Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:38 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Brožek Jan
 
 
Botka Michal
Housar Ondřej
 
 
     0301
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Beňovič Marek
Hlaváček Ondřej
 
 
     3211
3.Konopa JosefBotka Michal     1312
4.Samohejl ErichBeňovič Marek     3122
5.Brožek JanHousar Ondřej     0323
6.Hajný JosefHlaváček Ondřej     3233
7.Samohejl ErichBotka Michal     0334
8.Krieger KarelBeňovič Marek     0335
9.Hajný JosefHousar Ondřej     0336
10.Konopa JosefHlaváček Ondřej     3146
11.Krieger KarelBotka Michal     0347
12.Hajný JosefBeňovič Marek     3057
13.Konopa JosefHousar Ondřej     3167
14.Samohejl ErichHlaváček Ondřej     1368
15.Hajný JosefBotka Michal     1369
16.Konopa JosefBeňovič Marek     3179
17.Samohejl ErichHousar Ondřej     03710
18.Krieger KarelHlaváček Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konopa Josef31Botka Michal40
Samohejl Erich13Beňovič Marek13
Brožek Jan01Housar Ondřej31
Hajný Josef22Hlaváček Ondřej12
Krieger Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Michna Jiří
 
 
Bukovský Petr
Nebeský Jiří
 
 
     0301
2.Říha Karel
Nguyen Van Vui
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
     3011
3.Nguyen Van VuiBukovský Petr     1312
4.Michna JiříČerný Pavel     3122
5.Šrámek DanielPeller Marek     3032
6.Říha KarelNebeský Jiří     3042
7.Michna JiříBukovský Petr     2343
8.Šrámek DanielČerný Pavel     2344
9.Říha KarelPeller Marek     3054
10.Nguyen Van VuiNebeský Jiří     3164
11.Šrámek DanielBukovský Petr     3174
12.Říha KarelČerný Pavel     3284
13.Nguyen Van VuiPeller Marek     3094
14.Michna JiříNebeský Jiří     31104
15.Říha KarelBukovský Petr         
16.Nguyen Van VuiČerný Pavel         
17.Michna JiříPeller Marek         
18.Šrámek DanielNebeský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Van Vui21Bukovský Petr21
Michna Jiří21Černý Pavel12
Šrámek Daniel21Peller Marek03
Říha Karel30Nebeský Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Šimek Filip
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
     3010
2.Jágr Martin
Hladík Ivo
 
 
Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
     2311
3.Hladík IvoSuchan Michael     3221
4.Šimek FilipBrenner Zdeněk     0322
5.Třesohlavý JosefFabian Jiří     0323
6.Jágr MartinTotzauer Karel     3033
7.Šimek FilipSuchan Michael     0334
8.Třesohlavý JosefBrenner Zdeněk     0335
9.Jágr MartinFabian Jiří     2336
10.Hladík IvoHezina Jiří     3046
11.Třesohlavý JosefSuchan Michael     1347
12.Jágr MartinBrenner Zdeněk     2348
13.Hladík IvoFabian Jiří     2349
14.Šimek FilipHezina Jiří     03410
15.Jágr MartinSuchan Michael         
16.Hladík IvoBrenner Zdeněk         
17.Šimek FilipFabian Jiří         
18.Třesohlavý JosefHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Ivo21Suchan Michael21
Šimek Filip03Brenner Zdeněk30
Třesohlavý Josef03Fabian Jiří30
Jágr Martin12Totzauer Karel01
   Hezina Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2346:141TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacman Jiří
Hájek Luděk st.
 
 
Urban Miloš
Trmal Michal
 
 
764  3010
2.Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hájek Luděk st.Klofanda Ladislav548  3030
4.Lacman JiříUrban Miloš7-895 3140
5.Platil StanislavTrmal Michal66-87 3150
6.Hrabal LadislavWO    3060
7.Lacman JiříKlofanda Ladislav765  3070
8.Platil StanislavUrban Miloš548  3080
9.Hrabal LadislavTrmal Michal235  3090
10.Hájek Luděk st.WO    30100
11.Platil StanislavKlofanda Ladislav         
12.Hrabal LadislavUrban Miloš         
13.Hájek Luděk st.Trmal Michal         
14.Lacman Jiří         
15.Hrabal LadislavKlofanda Ladislav         
16.Hájek Luděk st.Urban Miloš         
17.Lacman JiříTrmal Michal         
18.Platil Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hájek Luděk st.10Klofanda Ladislav02
Lacman Jiří20Urban Miloš02
Platil Stanislav20Trmal Michal02
Hrabal Ladislav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41653:678TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chyba Lukáš
Gecko Jiří
 
 
Truc Petr ml.
Daníček Adam
 
 
-3-98-9 1301
2.Veselý Milan
Hájek Filip
 
 
Růžička Dominik
Kotlorz Lukáš
 
 
67-4-783211
3.Gecko JiříTruc Petr ml.-4-49-10 1312
4.Chyba LukášRůžička Dominik-5-9-6  0313
5.Hájek FilipKotlorz Lukáš1379  3023
6.Veselý MilanDaníček Adam-3-108-6 1324
7.Chyba LukášTruc Petr ml.-8-6-5  0325
8.Hájek FilipRůžička Dominik-610712 3135
9.Veselý MilanKotlorz Lukáš4-5-5253245
10.Gecko JiříDaníček Adam983  3055
11.Hájek FilipTruc Petr ml.4-8-98-92356
12.Veselý MilanRůžička Dominik4-10-5-4 1357
13.Gecko JiříKotlorz Lukáš-106-3483267
14.Chyba LukášDaníček Adam-6-11-11  0368
15.Veselý MilanTruc Petr ml.8-811-1063278
16.Gecko JiříRůžička Dominik-1092-1023288
17.Chyba LukášKotlorz Lukáš-9-7-4  0389
18.Hájek FilipDaníček Adam4-113-8-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gecko Jiří31Truc Petr ml.31
Chyba Lukáš04Růžička Dominik22
Hájek Filip22Kotlorz Lukáš13
Veselý Milan22Daníček Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20578:517SF SKK EL Nino Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Jan
Joch Tomáš
 
 
Malý Aleš
Sutnar Bohuslav
 
 
7117  3010
2.Vyvadil Jiří
Tkačík Ján
 
 
Kachlík Jan
Kuttler Karel
 
 
114-810 3120
3.Špaček JanKuttler Karel-9-1010893230
4.Vyvadil JiříKachlík Jan796  3040
5.Tkačík JánMalý Aleš899  3050
6.Joch TomášSutnar Bohuslav-9-8711-82351
7.Vyvadil JiříKuttler Karel-6-72-8 1352
8.Tkačík JánKachlík Jan8912  3062
9.Joch TomášMalý Aleš-8-878-92363
10.Špaček JanSutnar Bohuslav819  3073
11.Tkačík JánKuttler Karel6-610-9-82374
12.Joch TomášKachlík Jan122-57 3184
13.Špaček JanMalý Aleš8108  3094
14.Vyvadil JiříSutnar Bohuslav-7-8-5  0395
15.Joch TomášKuttler Karel98-99 31105
16.Špaček JanKachlík Jan912   20  
17.Vyvadil JiříMalý Aleš         
18.Tkačík JánSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Jan30Kuttler Karel22
Vyvadil Jiří12Kachlík Jan03
Tkačík Ján21Malý Aleš12
Joch Tomáš22Sutnar Bohuslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy