Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:41 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Jan
Samohejl Erich
 
 
Frait František
Přeučil Jiří
 
 
     0301
2.Hajný Josef
Krieger Karel
 
 
Beneš Milan
Hrbek Ivan
 
 
     3111
3.Krieger KarelBeneš Milan     3221
4.Brožek JanPřeučil Jiří     0322
5.Samohejl ErichFrait František     1323
6.Hajný JosefHrbek Ivan     3233
7.Brožek JanBeneš Milan     0334
8.Samohejl ErichPřeučil Jiří     3244
9.Hajný JosefFrait František     3154
10.Krieger KarelHrbek Ivan     3264
11.Samohejl ErichBeneš Milan     1365
12.Hajný JosefPřeučil Jiří     1366
13.Krieger KarelFrait František     1367
14.Lhoták PetrHrbek Ivan     3177
15.Hajný JosefBeneš Milan     0378
16.Krieger KarelPřeučil Jiří     1379
17.Lhoták PetrFrait František     13710
18.Samohejl ErichHrbek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel22Beneš Milan31
Brožek Jan02Přeučil Jiří31
Samohejl Erich12Frait František31
Hajný Josef22Hrbek Ivan03
Lhoták Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35418:526SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
Suchan Michael
Totzauer Karel
 
 
11-11-7-3 1301
2.Kotlorz Lukáš
Vohradský Stanislav
 
 
Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
-4-6-7  0302
3.Vohradský StanislavSuchan Michael-10-2-7  0303
4.Kotlorz LukášFabian Jiří-6-7-7  0304
5.Šimeček JanBrenner Zdeněk17-610 3114
6.Fausek JiříHezina Jiří-1246-13-62315
7.Kotlorz LukášSuchan Michael8-8-8-4 1316
8.Šimeček JanFabian Jiří12-5-8853226
9.Fausek JiříBrenner Zdeněk8-5-69123236
10.Vohradský StanislavHezina Jiří-9-48-5 1337
11.Šimeček JanSuchan Michael-9-4-4  0338
12.Fausek JiříFabian Jiří-6-412-8 1339
13.Vohradský StanislavBrenner Zdeněk-610-6-6 13310
14.Kotlorz LukášHezina Jiří         
15.Fausek JiříSuchan Michael         
16.Vohradský StanislavFabian Jiří         
17.Kotlorz LukášBrenner Zdeněk         
18.Šimeček JanHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vohradský Stanislav03Suchan Michael30
Kotlorz Lukáš02Fabian Jiří21
Šimeček Jan21Brenner Zdeněk12
Fausek Jiří12Hezina Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáč Michal
Kuttler Karel
 
 
Fleissig Petr
Nebeský Jiří
 
 
     3110
2.Sutnar Bohuslav
Matuška František
 
 

 
 
WO    3020
3.Kuttler KarelFleissig Petr     3030
4.Lukáč MichalNebeský Jiří     3040
5.Matuška FrantišekSýkora Michal     3250
6.Sutnar BohuslavWO    3060
7.Lukáč MichalFleissig Petr     3070
8.Matuška FrantišekNebeský Jiří     3280
9.Sutnar BohuslavSýkora Michal     3190
10.Kuttler KarelWO    30100
11.Matuška FrantišekFleissig Petr         
12.Sutnar BohuslavNebeský Jiří         
13.Kuttler KarelSýkora Michal         
14.Lukáč Michal         
15.Sutnar BohuslavFleissig Petr         
16.Kuttler KarelNebeský Jiří         
17.Lukáč MichalSýkora Michal         
18.Matuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuttler Karel10Fleissig Petr02
Lukáč Michal20Nebeský Jiří02
Matuška František20Sýkora Michal02
Sutnar Bohuslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29657:596SF SKK EL Nino Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beke Jiří
Vyvadil Jiří
 
 
Patho Gabriel
Tiep Hoangvan
 
 
-91046 3110
2.Buchar Michael
Rozkoš Michal
 
 
Housar Ondřej
Beňovič Marek
 
 
-12-154-8 1311
3.Beke JiříTiep Hoangvan3-7-88-62312
4.Vyvadil JiříHousar Ondřej-7-6-9  0313
5.Rozkoš MichalBeňovič Marek444  3023
6.Buchar MichaelPatho Gabriel69-56 3133
7.Vyvadil JiříTiep Hoangvan88-5-8-92334
8.Rozkoš MichalHousar Ondřej11-7-4-13 1335
9.Buchar MichaelBeňovič Marek96-710 3145
10.Beke JiříPatho Gabriel79-88 3155
11.Rozkoš MichalTiep Hoangvan368  3065
12.Buchar MichaelHousar Ondřej-78-12-10 1366
13.Beke JiříBeňovič Marek448  3076
14.Vyvadil JiříPatho Gabriel1294  3086
15.Buchar MichaelTiep Hoangvan89-116 3196
16.Beke JiříHousar Ondřej-5-4-1  0397
17.Vyvadil JiříBeňovič Marek-9-910-10 1398
18.Rozkoš MichalPatho Gabriel365  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beke Jiří22Tiep Hoangvan22
Vyvadil Jiří13Housar Ondřej40
Rozkoš Michal31Beňovič Marek13
Buchar Michael31Patho Gabriel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32210:402Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gecko Jiří
Koubek Michal
 
 
Říha Karel
Herčík Lubomír
 
 
-816-77-62301
2.
 
 
Šrámek Daniel
Formáček Jiří
 
 
WO    0302
3.Kramer MartinŘíha Karel-6-8-9  0303
4.Koubek MichalHerčík Lubomír-8-8-7  0304
5.Gecko JiříŠrámek Daniel-699-583214
6.Formáček JiříWO    0315
7.Koubek MichalŘíha Karel-1-2-5  0316
8.Gecko JiříHerčík Lubomír-6-5-10  0317
9.Šrámek DanielWO    0318
10.Kramer MartinFormáček Jiří-4-3-8  0319
11.Gecko JiříŘíha Karel-8-9-9  03110
12.Herčík Lubomír         
13.Kramer MartinŠrámek Daniel         
14.Koubek MichalFormáček Jiří         
15.Říha Karel         
16.Kramer MartinHerčík Lubomír         
17.Koubek MichalŠrámek Daniel         
18.Gecko JiříFormáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kramer Martin02Říha Karel30
Koubek Michal02Herčík Lubomír20
Gecko Jiří12Šrámek Daniel01
   Formáček Jiří10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33644:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
Třesohlavý Josef
Šimek Filip
 
 
-69-11-8 1301
2.Lacman Jiří
Hájek Luděk st.
 
 
Jágr Martin
Hladík Ivo
 
 
810-85 3111
3.Lacman JiříJágr Martin-7-76-7 1312
4.Hrabal LadislavHladík Ivo-1098-9-72313
5.Platil StanislavTřesohlavý Josef-97-8-9 1314
6.Hájek Luděk st.Šimek Filip7105  3024
7.Hrabal LadislavJágr Martin3-9-10-10 1325
8.Platil StanislavHladík Ivo-7-8-9  0326
9.Hájek Luděk st.Třesohlavý Josef97-911 3136
10.Lacman JiříŠimek Filip1064  3046
11.Platil StanislavJágr Martin-77-8-7 1347
12.Hájek Luděk st.Hladík Ivo2-988 3157
13.Lacman JiříTřesohlavý Josef857  3067
14.Hrabal LadislavŠimek Filip67-76 3177
15.Hájek Luděk st.Jágr Martin9-7-1-10 1378
16.Lacman JiříHladík Ivo75-6-793288
17.Hrabal LadislavTřesohlavý Josef174  3098
18.Platil StanislavŠimek Filip-6-8-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lacman Jiří31Jágr Martin40
Hrabal Ladislav22Hladík Ivo22
Platil Stanislav04Třesohlavý Josef13
Hájek Luděk st.31Šimek Filip13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy