Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Honek Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Kleinander Michal
Paulus Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Bláha TomášWO    3030
4.Kleinander MichalWO    3040
5.Honek JanWO    3050
6.Paulus MichalWO    3060
7.Kleinander MichalWO    3070
8.Honek JanWO    3080
9.Paulus MichalWO    3090
10.Bláha TomášWO    30100
11.Honek Jan         
12.Paulus Michal         
13.Bláha Tomáš         
14.Kleinander Michal         
15.Paulus Michal         
16.Bláha Tomáš         
17.Kleinander Michal         
18.Honek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:37466:545TTC Praha - klub stolního tenisu E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocar Jan
Buřil Petr
 
 
Srníček Milan
Fuček Miloslav
 
 
-5108-7-62301
2.Klabeček Dominik
Jantač Petr
 
 
Smíšek Jan
Moravec Lukáš
 
 
5-37-963211
3.Pocar JanSrníček Milan-6-8-4  0312
4.Buřil PetrSmíšek Jan-3-9-5  0313
5.Jantač PetrMoravec Lukáš8-10-7-9 1314
6.Klabeček DominikFuček Miloslav-6-87683224
7.Buřil PetrSrníček Milan-5-7-6  0325
8.Jantač PetrSmíšek Jan4-8108 3135
9.Klabeček DominikMoravec Lukáš7-6-7-4 1336
10.Pocar JanFuček Miloslav-2-413243246
11.Jantač PetrSrníček Milan9-66-9-82347
12.Klabeček DominikSmíšek Jan-8-9-5  0348
13.Pocar JanMoravec Lukáš-87-7-10 1349
14.Buřil PetrFuček Miloslav-8-10-9  03410
15.Klabeček DominikSrníček Milan         
16.Pocar JanSmíšek Jan         
17.Buřil PetrMoravec Lukáš         
18.Jantač PetrFuček Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocar Jan12Srníček Milan30
Buřil Petr03Smíšek Jan21
Jantač Petr12Moravec Lukáš30
Klabeček Dominik12Fuček Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OK1OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31 TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teuchmann Petr
Podroužek Rudolf
 
 
Fausek Jiří
Daníček Adam
 
 
     0301
2.Hronský Vladimír
Výborný Zdeněk
 
 
Šimeček Jan
Vohradský Stanislav
 
 
     1302
3.Teuchmann PetrFausek Jiří     0303
4.Podroužek RudolfŠimeček Jan     0304
5.Hronský VladimírVohradský Stanislav     1305
6.Výborný ZdeněkDaníček Adam     0306
7.Podroužek RudolfFausek Jiří     0307
8.Hronský VladimírŠimeček Jan     0308
9.Výborný ZdeněkVohradský Stanislav     3118
10.Teuchmann PetrDaníček Adam     1319
11.Hronský VladimírFausek Jiří     03110
12.Výborný ZdeněkŠimeček Jan         
13.Teuchmann PetrVohradský Stanislav         
14.Podroužek RudolfDaníček Adam         
15.Výborný ZdeněkFausek Jiří         
16.Teuchmann PetrŠimeček Jan         
17.Podroužek RudolfVohradský Stanislav         
18.Hronský VladimírDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr02Fausek Jiří30
Podroužek Rudolf02Šimeček Jan20
Hronský Vladimír03Vohradský Stanislav11
Výborný Zdeněk11Daníček Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30248:374PSK Olymp Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Hermach Luboš
 
 
Turek Tomáš
Pozníček Josef
 
 
-4-6-4  0301
2.Tůma Martin
Hévr Gabriel
 
 
Hlaváček Jan
Novotný Martin
 
 
-6-8-6  0302
3.Tůma MartinPozníček Josef-77-4-6 1303
4.Hévr GabrielNovotný Martin-6-6-10  0304
5.Hermach LubošHlaváček Jan-7-7-3  0305
6.Smíšek JaroslavTurek Tomáš-9-5-7  0306
7.Hévr GabrielPozníček Josef-6-9-6  0307
8.Hermach LubošNovotný Martin-4-7-6  0308
9.Smíšek JaroslavHlaváček Jan1167  3018
10.Tůma MartinTurek Tomáš-9-9-6  0319
11.Hermach LubošPozníček Josef-3-612-6 13110
12.Smíšek JaroslavNovotný Martin108-69 31  
13.Tůma MartinHlaváček Jan         
14.Hévr GabrielTurek Tomáš         
15.Smíšek JaroslavPozníček Josef         
16.Tůma MartinNovotný Martin         
17.Hévr GabrielHlaváček Jan         
18.Hermach LubošTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Martin02Pozníček Josef30
Hévr Gabriel02Novotný Martin20
Hermach Luboš03Hlaváček Jan11
Smíšek Jaroslav11Turek Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:22543:456SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděka Petr
Joch Tomáš
 
 
Jirák Jiří
Kubát Jan st.
 
 
76-410 3110
2.Vondráček Tomáš
Šindelář Tomáš
 
 
Pivka Vladimír
Žák Josef
 
 
-6-3-5  0311
3.Bezděka PetrJirák Jiří-10664 3121
4.Vondráček Tomᚎák Josef664  3031
5.Šindelář TomášKubát Jan st.5-10-4-5 1332
6.Joch TomášPivka Vladimír465  3042
7.Vondráček TomášJirák Jiří-93-7-7 1343
8.Šindelář Tomᚎák Josef99-11-7-62344
9.Joch TomášKubát Jan st.100-6-7-82345
10.Bezděka PetrPivka Vladimír635  3055
11.Šindelář TomášJirák Jiří-9-4-7  0356
12.Joch Tomᚎák Josef727  3066
13.Bezděka PetrKubát Jan st.596  3076
14.Vondráček TomášPivka Vladimír745  3086
15.Joch TomášJirák Jiří-6-43883296
16.Bezděka PetrŽák Josef793  30106
17.Vondráček TomášKubát Jan st.         
18.Šindelář TomášPivka Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděka Petr40Jirák Jiří22
Vondráček Tomáš21Žák Josef13
Šindelář Tomáš03Kubát Jan st.21
Joch Tomáš31Pivka Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35 TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Zábranský Josef
 
 
Turcmanovič František
Trubl Vladimír
 
 
     0301
2.Brož Josef
Hadač Emil
 
 
Kučera Jan
Kára Jiří
 
 
     3211
3.Zücker RobertTrubl Vladimír     2312
4.Hadač EmilKára Jiří     2313
5.Zábranský JosefKučera Jan     3223
6.Brož JosefTurcmanovič František     2324
7.Hadač EmilTrubl Vladimír     1325
8.Zábranský JosefKára Jiří     1326
9.Brož JosefKučera Jan     3036
10.Zücker RobertTurcmanovič František     1337
11.Zábranský JosefTrubl Vladimír     1338
12.Brož JosefKára Jiří     3048
13.Zücker RobertKučera Jan     3158
14.Hadač EmilTurcmanovič František     0359
15.Brož JosefTrubl Vladimír     3069
16.Zücker RobertKára Jiří     03610
17.Hadač EmilKučera Jan         
18.Zábranský JosefTurcmanovič František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zücker Robert13Trubl Vladimír31
Hadač Emil03Kára Jiří31
Zábranský Josef12Kučera Jan03
Brož Josef31Turcmanovič František30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy