slunéčko Jindřich-8-7-5  0343
8.Michalec JiříWavrečka Ronald8-69-9-92344
9.Markes ZbyněkMotlík Pavel6179  3054
10.Čihák Josef ml.Boloňský Andrej12104  3064
11.Michalec JiříSlunéčko Jindřich-8-5-12  0365
12.Markes ZbyněkWavrečka Ronald-9-79993275
13.Čihák Josef ml.Motlík Pavel-8155 3185
14.Král Ludvík st.Jirčík Stanislav-659-873295
15.Markes ZbyněkSlunéčko Jindřich10-10-8-9 1396
16.Čihák Josef ml.Wavrečka Ronald-4-3-7  0397
17.Král Ludvík st.Motlík Pavel-0-68-3 1398
18.Michalec JiříJirčík Stanislav5-7-79-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.31Slunéčko Jindřich31
Král Ludvík st.22Wavrečka Ronald22
Michalec Jiří04Motlík Pavel22
Markes Zbyněk31Boloňský Andrej02
   Jirčík Stanislav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS