Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34515:553TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Fejks Michal
 
 
Hladík Ivo
Šimek Filip
 
 
-668-9-92301
2.Szilágyi Tomáš
Monyč Valerij
 
 
Jágr Martin
Zvolánek Václav
 
 
-9-3-9  0302
3.Zahradník VáclavHladík Ivo-4-44-8 1303
4.Szilágyi TomášJágr Martin-5-999-72304
5.Monyč ValerijŠimek Filip-1069-1053214
6.Fejks MichalZvolánek Václav1594  3024
7.Szilágyi TomášHladík Ivo-6-10-6  0325
8.Monyč ValerijJágr Martin-7-6910-52326
9.Fejks MichalŠimek Filip6-118-583236
10.Zahradník VáclavZvolánek Václav569  3046
11.Monyč ValerijHladík Ivo-10-12-6  0347
12.Fejks MichalJágr Martin9-4-12-8 1348
13.Zahradník VáclavŠimek Filip-6-5-11  0349
14.Szilágyi TomášZvolánek Václav344  3059
15.Fejks MichalHladík Ivo-8-7-8  03510
16.Zahradník VáclavJágr Martin         
17.Szilágyi Tomᚊimek Filip         
18.Monyč ValerijZvolánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Václav12Hladík Ivo40
Szilágyi Tomáš12Jágr Martin30
Monyč Valerij12Šimek Filip12
Fejks Michal22Zvolánek Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-pondělí 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:31499:521TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Hrubec Vladimír
 
 
Stínil Václav
Šimon Milan
 
 
935  3010
2.Kubát Jan st.
Jirák Jiří
 
 
Čihák Josef ml.
David Jan
 
 
13-5-79-102311
3.Hrubec VladimírStínil Václav-8-7-10  0312
4.Jirák JiříŠimon Milan-59-8-12 1313
5.Kubát Jan st.Čihák Josef ml.12-77-8-32314
6.Dušek ZdeněkDavid Jan-6798 3124
7.Jirák JiříStínil Václav-59-8-7 1325
8.Kubát Jan st.Šimon Milan9-10-7-12 1326
9.Dušek ZdeněkČihák Josef ml.334  3036
10.Hrubec VladimírDavid Jan8-6-9-8 1337
11.Kubát Jan st.Stínil Václav-8-78-3 1338
12.Dušek ZdeněkŠimon Milan695  3048
13.Hrubec VladimírČihák Josef ml.-95-12-9 1349
14.Jirák JiříDavid Jan-8-78-8 13410
15.Dušek ZdeněkStínil Václav         
16.Hrubec VladimírŠimon Milan         
17.Jirák JiříČihák Josef ml.         
18.Kubát Jan st.David Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubec Vladimír03Stínil Václav30
Jirák Jiří03Šimon Milan21
Kubát Jan st.03Čihák Josef ml.21
Dušek Zdeněk30David Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice KublovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25589:571TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
846  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Beneš Milan
Hrbek Ivan
 
 
6-8-9-10 1311
3.Táborský MichalBeneš Milan12-7-810-92312
4.Skála PatrikPřeučil Jiří-87-9993222
5.Záhorský VladislavHartmann Miroslav989  3032
6.Kolařík IvanHrbek Ivan987  3042
7.Skála PatrikBeneš Milan6-5-4-12 1343
8.Záhorský VladislavPřeučil Jiří8910  3053
9.Kolařík IvanHartmann Miroslav-7687 3163
10.Táborský MichalHrbek Ivan1066  3073
11.Záhorský VladislavBeneš Milan-89910 3183
12.Kolařík IvanPřeučil Jiří-45-8-8 1384
13.Táborský MichalHartmann Miroslav-8-9-9  0385
14.Skála PatrikHrbek Ivan8-9-4-8 1386
15.Kolařík IvanBeneš Milan-58-49103296
16.Táborský MichalPřeučil Jiří-48910 31106
17.Skála PatrikHartmann Miroslav         
18.Záhorský VladislavHrbek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal22Beneš Milan22
Skála Patrik12Přeučil Jiří13
Záhorský Vladislav30Hartmann Miroslav12
Kolařík Ivan31Hrbek Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15. TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35 KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Satorie Miroslav
 
 
Tvrdík Petr
Kachlík Jan
 
 
     0301
2.Holub Martin
Siblík Michal
 
 
Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
     3211
3.Siblík MichalBukovský Petr     0312
4.Modl JosefMatoušek Jiří     1313
5.Satorie MiroslavKachlík Jan     0314
6.Holub MartinTvrdík Petr     0315
7.Modl JosefBukovský Petr     0316
8.Satorie MiroslavMatoušek Jiří     0317
9.Holub MartinKachlík Jan     3127
10.Siblík MichalTvrdík Petr     1328
11.Satorie MiroslavBukovský Petr     0329
12.Holub MartinMatoušek Jiří     3139
13.Siblík MichalKachlík Jan     3149
14.Modl JosefTvrdík Petr     13410
15.Holub MartinBukovský Petr         
16.Siblík MichalMatoušek Jiří         
17.Modl JosefKachlík Jan         
18.Satorie MiroslavTvrdík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siblík Michal12Bukovský Petr30
Modl Josef03Matoušek Jiří21
Satorie Miroslav03Kachlík Jan12
Holub Martin21Tvrdík Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou ).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Lamprecht Matyáš
Motlík Pavel
 
 
     3110
2.Krieger Karel
Lhoták Petr
 
 
Slunéčko Jindřich
Hedervári Robert
 
 
     2311
3.Krieger KarelLamprecht Matyáš     2312
4.Pavlíček LadislavHedervári Robert     3022
5.Lhoták PetrSlunéčko Jindřich     2323
6.Hajný JosefMotlík Pavel     3033
7.Pavlíček LadislavLamprecht Matyáš     3243
8.Lhoták PetrHedervári Robert     1344
9.Hajný JosefSlunéčko Jindřich     0345
10.Krieger KarelMotlík Pavel     3155
11.Lhoták PetrLamprecht Matyáš     3065
12.Hajný JosefHedervári Robert     3075
13.Krieger KarelSlunéčko Jindřich     3185
14.Pavlíček LadislavMotlík Pavel     1386
15.Hajný JosefLamprecht Matyáš     3096
16.Krieger KarelHedervári Robert     30106
17.Pavlíček LadislavSlunéčko Jindřich         
18.Lhoták PetrMotlík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel31Lamprecht Matyáš13
Pavlíček Ladislav21Hedervári Robert13
Lhoták Petr12Slunéčko Jindřich21
Hajný Josef31Motlík Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Zajíček Luděk
Kuttler Karel
 
 
     0301
2.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Marek Vladimír
Matuška František
 
 
     0302
3.Vokál JanMarek Vladimír     0303
4.Krieger JanZajíček Luděk     0304
5.Najbertová LucieKuttler Karel     0305
6.Vokál RomanMatuška František     0306
7.Krieger JanMarek Vladimír     0307
8.Najbertová LucieZajíček Luděk     0308
9.Vokál RomanKuttler Karel     0309
10.Vokál JanMatuška František     23010
11.Najbertová LucieMarek Vladimír     03  
12.Vokál RomanZajíček Luděk         
13.Vokál JanKuttler Karel         
14.Krieger JanMatuška František         
15.Vokál RomanMarek Vladimír         
16.Vokál JanZajíček Luděk         
17.Krieger JanKuttler Karel         
18.Najbertová LucieMatuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Jan02Marek Vladimír20
Krieger Jan02Zajíček Luděk20
Najbertová Lucie02Kuttler Karel20
Vokál Roman02Matuška František20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy