Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:15449:285PSK Olymp Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozníček Josef
Forejt Lukáš
 
 
Smíšek Jan
Nemejovský Michal
 
 
WO    3010
2.Vágner Tomáš
Kochlöffl Roman
 
 
Srníček Milan
Fuček Miloslav
 
 
7-569 3120
3.Pozníček JosefSrníček Milan4-11-4-8 1321
4.Kochlöffl RomanSmíšek Jan768  3031
5.Vágner TomášFuček Miloslav-661110 3141
6.Forejt LukášNemejovský MichalWO    3051
7.Kochlöffl RomanSrníček Milan-1-6-5  0352
8.Vágner TomášSmíšek Jan-9-10-9  0353
9.Forejt LukášFuček Miloslav026  3063
10.Pozníček JosefNemejovský MichalWO    3073
11.Vágner TomášSrníček Milan-1-9-10  0374
12.Forejt LukášSmíšek Jan6-9111 3184
13.Pozníček JosefFuček Miloslav646  3094
14.Kochlöffl RomanNemejovský MichalWO    30104
15.Forejt LukášSrníček Milan6-5-87-723  
16.Pozníček JosefSmíšek Jan         
17.Kochlöffl RomanFuček Miloslav         
18.Vágner TomášNemejovský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pozníček Josef11Srníček Milan30
Kochlöffl Roman11Smíšek Jan12
Vágner Tomáš12Fuček Miloslav03
Forejt Lukáš20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-pondělí 19:10, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:3366:133TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Josef
Pivka Vladimír
 
 
Gold Roman
Kleinander Michal
 
 
7-8-9-8 1301
2.Maleček Ondřej
Král Daniel
 
 
Paulus Michal
 
 
WO    3011
3.Hrubec VladimírGold Roman645  3021
4.Král DanielKleinander Michal823  3031
5.Skuhrovský PetrPaulus Michal455  3041
6.Maleček OndřejWO    3051
7.Král DanielGold Roman763  3061
8.Skuhrovský PetrKleinander Michal543  3071
9.Maleček OndřejPaulus Michal024  3081
10.Hrubec VladimírWO    3091
11.Skuhrovský PetrGold Roman656  30101
12.Maleček OndřejKleinander Michal         
13.Hrubec VladimírPaulus Michal         
14.Král Daniel         
15.Maleček OndřejGold Roman         
16.Hrubec VladimírKleinander Michal         
17.Král DanielPaulus Michal         
18.Skuhrovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrubec Vladimír10Gold Roman03
Král Daniel20Kleinander Michal02
Skuhrovský Petr30Paulus Michal02
Maleček Ondřej10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: úterý 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13486:369TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Turcmanovič František
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
44-85 3110
2.Krauz Samuel
Kučera Jan
 
 
Bečkovský Petr
Pocar Jan
 
 
974  3020
3.Trubl VladimírJantač Petr76-97 3130
4.Krauz SamuelKlabeček Dominik662  3040
5.Kučera JanPocar Jan-6-8-9  0341
6.Turcmanovič FrantišekBečkovský Petr668  3051
7.Krauz SamuelJantač Petr4-1788 3161
8.Kučera JanKlabeček Dominik-146-10-8 1362
9.Turcmanovič FrantišekPocar Jan767  3072
10.Trubl VladimírBečkovský Petr689  3082
11.Kučera JanJantač Petr8-99-8-72383
12.Turcmanovič FrantišekKlabeček Dominik656  3093
13.Trubl VladimírPocar Jan4-8711 31103
14.Krauz SamuelBečkovský Petr614  30  
15.Turcmanovič FrantišekJantač Petr         
16.Trubl VladimírKlabeček Dominik         
17.Krauz SamuelPocar Jan         
18.Kučera JanBečkovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trubl Vladimír30Jantač Petr12
Krauz Samuel20Klabeček Dominik12
Kučera Jan03Pocar Jan12
Turcmanovič František30Bečkovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OK1OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11 TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Brož Josef
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
     3010
2.Hadač Emil
Marek Jaroslav
 
 
Teuchmann Petr
Mikšátko Miroslav
 
 
     3220
3.Brož JosefMikšátko Miroslav     3030
4.Hadač EmilHronský Vladimír     3040
5.Marek JaroslavTeuchmann Petr     3050
6.Zücker RobertStaněk Václav     3060
7.Hadač EmilMikšátko Miroslav     3070
8.Marek JaroslavHronský Vladimír     1371
9.Zücker RobertTeuchmann Petr     3081
10.Brož JosefStaněk Václav     3091
11.Marek JaroslavMikšátko Miroslav     1392
12.Zücker RobertHronský Vladimír     2393
13.Brož JosefTeuchmann Petr     30103
14.Hadač EmilStaněk Václav         
15.Zücker RobertMikšátko Miroslav         
16.Brož JosefHronský Vladimír         
17.Hadač EmilTeuchmann Petr         
18.Marek JaroslavStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Josef30Mikšátko Miroslav12
Hadač Emil20Hronský Vladimír21
Marek Jaroslav12Teuchmann Petr03
Zücker Robert21Staněk Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22546:495SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchar Michael
Stuchlík Jan
 
 
Zahradníček Jakub
Smíšek Jaroslav
 
 
-65-11-6 1301
2.Roubíček Vít
Pecka Tomáš
 
 
Hévr Gabriel
Vondra Michal
 
 
-86911 3111
3.Roubíček VítZahradníček Jakub9-5-712103221
4.Šindelář TomášHévr Gabriel-11910-3-62322
5.Stuchlík JanSmíšek Jaroslav785  3032
6.Buchar MichaelVondra Michal562  3042
7.Šindelář TomášZahradníček Jakub-5-7-6  0343
8.Stuchlík JanHévr Gabriel758  3053
9.Buchar MichaelSmíšek Jaroslav1284  3063
10.Roubíček VítVondra Michal1095  3073
11.Stuchlík JanZahradníček Jakub-9-11-11  0374
12.Buchar MichaelHévr Gabriel5-1038 3184
13.Roubíček VítSmíšek Jaroslav-73-9583294
14.Pecka TomášVondra Michal-1-54-9 1395
15.Buchar MichaelZahradníček Jakub-71088 31105
16.Roubíček VítHévr Gabriel-10-6611832  
17.Pecka TomášSmíšek Jaroslav         
18.Stuchlík JanVondra Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roubíček Vít30Zahradníček Jakub22
Šindelář Tomáš02Hévr Gabriel12
Stuchlík Jan21Smíšek Jaroslav03
Buchar Michael40Vondra Michal12
Pecka Tomáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy