Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31594:580nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečkovský Petr
Pocar Jan
 
 
Smíšek Jaroslav
Hermach Luboš
 
 
-10-710-8 1301
2.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Vondra Michal
Hévr Gabriel
 
 
436  3011
3.Pospíšil MarekSmíšek Jaroslav-4-9-9  0312
4.Klabeček DominikVondra Michal-3105-8-22313
5.Pocar JanHévr Gabriel-7-78-7 1314
6.Jantač PetrHermach Luboš185  3024
7.Klabeček DominikSmíšek Jaroslav-8369 3134
8.Pocar JanVondra Michal-78-5-8 1335
9.Jantač PetrHévr Gabriel786  3045
10.Pospíšil MarekHermach Luboš76-410 3155
11.Pocar JanSmíšek Jaroslav-4-5-7  0356
12.Jantač PetrVondra Michal1056  3066
13.Pospíšil MarekHévr Gabriel12-8-99-122367
14.Klabeček DominikHermach Luboš756  3077
15.Jantač PetrSmíšek Jaroslav14-11-6983287
16.Bečkovský PetrVondra Michal-3-7-2  0388
17.Klabeček DominikHévr Gabriel-8-9-4  0389
18.Pocar JanHermach Luboš444  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Marek12Smíšek Jaroslav22
Klabeček Dominik22Vondra Michal31
Pocar Jan13Hévr Gabriel31
Jantač Petr40Hermach Luboš04
Bečkovský Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17495:402AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lácha Petr
Kroupa Rudolf
 
 
Šindelář Tomáš
Matiasovits Petr
 
 
8-97-983210
2.Bláha Tomáš
Honek Jan
 
 
Roubíček Vít
Pecka Tomáš
 
 
8510  3020
3.Kroupa RudolfPecka Tomáš427  3030
4.Honek JanŠindelář Tomáš-56-8673240
5.Lácha PetrMatiasovits Petr-9-4-9  0341
6.Bláha TomášRoubíček Vít15-104 3151
7.Honek JanPecka Tomáš8109  3061
8.Lácha PetrŠindelář Tomáš-810-7973271
9.Bláha TomášMatiasovits Petr-8681 3181
10.Kroupa RudolfRoubíček Vít-97-5-9 1382
11.Lácha PetrPecka Tomáš6-6-96-42383
12.Bláha Tomᚊindelář Tomáš1037  3093
13.Kroupa RudolfMatiasovits Petr991  30103
14.Honek JanRoubíček Vít         
15.Bláha TomášPecka Tomáš         
16.Kroupa RudolfŠindelář Tomáš         
17.Honek JanMatiasovits Petr         
18.Lácha PetrRoubíček Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroupa Rudolf21Pecka Tomáš12
Honek Jan20Šindelář Tomáš03
Lácha Petr12Matiasovits Petr12
Bláha Tomáš30Roubíček Vít11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16492:392TTC Praha - klub stolního tenisu E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srníček Milan
Fuček Miloslav
 
 
Zücker Robert
Brož Josef
 
 
-616-10553210
2.Smíšek Jan
Moravec Lukáš
 
 
Zábranský Josef
Hadač Emil
 
 
4-1295 3120
3.Smíšek JanZücker Robert-7544 3130
4.Moravec LukášBrož Josef8-7-7-5 1331
5.Nemejovský MichalZábranský Josef5-994 3141
6.Srníček MilanHadač Emil584  3051
7.Moravec LukášZücker Robert386  3061
8.Nemejovský MichalBrož Josef-12-9-5  0362
9.Srníček MilanZábranský Josef496  3072
10.Smíšek JanHadač Emil-119106 3182
11.Nemejovský MichalZücker Robert3-1298 3192
12.Srníček MilanBrož Josef-94-8-3 1393
13.Smíšek JanZábranský Josef559  30103
14.Moravec LukášHadač Emil6-7-410632  
15.Srníček MilanZücker Robert-66316 31  
16.Smíšek JanBrož Josef         
17.Moravec LukášZábranský Josef         
18.Nemejovský MichalHadač Emil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšek Jan30Zücker Robert03
Moravec Lukáš11Brož Josef30
Nemejovský Michal21Zábranský Josef03
Srníček Milan21Hadač Emil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35641:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Martin
Fausek Jiří
 
 
Trubl Vladimír
Turcmanovič František
 
 
-11-51-9 1301
2.Šimeček Jan
Vohradský Stanislav
 
 
Krauz Samuel
Kučera Jan
 
 
-81314-7-72302
3.Boublík JanTurcmanovič František-6-2118-62303
4.Fausek JiříTrubl Vladimír-5969 3113
5.Šimeček JanKučera Jan958  3023
6.Vlček MartinKrauz Samuel-7-4-3  0324
7.Fausek JiříTurcmanovič František-11-8-4  0325
8.Šimeček JanTrubl Vladimír977  3035
9.Vlček MartinKučera Jan254  3045
10.Boublík JanKrauz Samuel-4-8-3  0346
11.Šimeček JanTurcmanovič František710-5-7-72347
12.Vlček MartinTrubl Vladimír88-11-1143257
13.Boublík JanKučera Jan-99-89113267
14.Fausek JiříKrauz Samuel8-689 3177
15.Vlček MartinTurcmanovič František54-47 3187
16.Boublík JanTrubl Vladimír-8-11-4  0388
17.Fausek JiříKučera Jan-6852 3198
18.Šimeček JanKrauz Samuel-10-86-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boublík Jan13Turcmanovič František31
Fausek Jiří31Trubl Vladimír13
Šimeček Jan22Kučera Jan04
Vlček Martin31Krauz Samuel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:35478:535TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Martin
Vágner Tomáš
 
 
Maleček Ondřej
Král Daniel
 
 
-8-11-7  0301
2.Turek Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Kubát Jan st.
Skuhrovský Petr
 
 
-76-98-72302
3.Novotný MartinMaleček Ondřej6-8-98-32303
4.Pozníček JosefKrál Daniel8-7-9-14 1304
5.Vágner TomášSkuhrovský Petr-2-2-6  0305
6.Turek TomášKubát Jan st.36-68 3115
7.Pozníček JosefMaleček Ondřej-9-9-9  0316
8.Vágner TomášKrál Daniel-61013-863226
9.Turek TomášSkuhrovský Petr-7-68-4 1327
10.Novotný MartinKubát Jan st.7-9-91073237
11.Vágner TomášMaleček Ondřej-11-6-8  0338
12.Turek TomášKrál Daniel4-8-98-92339
13.Novotný MartinSkuhrovský Petr87-6-7-823310
14.Pozníček JosefKubát Jan st.7612  30  
15.Turek TomášMaleček Ondřej         
16.Novotný MartinKrál Daniel         
17.Pozníček JosefSkuhrovský Petr         
18.Vágner TomášKubát Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Martin12Maleček Ondřej30
Pozníček Josef02Král Daniel21
Vágner Tomáš12Skuhrovský Petr30
Turek Tomáš12Kubát Jan st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy