Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Beneš Milan
 
 
Hajný Josef
Lhoták Petr
 
 
     3110
2.Klofanda Ladislav
Hrbek Ivan
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
     3220
3.Přeučil JiříKonopa Josef     0321
4.Hrbek IvanKrieger Karel     2322
5.Klofanda LadislavHajný Josef     2323
6.Beneš MilanLhoták Petr     3033
7.Hrbek IvanKonopa Josef     3243
8.Klofanda LadislavKrieger Karel     2344
9.Beneš MilanHajný Josef     3154
10.Přeučil JiříLhoták Petr     3064
11.Klofanda LadislavKonopa Josef     3174
12.Beneš MilanKrieger Karel     3284
13.Přeučil JiříHajný Josef     1385
14.Hrbek IvanLhoták Petr     3195
15.Beneš MilanKonopa Josef     30105
16.Přeučil JiříKrieger Karel         
17.Hrbek IvanHajný Josef         
18.Klofanda LadislavLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přeučil Jiří12Konopa Josef13
Hrbek Ivan21Krieger Karel21
Klofanda Ladislav12Hajný Josef21
Beneš Milan40Lhoták Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31441:495TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Vitaljič Ivo
Bialas Filip
 
 
-5-9-12  0301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Truc Petr ml.
Daníček Adam
 
 
-78-96-52302
3.Hezina JiříVitaljič Ivo-6-2-8  0303
4.Fabian JiříBialas Filip6-67-8-52304
5.Suchan MichaelTruc Petr ml.49-75 3114
6.Brenner ZdeněkDaníček Adam787  3024
7.Fabian JiříVitaljič Ivo-108-9-4 1325
8.Suchan MichaelBialas Filip9910  3035
9.Brenner ZdeněkTruc Petr ml.-811-9-9 1336
10.Totzauer KarelDaníček Adam910-5-3-92337
11.Suchan MichaelVitaljič Ivo7-9-7-8 1338
12.Brenner ZdeněkBialas Filip-9-8-8  0339
13.Totzauer KarelTruc Petr ml.-10-89-6 13310
14.Fabian JiříDaníček Adam         
15.Brenner ZdeněkVitaljič Ivo         
16.Totzauer KarelBialas Filip         
17.Fabian JiříTruc Petr ml.         
18.Suchan MichaelDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hezina Jiří01Vitaljič Ivo30
Fabian Jiří02Bialas Filip21
Suchan Michael21Truc Petr ml.21
Brenner Zdeněk12Daníček Adam11
Totzauer Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32 TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Pokorný Jaroslav
 
 
Lukáč Michal
Malý Aleš
 
 
     0301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Kachlík Jan
Kuttler Karel
 
 
     0302
3.Peller MarekKuttler Karel     0303
4.Pokorný JaroslavMalý Aleš     1304
5.Toman BedřichLukáč Michal     3014
6.Černý PavelKachlík Jan     3224
7.Pokorný JaroslavKuttler Karel     0325
8.Toman BedřichMalý Aleš     2326
9.Černý PavelLukáč Michal     0327
10.Peller MarekKachlík Jan     2328
11.Toman BedřichKuttler Karel     1329
12.Černý PavelMalý Aleš     03210
13.Peller MarekLukáč Michal     03  
14.Pokorný JaroslavKachlík Jan         
15.Černý PavelKuttler Karel         
16.Peller MarekMalý Aleš         
17.Pokorný JaroslavLukáč Michal         
18.Toman BedřichKachlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peller Marek02Kuttler Karel30
Pokorný Jaroslav02Malý Aleš30
Toman Bedřich12Lukáč Michal11
Černý Pavel12Kachlík Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolniho tenisu SCUK Hostivař, Bruslaiřská 10, Praha10, bus I54, 27I ze Skalky (metro A) do zastávky GercenovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Tiep Hoangvan
 
 
Špaček Jan
Joch Tomáš
 
 
     2301
2.Botka Michal
Beňovič Marek
 
 
Šindelář Tomáš
Tkačík Ján
 
 
     3011
3.Tiep HoangvanŠpaček Jan     1312
4.Botka MichalJoch Tomáš     3022
5.Patho GabrielŠindelář Tomáš     3132
6.Beňovič MarekTkačík Ján     2333
7.Botka MichalŠpaček Jan     3243
8.Patho GabrielJoch Tomáš     3153
9.Beňovič MarekŠindelář Tomáš     3063
10.Tiep HoangvanTkačík Ján     1364
11.Patho GabrielŠpaček Jan     0365
12.Beňovič MarekJoch Tomáš     1366
13.Tiep HoangvanŠindelář Tomáš     3176
14.Botka MichalTkačík Ján     3086
15.Beňovič MarekŠpaček Jan     1387
16.Tiep HoangvanJoch Tomáš     3197
17.Botka MichalŠindelář Tomáš     30107
18.Patho GabrielTkačík Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tiep Hoangvan22Špaček Jan31
Botka Michal40Joch Tomáš13
Patho Gabriel21Šindelář Tomáš04
Beňovič Marek13Tkačík Ján21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michna Jiří
Šrámek Daniel
 
 
Gecko Jiří
Chyba Lukáš
 
 
     3210
2.Nguyen Van Vui
Fencl František
 
 
Kramer Martin
 
 
WO    3020
3.Michna JiříGecko Jiří     3130
4.Nguyen Van VuiChyba Lukáš     3040
5.Šrámek DanielKramer Martin     3150
6.Fencl FrantišekWO    3060
7.Nguyen Van VuiGecko Jiří     1361
8.Šrámek DanielChyba Lukáš     3171
9.Fencl FrantišekKramer Martin     3181
10.Michna JiříWO    3091
11.Šrámek DanielGecko Jiří     31101
12.Fencl FrantišekChyba Lukáš     30  
13.Michna JiříKramer Martin         
14.Nguyen Van Vui         
15.Fencl FrantišekGecko Jiří         
16.Michna JiříChyba Lukáš         
17.Nguyen Van VuiKramer Martin         
18.Šrámek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Michna Jiří10Gecko Jiří12
Nguyen Van Vui11Chyba Lukáš02
Šrámek Daniel30Kramer Martin02
Fencl František10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:29 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Šimek Filip
 
 
Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
     2301
2.Jágr Martin
Hladík Ivo
 
 
Hájek Luděk st.
Lacman Jiří
 
 
     0302
3.Jágr MartinHájek Luděk st.     3112
4.Šimek FilipLacman Jiří     3022
5.Třesohlavý JosefPlatil Stanislav     3232
6.Hladík IvoHrabal Ladislav     1333
7.Šimek FilipHájek Luděk st.     3143
8.Třesohlavý JosefLacman Jiří     3253
9.Hladík IvoPlatil Stanislav     3163
10.Jágr MartinHrabal Ladislav     3173
11.Třesohlavý JosefHájek Luděk st.     3283
12.Hladík IvoLacman Jiří     1384
13.Jágr MartinPlatil Stanislav     3294
14.Šimek FilipHrabal Ladislav     1395
15.Hladík IvoHájek Luděk st.     32105
16.Jágr MartinLacman Jiří     31  
17.Šimek FilipPlatil Stanislav         
18.Třesohlavý JosefHrabal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jágr Martin30Hájek Luděk st.04
Šimek Filip21Lacman Jiří12
Třesohlavý Josef30Platil Stanislav03
Hladík Ivo22Hrabal Ladislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy