Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3352:209TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
326  3010
2.Lacman Jiří
Hájek Luděk st.
 
 
Brožek Jan
Samohejl Erich
 
 
735  3020
3.Hrabal LadislavKonopa Josef5-4-5853230
4.Lacman JiříKrieger Karel3410  3040
5.Platil StanislavLhoták Petr446  3050
6.Hájek Luděk st.Brožek Jan1189  3060
7.Lacman JiříKonopa Josef4109  3070
8.Platil StanislavKrieger Karel711-75 3180
9.Hájek Luděk st.Lhoták Petr635  3090
10.Hrabal LadislavSamohejl Erich742  30100
11.Platil StanislavKonopa Josef         
12.Hájek Luděk st.Krieger Karel         
13.Hrabal LadislavLhoták Petr         
14.Lacman JiříSamohejl Erich         
15.Hájek Luděk st.Konopa Josef         
16.Hrabal LadislavKrieger Karel         
17.Lacman JiříLhoták Petr         
18.Platil StanislavSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabal Ladislav20Konopa Josef02
Lacman Jiří20Krieger Karel02
Platil Stanislav20Lhoták Petr02
Hájek Luděk st.20Brožek Jan01
   Samohejl Erich01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Šimek Filip
 
 
Gecko Jiří
Chyba Lukáš
 
 
     3110
2.Jágr Martin
Hladík Ivo
 
 

 
 
WO    3020
3.Jágr MartinGecko Jiří     3030
4.Třesohlavý JosefChyba Lukáš     3140
5.Šimek FilipKoubek Michal     3250
6.Hladík IvoWO    3060
7.Třesohlavý JosefGecko Jiří     3270
8.Šimek FilipChyba Lukáš     3180
9.Hladík IvoKoubek Michal     3190
10.Jágr MartinWO    30100
11.Šimek FilipGecko Jiří         
12.Hladík IvoChyba Lukáš         
13.Jágr MartinKoubek Michal         
14.Třesohlavý Josef         
15.Hladík IvoGecko Jiří         
16.Jágr MartinChyba Lukáš         
17.Třesohlavý JosefKoubek Michal         
18.Šimek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jágr Martin10Gecko Jiří02
Třesohlavý Josef20Chyba Lukáš02
Šimek Filip20Koubek Michal02
Hladík Ivo10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37668:680SF SKK EL Nino Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Šrámek Daniel
 
 
Joch Tomáš
Tkačík Ján
 
 
8-9-9-6 1301
2.Formáček Jiří
Fencl František
 
 
Rozkoš Michal
Vyvadil Jiří
 
 
8-9-89123211
3.Šrámek DanielJoch Tomáš678  3021
4.Fencl FrantišekRozkoš Michal-7-5-6  0322
5.Formáček JiříVyvadil Jiří-4658 3132
6.Herčík LubomírTkačík Ján-89-7-15 1333
7.Fencl FrantišekJoch Tomáš-76-78-92334
8.Formáček JiříRozkoš Michal865  3044
9.Herčík LubomírVyvadil Jiří7-8-78-122345
10.Šrámek DanielTkačík Ján-714-8-4 1346
11.Formáček JiříJoch Tomáš8-9-66-72347
12.Herčík LubomírRozkoš Michal-7-8-6  0348
13.Šrámek DanielVyvadil Jiří87-1212 3158
14.Fencl FrantišekTkačík Ján8-7-9443268
15.Herčík LubomírJoch Tomáš-5959 3178
16.Šrámek DanielRozkoš Michal-38-98-92379
17.Fencl FrantišekVyvadil Jiří98-8-7-923710
18.Formáček JiříTkačík Ján-510   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek Daniel22Joch Tomáš22
Fencl František13Rozkoš Michal31
Formáček Jiří21Vyvadil Jiří22
Herčík Lubomír13Tkačík Ján21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolniho tenisu SCUK Hostivař, Bruslaiřská 10, Praha10, bus I54, 27I ze Skalky (metro A) do zastávky GercenovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Ondřej
Tiep Hoangvan
 
 
Matuška František
Sutnar Bohuslav
 
 
     3010
2.Botka Michal
Housar Ondřej
 
 
Lukáč Michal
Kuttler Karel
 
 
     3020
3.Botka MichalLukáč Michal     3030
4.Švec OndřejKuttler Karel     3140
5.Tiep HoangvanMatuška František     2341
6.Housar OndřejSutnar Bohuslav     3051
7.Švec OndřejLukáč Michal     2352
8.Tiep HoangvanKuttler Karel     3262
9.Housar OndřejMatuška František     3172
10.Botka MichalSutnar Bohuslav     3182
11.Tiep HoangvanLukáč Michal     3292
12.Housar OndřejKuttler Karel     31102
13.Botka MichalMatuška František         
14.Švec OndřejSutnar Bohuslav         
15.Housar OndřejLukáč Michal         
16.Botka MichalKuttler Karel         
17.Švec OndřejMatuška František         
18.Tiep HoangvanSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botka Michal20Lukáč Michal12
Švec Ondřej11Kuttler Karel03
Tiep Hoangvan21Matuška František11
Housar Ondřej30Sutnar Bohuslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32 TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Pokorný Jaroslav
 
 
Truc Petr ml.
Daníček Adam
 
 
     2301
2.Marko Jiří
Toman Bedřich
 
 
Bialas Filip
Kotlorz Lukáš
 
 
     3211
3.Toman BedřichTruc Petr ml.     1312
4.Peller MarekBialas Filip     0313
5.Nebeský JiříDaníček Adam     0314
6.Marko JiříKotlorz Lukáš     3024
7.Peller MarekTruc Petr ml.     0325
8.Nebeský JiříBialas Filip     0326
9.Marko JiříDaníček Adam     3036
10.Toman BedřichKotlorz Lukáš     0337
11.Nebeský JiříTruc Petr ml.     0338
12.Marko JiříBialas Filip     2339
13.Toman BedřichDaníček Adam     3049
14.Peller MarekKotlorz Lukáš     13410
15.Marko JiříTruc Petr ml.         
16.Toman BedřichBialas Filip         
17.Peller MarekDaníček Adam         
18.Nebeský JiříKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Bedřich12Truc Petr ml.30
Peller Marek03Bialas Filip30
Nebeský Jiří03Daníček Adam12
Marko Jiří21Kotlorz Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Trmal Michal
Urban Miloš
 
 
     3110
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Maršálek Petr
Čítek Roman
 
 
     3120
3.Brenner ZdeněkTrmal Michal     3030
4.Fabian JiříČítek Roman     3040
5.Totzauer KarelUrban Miloš     3150
6.Suchan MichaelMaršálek Petr     3060
7.Fabian JiříTrmal Michal     3070
8.Hezina JiříČítek Roman     3280
9.Suchan MichaelUrban Miloš     3090
10.Brenner ZdeněkMaršálek Petr     31100
11.Hezina JiříTrmal Michal         
12.Suchan MichaelČítek Roman         
13.Brenner ZdeněkUrban Miloš         
14.Fabian JiříMaršálek Petr         
15.Suchan MichaelTrmal Michal         
16.Brenner ZdeněkČítek Roman         
17.Fabian JiříUrban Miloš         
18.Hezina JiříMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brenner Zdeněk20Trmal Michal02
Fabian Jiří20Čítek Roman02
Totzauer Karel10Urban Miloš02
Suchan Michael20Maršálek Petr02
Hezina Jiří10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy