Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Aleš
Sutnar Bohuslav
 
 
Vencálek Jiří
Hajný Josef
 
 
     1301
2.Kachlík Jan
Kuttler Karel
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
     0302
3.Sutnar BohuslavKonopa Josef     1303
4.Malý AlešVencálek Jiří     1304
5.Kuttler KarelHajný Josef     1305
6.Kachlík JanKrieger Karel     3215
7.Malý AlešKonopa Josef     2316
8.Kuttler KarelVencálek Jiří     2317
9.Kachlík JanHajný Josef     3127
10.Sutnar BohuslavKrieger Karel     1328
11.Kuttler KarelKonopa Josef     3238
12.Kachlík JanVencálek JiříWO    0339
13.Sutnar BohuslavHajný Josef     3049
14.Malý AlešKrieger Karel     3159
15.Kachlík JanKonopa JosefWO    03510
16.Sutnar BohuslavVencálek Jiří         
17.Malý AlešHajný Josef         
18.Kuttler KarelKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sutnar Bohuslav12Konopa Josef21
Malý Aleš12Vencálek Jiří20
Kuttler Karel12Hajný Josef12
Kachlík Jan20Krieger Karel12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21580:498TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr ml.
Fausek Jiří
 
 
Vyvadil Jiří
Tkačík Ján
 
 
34-86 3110
2.Bialas Filip
Růžička Dominik
 
 
Špaček Jan
Korchak Oleksandr
 
 
-64-6873220
3.Truc Petr ml.Špaček Jan-117-10-6 1321
4.Růžička DominikVyvadil Jiří7108  3031
5.Fausek JiříTkačík Ján10-3910 3141
6.Bialas FilipKorchak Oleksandr10911  3051
7.Růžička DominikŠpaček Jan-736-10-42352
8.Fausek JiříVyvadil Jiří-7-1036-62353
9.Bialas FilipTkačík Ján577  3063
10.Truc Petr ml.Korchak Oleksandr724  3073
11.Fausek JiříŠpaček Jan9-85-773283
12.Bialas FilipVyvadil Jiří7811  3093
13.Truc Petr ml.Tkačík Ján-711-77-82394
14.Růžička DominikKorchak Oleksandr-3-145-4 1395
15.Bialas FilipŠpaček Jan482  30105
16.Truc Petr ml.Vyvadil Jiří         
17.Růžička DominikTkačík Ján         
18.Fausek JiříKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Truc Petr ml.12Špaček Jan22
Růžička Dominik12Vyvadil Jiří12
Fausek Jiří21Tkačík Ján12
Bialas Filip40Korchak Oleksandr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frait František
Klofanda Ladislav
 
 
Veselý Milan
Koubek Michal
 
 
     3210
2.Hrbek Ivan
Beneš Milan
 
 
Gecko Jiří
Chyba Lukáš
 
 
     3020
3.Frait FrantišekVeselý Milan     3230
4.Klofanda LadislavGecko Jiří     1331
5.Hrbek IvanKoubek Michal     3041
6.Beneš MilanChyba Lukáš     3251
7.Klofanda LadislavVeselý Milan     2352
8.Hrbek IvanGecko Jiří     3262
9.Beneš MilanKoubek Michal     3072
10.Frait FrantišekChyba Lukáš     3182
11.Hrbek IvanVeselý Milan     2383
12.Beneš MilanGecko Jiří     3093
13.Frait FrantišekKoubek Michal     31103
14.Klofanda LadislavChyba Lukáš         
15.Beneš MilanVeselý Milan         
16.Frait FrantišekGecko Jiří         
17.Klofanda LadislavKoubek Michal         
18.Hrbek IvanChyba Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frait František30Veselý Milan21
Klofanda Ladislav02Gecko Jiří12
Hrbek Ivan21Koubek Michal03
Beneš Milan30Chyba Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
     3110
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Lacman Jiří
Hájek Luděk st.
 
 
     2311
3.Hezina JiříHájek Luděk st.     3121
4.Suchan MichaelHrabal Ladislav     3131
5.Fabian JiříPlatil Stanislav     3041
6.Brenner ZdeněkLacman Jiří     1342
7.Suchan MichaelHájek Luděk st.     3052
8.Fabian JiříHrabal Ladislav     3262
9.Brenner ZdeněkPlatil Stanislav     3072
10.Totzauer KarelLacman Jiří     2373
11.Fabian JiříHájek Luděk st.     3083
12.Brenner ZdeněkHrabal Ladislav     3193
13.Totzauer KarelPlatil Stanislav     31103
14.Suchan MichaelLacman Jiří         
15.Brenner ZdeněkHájek Luděk st.         
16.Totzauer KarelHrabal Ladislav         
17.Suchan MichaelPlatil Stanislav         
18.Fabian JiříLacman Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hezina Jiří10Hájek Luděk st.03
Suchan Michael20Hrabal Ladislav03
Fabian Jiří30Platil Stanislav03
Brenner Zdeněk21Lacman Jiří20
Totzauer Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Třesohlavý Josef
Šimek Filip
 
 
     0301
2.Toman Bedřich
Bukovský Petr
 
 
Jágr Martin
Hladík Ivo
 
 
     3011
3.Černý PavelHladík Ivo     0312
4.Peller MarekTřesohlavý Josef     1313
5.Toman BedřichŠimek Filip     3123
6.Bukovský PetrJágr Martin     3133
7.Peller MarekHladík Ivo     1334
8.Toman BedřichTřesohlavý Josef     3044
9.Bukovský PetrŠimek Filip     2345
10.Černý PavelJágr Martin     0346
11.Toman BedřichHladík Ivo     3256
12.Bukovský PetrTřesohlavý Josef     3166
13.Černý PavelŠimek Filip     0367
14.Peller MarekJágr Martin     1368
15.Bukovský PetrHladík Ivo     3278
16.Černý PavelTřesohlavý Josef     0379
17.Peller MarekŠimek Filip     3089
18.Toman BedřichJágr Martin     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Pavel04Hladík Ivo22
Peller Marek13Třesohlavý Josef22
Toman Bedřich40Šimek Filip22
Bukovský Petr31Jágr Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolniho tenisu SCUK Hostivař, Bruslaiřská 10, Praha10, bus I54, 27I ze Skalky (metro A) do zastávky GercenovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Michal
Housar Ondřej
 
 
Říha Karel
Formáček Jiří
 
 
     3010
2.Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
Šrámek Daniel
Jandus Matěj
 
 
     2311
3.Botka MichalŘíha Karel     3021
4.Beňovič MarekJandus Matěj     3131
5.Patho GabrielFormáček Jiří     0332
6.Housar OndřejŠrámek Daniel     3042
7.Beňovič MarekŘíha Karel     3252
8.Patho GabrielJandus Matěj     3162
9.Housar OndřejFormáček Jiří     3072
10.Botka MichalŠrámek Daniel     3082
11.Patho GabrielŘíha Karel     0383
12.Housar OndřejJandus Matěj     3093
13.Botka MichalFormáček Jiří     30103
14.Beňovič MarekŠrámek Daniel         
15.Housar OndřejŘíha Karel         
16.Botka MichalJandus Matěj         
17.Beňovič MarekFormáček Jiří         
18.Patho GabrielŠrámek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Michal30Říha Karel12
Beňovič Marek20Jandus Matěj03
Patho Gabriel12Formáček Jiří12
Housar Ondřej30Šrámek Daniel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy