Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-pondělí 19:10, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11462:383TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maleček Ondřej
Král Daniel
 
 
Vlček Martin
Fausek Jiří
 
 
10511  3010
2.Hrubec Vladimír
Kubát Jan st.
 
 
Šimeček Jan
Vohradský Stanislav
 
 
575  3020
3.Maleček OndřejVlček Martin89-79 3130
4.Král DanielFausek Jiří6710  3040
5.Kubát Jan st.Šimeček Jan11-8-6-7 1341
6.Hrubec VladimírVohradský Stanislav78-95 3151
7.Král DanielVlček Martin9910  3061
8.Kubát Jan st.Fausek Jiří11-6-1410103271
9.Hrubec VladimírŠimeček Jan9-8-64-72372
10.Maleček OndřejVohradský Stanislav5610  3082
11.Kubát Jan st.Vlček Martin878  3092
12.Hrubec VladimírFausek Jiří94-95 31102
13.Maleček OndřejŠimeček Jan676  30  
14.Král DanielVohradský Stanislav         
15.Hrubec VladimírVlček Martin         
16.Maleček OndřejFausek Jiří         
17.Král DanielŠimeček Jan         
18.Kubát Jan st.Vohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maleček Ondřej20Vlček Martin03
Král Daniel20Fausek Jiří03
Kubát Jan st.21Šimeček Jan20
Hrubec Vladimír21Vohradský Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: úterý 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20543:443TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turcmanovič František
Trubl Vladimír
 
 
Srníček Milan
Fuček Miloslav
 
 
-6553 3110
2.Kára Jiří
Kučera Jan
 
 
Smíšek Jan
Moravec Lukáš
 
 
947  3020
3.Trubl VladimírSrníček Milan3-4-8-7 1321
4.Kára JiříSmíšek Jan74-9-6103231
5.Kučera JanFuček Miloslav854  3041
6.Turcmanovič FrantišekMoravec Lukáš89-910 3151
7.Kára JiříSrníček Milan10-6-5-8 1352
8.Kučera JanSmíšek Jan69-5-8-82353
9.Turcmanovič FrantišekFuček Miloslav853  3063
10.Trubl VladimírMoravec Lukáš8-6911 3173
11.Kučera JanSrníček Milan-9-9-9  0374
12.Turcmanovič FrantišekSmíšek Jan433  3084
13.Trubl VladimírNemejovský Michal834  3094
14.Kára JiříMoravec Lukáš8-69-7-72395
15.Turcmanovič FrantišekSrníček Milan434  30105
16.Trubl VladimírSmíšek Jan         
17.Kára JiříNemejovský Michal         
18.Kučera JanMoravec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trubl Vladimír21Srníček Milan31
Kára Jiří12Smíšek Jan12
Kučera Jan12Fuček Miloslav02
Turcmanovič František40Moravec Lukáš12
   Nemejovský Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Brož Josef
 
 
Bláha Tomáš
Honek Jan
 
 
     3210
2.Popelka Antonín
Zábranský Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Brož JosefBláha Tomáš     0321
4.Zücker RobertHonek Jan     1322
5.Zábranský JosefŽelezný Daniel     3132
6.Popelka AntonínWO    3042
7.Zücker RobertBláha Tomáš     0343
8.Zábranský JosefHonek Jan     0344
9.Popelka AntonínŽelezný Daniel     1345
10.Brož JosefWO    3055
11.Zábranský JosefBláha Tomáš     0356
12.Popelka AntonínHonek Jan     3066
13.Brož JosefŽelezný Daniel     3276
14.Zücker RobertWO    3086
15.Popelka AntonínBláha Tomáš     0387
16.Brož JosefHonek Jan     2388
17.Zücker RobertŽelezný Daniel     1389
18.Zábranský JosefWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brož Josef12Bláha Tomáš40
Zücker Robert03Honek Jan31
Zábranský Josef12Železný Daniel22
Popelka Antonín12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:18487:413SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchar Michael
Pecka Tomáš
 
 
Pocar Jan
Buřil Petr
 
 
458  3010
2.Buchar Michael
Šindelář Tomáš
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
-8-4-5  0311
3.Roubíček VítJantač Petr838  3021
4.Šindelář TomášKlabeček Dominik-8-729-82322
5.Pecka TomášPocar Jan768  3032
6.Buchar MichaelPospíšil Marek487  3042
7.Šindelář TomášJantač Petr-11-7-8  0343
8.Pecka TomášKlabeček Dominik-5-5-6  0344
9.Buchar MichaelPocar Jan1134  3054
10.Roubíček VítPospíšil Marek1198  3064
11.Pecka TomášJantač Petr-6-8-6  0365
12.Buchar MichaelKlabeček Dominik637  3075
13.Roubíček VítPocar Jan-9865 3185
14.Šindelář TomášBuřil Petr69-9-1093295
15.Buchar MichaelJantač Petr4610  30105
16.Roubíček VítKlabeček Dominik         
17.Šindelář TomášPocar Jan         
18.Pecka TomášBuřil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roubíček Vít30Jantač Petr22
Šindelář Tomáš12Klabeček Dominik21
Pecka Tomáš12Pocar Jan03
Buchar Michael40Pospíšil Marek02
   Buřil Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OK1OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6377:243TTC Praha - klub stolního tenisu F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Vondra Michal
 
 
Kycler Jaroslav
Mikšátko Miroslav
 
 
6810  3010
2.Zahradníček Jakub
Hévr Gabriel
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
577  3020
3.Smíšek JaroslavKycler Jaroslav-5447 3130
4.Vondra MichalMikšátko Miroslav-8345 3140
5.Hévr GabrielTeuchmann Petr4-994 3150
6.Zahradníček JakubStaněk Václav737  3060
7.Vondra MichalKycler Jaroslav-67-14343270
8.Hévr GabrielMikšátko Miroslav-4467 3180
9.Zahradníček JakubTeuchmann Petr865  3090
10.Smíšek JaroslavStaněk Václav882  30100
11.Hévr GabrielKycler Jaroslav764  30  
12.Zahradníček JakubMikšátko Miroslav         
13.Smíšek JaroslavTeuchmann Petr         
14.Vondra MichalStaněk Václav         
15.Zahradníček JakubKycler Jaroslav         
16.Smíšek JaroslavMikšátko Miroslav         
17.Vondra MichalTeuchmann Petr         
18.Hévr GabrielStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšek Jaroslav20Kycler Jaroslav02
Vondra Michal20Mikšátko Miroslav02
Hévr Gabriel20Teuchmann Petr02
Zahradníček Jakub20Staněk Václav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy