Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23530:512TTC Praha - klub stolního tenisu D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Bednarz Karol
 
 
Blaho Martin
Michálek Vojtěch
 
 
-86810 3110
2.Fejks Michal
Váňa Petr
 
 
Matuška František
Sutnar Bohuslav
 
 
-5-5-4  0311
3.Bednarz KarolMatuška František-6-8-8  0312
4.Fejks MichalBlaho Martin-5797 3122
5.Váňa PetrMichálek Vojtěch-5-6-3  0323
6.Houček JaroslavSutnar Bohuslav1-1097 3133
7.Fejks MichalMatuška František-3-7912143243
8.Váňa PetrBlaho Martin107-87 3153
9.Houček JaroslavMichálek Vojtěch-8855 3163
10.Bednarz KarolSutnar Bohuslav897  3073
11.Váňa PetrMatuška František5-8-3-8 1374
12.Houček JaroslavBlaho Martin6-11113 3184
13.Bednarz KarolMichálek Vojtěch-8-7115-52385
14.Fejks MichalSutnar Bohuslav687  3095
15.Houček JaroslavMatuška František9119  30105
16.Bednarz KarolBlaho Martin-10-13-10  03  
17.Fejks MichalMichálek Vojtěch         
18.Váňa PetrSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednarz Karol12Matuška František22
Fejks Michal30Blaho Martin03
Váňa Petr12Michálek Vojtěch21
Houček Jaroslav40Sutnar Bohuslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22552:476SF SKK EL Nino Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
Kochlöffl Roman
Novotný Martin
 
 
666  3010
2.Roubíček Vít
Vyvadil Jiří
 
 
Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
-6-95-6 1311
3.Korchak OleksandrPocz Tomáš-8-7-6  0312
4.Tkačík JánNovotný Martin738  3022
5.Vyvadil JiříPozníček Josef-10797 3132
6.Roubíček VítKochlöffl Roman8-4105 3142
7.Tkačík JánPocz Tomáš-984-10-82343
8.Vyvadil JiříNovotný Martin6-822 3153
9.Roubíček VítPozníček Josef8-10-10-9 1354
10.Korchak OleksandrKochlöffl Roman679  3064
11.Vyvadil JiříPocz Tomáš-8-8-10  0365
12.Roubíček VítNovotný Martin4-985 3175
13.Korchak OleksandrPozníček Josef8610  3085
14.Tkačík JánKochlöffl Roman649  3095
15.Roubíček VítPocz Tomáš-3-36-3 1396
16.Korchak OleksandrNovotný Martin8610  30106
17.Tkačík JánPozníček Josef         
18.Vyvadil JiříKochlöffl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korchak Oleksandr31Pocz Tomáš40
Tkačík Ján21Novotný Martin04
Vyvadil Jiří21Pozníček Josef12
Roubíček Vít22Kochlöffl Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15. TJ KYJE, Broumarská (bez čísla), 198 00 Praha 14. Přímo proti kostelu sv. Bartoloměje. Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla. Metrem B do stan. Rajská zahrada. Dále autobusem 110 nebo 181. Vystoupit na stanici KYJE a 80 m pěšky přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21574:437TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turcmanovič František
Trubl Vladimír
 
 
Voříšek Lukáš
Lácha Petr
 
 
779  3010
2.Kára Jiří
Kučera Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Trubl VladimírVoříšek Lukáš-9-4-6  0321
4.Kára JiříLácha Petr11-83-9-82322
5.Kučera JanKroupa Rudolf12-88-6-62323
6.Turcmanovič FrantišekWO    3033
7.Kára JiříVoříšek Lukáš-6-869-102334
8.Kučera JanLácha Petr-69910 3144
9.Turcmanovič FrantišekKroupa Rudolf10-7-5-9 1345
10.Trubl VladimírWO    3055
11.Kučera JanVoříšek Lukáš-6-8-8  0356
12.Turcmanovič FrantišekLácha Petr929  3066
13.Trubl VladimírKroupa Rudolf8-10810 3176
14.Kára JiříWO    3086
15.Turcmanovič FrantišekVoříšek Lukáš4-71012 3196
16.Trubl VladimírLácha Petr4810  30106
17.Kára JiříKroupa Rudolf         
18.Kučera Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trubl Vladimír21Voříšek Lukáš31
Kára Jiří02Lácha Petr13
Kučera Jan12Kroupa Rudolf21
Turcmanovič František21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30685:631TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Stanislav
Šedivý Stanislav
 
 
Jirásek Pavel
Zikl Petr
 
 
-77-88-92301
2.Hoke Daniel
Marat Filip
 
 
Klouda Rudolf
Kulhánek Karel
 
 
95-7-1073211
3.Marat FilipJirásek Pavel-9676 3121
4.Hoke DanielZikl Petr985  3031
5.Vohradský StanislavKlouda Rudolf1376  3041
6.Šedivý StanislavKulhánek Karel6-6-16463251
7.Hoke DanielJirásek Pavel8-667 3161
8.Vohradský StanislavZikl Petr6-6-611-92362
9.Šedivý StanislavKlouda Rudolf-966-6-22363
10.Marat FilipKulhánek Karel611-129 3173
11.Vohradský StanislavJirásek Pavel4-9-4-7 1374
12.Šedivý StanislavZikl Petr-18-56-9 1375
13.Marat FilipKlouda Rudolf5-76-6-72376
14.Hoke DanielKulhánek Karel7-738 3186
15.Šedivý StanislavJirásek Pavel99-47 3196
16.Marat FilipZikl Petr-9-7-6  0397
17.Hoke DanielKlouda Rudolf1813  30107
18.Vohradský StanislavKulhánek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip22Jirásek Pavel13
Hoke Daniel40Zikl Petr31
Vohradský Stanislav12Klouda Rudolf22
Šedivý Stanislav22Kulhánek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35 SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražák Bohumil
Čáha Jiří
 
 
Dunder Jiří
Dvořák Jiří st.
 
 
     2301
2.Handl Erich
Bednárik Martin
 
 
Dvořák Jiří ml.
Buck Pavol
 
 
     1302
3.Bednárik MartinDunder Jiří     0303
4.Pražák BohumilDvořák Jiří st.     0304
5.Komín OndřejBuck Pavol     0305
6.Handl ErichDvořák Jiří ml.     3115
7.Pražák BohumilDunder Jiří     0316
8.Komín OndřejDvořák Jiří st.     0317
9.Handl ErichBuck Pavol     3227
10.Bednárik MartinDvořák Jiří ml.     1328
11.Komín OndřejDunder Jiří     0329
12.Handl ErichDvořák Jiří st.     3239
13.Bednárik MartinBuck Pavol     03310
14.Pražák BohumilDvořák Jiří ml.     13  
15.Handl ErichDunder Jiří         
16.Bednárik MartinDvořák Jiří st.         
17.Pražák BohumilBuck Pavol         
18.Komín OndřejDvořák Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednárik Martin03Dunder Jiří30
Pražák Bohumil02Dvořák Jiří st.21
Komín Ondřej03Buck Pavol21
Handl Erich30Dvořák Jiří ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33513:542TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Krupa Zdeněk
 
 
Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
297  3010
2.Vrecion Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Černý Martin
Fišera Petr
 
 
7-99-6-92311
3.Vrecion PavelJonák Přemysl-7-2-4  0312
4.Krupa ZdeněkErben Michal8-64-11-102313
5.Kunert LadislavČerný Martin9115  3023
6.Papoušek VladimírFišera Petr-10-11-12  0324
7.Šimek FilipJonák Přemysl-6-96-5 1325
8.Kunert LadislavErben Michal725  3035
9.Papoušek VladimírČerný Martin595  3045
10.Vrecion PavelFišera Petr-2-7-9  0346
11.Kunert LadislavJonák Přemysl45-77 3156
12.Papoušek VladimírErben Michal8-510-8-72357
13.Vrecion PavelČerný Martin-9-3-3  0358
14.Šimek FilipFišera Petr-6-69763268
15.Papoušek VladimírJonák Přemysl4-5-3-7 1369
16.Vrecion PavelErben Michal-9-5-6  03610
17.Šimek FilipČerný Martin065  30  
18.Kunert LadislavFišera Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrecion Pavel04Jonák Přemysl31
Krupa Zdeněk01Erben Michal31
Kunert Ladislav30Černý Martin12
Papoušek Vladimír13Fišera Petr21
Šimek Filip11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS