Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33 TJ Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Krieger Karel
 
 
Toman Bedřich
Bukovský Petr
 
 
     0301
2.Brožek Jan
Samohejl Erich
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
     1302
3.Krieger KarelToman Bedřich     0303
4.Vencálek JiříBukovský Petr     3013
5.Brožek JanČerný Pavel     2314
6.Samohejl ErichPeller Marek     3124
7.Vencálek JiříToman Bedřich     2325
8.Brožek JanBukovský Petr     1326
9.Samohejl ErichČerný Pavel     2327
10.Krieger KarelPeller Marek     3137
11.Brožek JanToman Bedřich     0338
12.Samohejl ErichBukovský Petr     2339
13.Krieger KarelČerný Pavel     3049
14.Vencálek JiříPeller Marek     3159
15.Samohejl ErichToman Bedřich     03510
16.Krieger KarelBukovský Petr         
17.Vencálek JiříČerný Pavel         
18.Brožek JanPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krieger Karel21Toman Bedřich40
Vencálek Jiří21Bukovský Petr21
Brožek Jan03Černý Pavel21
Samohejl Erich13Peller Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolniho tenisu SCUK Hostivař, Bruslaiřská 10, Praha10, bus I54, 27I ze Skalky (metro A) do zastávky GercenovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Michal
Housar Ondřej
 
 
Suchan Michael
Brenner Zdeněk
 
 
     3110
2.Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
     1311
3.Botka MichalBrenner Zdeněk     3021
4.Housar OndřejSuchan Michael     2322
5.Patho RóbertTotzauer Karel     0323
6.Patho GabrielHezina Jiří     0324
7.Housar OndřejBrenner Zdeněk     0325
8.Patho RóbertSuchan Michael     0326
9.Patho GabrielTotzauer Karel     0327
10.Botka MichalHezina Jiří     3137
11.Patho RóbertBrenner Zdeněk     1338
12.Patho GabrielSuchan Michael     0339
13.Botka MichalTotzauer Karel     3049
14.Housar OndřejHezina Jiří     3159
15.Patho GabrielBrenner Zdeněk     13510
16.Botka MichalSuchan Michael         
17.Housar OndřejTotzauer Karel         
18.Patho RóbertHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Michal30Brenner Zdeněk31
Housar Ondřej12Suchan Michael30
Patho Róbert03Totzauer Karel21
Patho Gabriel04Hezina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Herčík Lubomír
 
 
Frait František
Klofanda Ladislav
 
 
     1301
2.Šrámek Daniel
Nguyen Van Vui
 
 
Beneš Milan
Přeučil Jiří
 
 
     3111
3.Nguyen Van VuiPřeučil Jiří     1312
4.Herčík LubomírBeneš Milan     3122
5.Šrámek DanielFrait František     3232
6.Říha KarelKlofanda Ladislav     3042
7.Herčík LubomírPřeučil Jiří     3152
8.Šrámek DanielBeneš Milan     0353
9.Říha KarelFrait František     1354
10.Nguyen Van VuiKlofanda Ladislav     3164
11.Šrámek DanielPřeučil Jiří     2365
12.Říha KarelBeneš Milan     3075
13.Nguyen Van VuiFrait František     3285
14.Herčík LubomírKlofanda Ladislav     1386
15.Říha KarelPřeučil Jiří     2387
16.Nguyen Van VuiBeneš Milan     3097
17.Herčík LubomírFrait František     32107
18.Šrámek DanielKlofanda Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Van Vui31Přeučil Jiří31
Herčík Lubomír31Beneš Milan13
Šrámek Daniel12Frait František13
Říha Karel22Klofanda Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35595:597TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Šimek Filip
 
 
Daníček Adam
Fausek Jiří
 
 
-5-6-8  0301
2.Jágr Martin
Hladík Ivo
 
 
Bialas Filip
Růžička Dominik
 
 
77-101 3111
3.Třesohlavý JosefBialas Filip-64-6-7 1312
4.Hladík IvoRůžička Dominik7127  3022
5.Šimek FilipFausek Jiří-4-6-6  0323
6.Jágr MartinDaníček Adam12-948 3133
7.Hladík IvoBialas Filip7-8-9-7 1334
8.Šimek FilipRůžička Dominik10-11-9-7 1335
9.Jágr MartinFausek Jiří79-78 3145
10.Třesohlavý JosefDaníček Adam938  3055
11.Šimek FilipBialas Filip-8-3-6  0356
12.Jágr MartinRůžička Dominik-8457 3166
13.Třesohlavý JosefFausek Jiří987  3076
14.Hladík IvoDaníček Adam210-9-7-92377
15.Jágr MartinBialas Filip-7-86-3 1378
16.Třesohlavý JosefRůžička Dominik-4-4-8  0379
17.Hladík IvoFausek Jiří6-1026 3189
18.Šimek FilipDaníček Adam-35-8-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Třesohlavý Josef22Bialas Filip40
Hladík Ivo22Růžička Dominik22
Šimek Filip04Fausek Jiří13
Jágr Martin31Daníček Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15485:317TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacman Jiří
Hájek Luděk st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
Kuttler Karel
Sutnar Bohuslav
 
 
8-1067 3120
3.Hrabal LadislavKuttler Karel6-7-7-9 1321
4.Platil StanislavMatuška František1269  3031
5.Hájek Luděk st.Sutnar Bohuslav848  3041
6.Lacman JiříWO    3051
7.Platil StanislavKuttler Karel-42-108-82352
8.Hájek Luděk st.Matuška František598  3062
9.Lacman JiříSutnar Bohuslav-3-13-9  0363
10.Hrabal LadislavWO    3073
11.Hájek Luděk st.Kuttler Karel6-86-963283
12.Lacman JiříMatuška František7510  3093
13.Hrabal LadislavSutnar Bohuslav-6-7-8  0394
14.Platil StanislavWO    30104
15.Lacman JiříKuttler Karel         
16.Hrabal LadislavMatuška František         
17.Platil StanislavSutnar Bohuslav         
18.Hájek Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabal Ladislav02Kuttler Karel21
Platil Stanislav11Matuška František03
Hájek Luděk st.30Sutnar Bohuslav21
Lacman Jiří11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34653:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gecko Jiří
Chyba Lukáš
 
 
Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
-9-798-82301
2.Veselý Milan
Hájek Filip
 
 
Špaček Jan
Tkačík Ján
 
 
8-10310 3111
3.Hájek FilipVyvadil Jiří-946-853221
4.Chyba Lukᚊpaček Jan-912-11-4 1322
5.Veselý MilanKozel Rudolf895  3032
6.Gecko JiříTkačík Ján-8-7-4  0333
7.Chyba LukášVyvadil Jiří-6-7-10  0334
8.Veselý MilanŠpaček Jan6-7-99-92335
9.Gecko JiříKozel Rudolf10-6-9-7 1336
10.Hájek FilipTkačík Ján4410  3046
11.Veselý MilanVyvadil Jiří559  3056
12.Gecko JiříŠpaček Jan10-2-87-52357
13.Hájek FilipKozel Rudolf34-67 3167
14.Chyba LukášTkačík Ján-4-610-10 1368
15.Gecko JiříVyvadil Jiří97-5-973278
16.Hájek FilipŠpaček Jan-9434 3188
17.Chyba LukášKozel Rudolf-6-7-8  0389
18.Veselý MilanTkačík Ján585  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Filip40Vyvadil Jiří13
Chyba Lukáš04Špaček Jan31
Veselý Milan31Kozel Rudolf22
Gecko Jiří13Tkačík Ján22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy