Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4358:184TJ ABC Branik E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupová Ludmila
Vysušilová Stanislava
 
 
Ratajová Jana
Kaucká Hana
 
 
8-898 3110
2.Hypšová DanielaKaucká Hana5-666 3120
3.Vysušilová StanislavaRatajová Jana875  3030
4.Chalupová LudmilaWO    3040
5.Vysušilová StanislavaKaucká Hana659  3050
6.Hypšová DanielaWO    3060
7.Chalupová LudmilaRatajová Jana567  3070
8.Vysušilová StanislavaWO    3080
9.Chalupová LudmilaKaucká Hana6-866 3190
10.Hypšová DanielaRatajová Jana6-688 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hypšová Daniela20Kaucká Hana03
Vysušilová Stanislava20Ratajová Jana03
Chalupová Ludmila20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
Kriegerová Helena
Grossmannová Jana
 
 
     3110
2.Špicarová IvanaGrossmannová Jana     1311
3.Špicarová VeronikaJeřábková Dana     0312
4.Reisnerová MartinaKriegerová Helena     1313
5.Špicarová VeronikaGrossmannová Jana     0314
6.Špicarová IvanaKriegerová Helena     3024
7.Reisnerová MartinaJeřábková Dana     0325
8.Špicarová VeronikaKriegerová Helena     0326
9.Reisnerová MartinaGrossmannová Jana     0327
10.Špicarová IvanaJeřábková Dana     3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana21Grossmannová Jana30
Špicarová Veronika03Jeřábková Dana21
Reisnerová Martina03Kriegerová Helena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 176, 191..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13269:301TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Čápová Kateřina
 
 
Filová Simona
Kosťová Natálie
 
 
-8-394113210
2.Bláhová KateřinaWO    0311
3.Bulantová PavlaFilová Simona-10-928103221
4.Čápová KateřinaKosťová Natálie6108  3031
5.Bulantová PavlaBláhová Kateřina1048  3041
6.Kosťová NatálieWO    0342
7.Čápová KateřinaFilová Simona51011  3052
8.Bulantová PavlaKosťová Natálie955  3062
9.Čápová KateřinaBláhová Kateřina697  3072
10.Filová SimonaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bulantová Pavla30Bláhová Kateřina02
Čápová Kateřina30Filová Simona02
   Kosťová Natálie02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou ).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:3 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Kadavá Tereza
Slezáková Hana
 
 
     3010
2.Koderová MarianaSlezáková Hana     3020
3.Hošková StanislavaKadavá Tereza     3030
4.Štanclová HelenaBartoňová Tereza     3040
5.Hošková StanislavaSlezáková Hana     3050
6.Koderová MarianaBartoňová Tereza     0351
7.Štanclová HelenaKadavá Tereza     3061
8.Hošková StanislavaBartoňová Tereza     3071
9.Štanclová HelenaSlezáková Hana     3081
10.Koderová MarianaKadavá Tereza     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koderová Mariana21Slezáková Hana03
Hošková Stanislava30Kadavá Tereza03
Štanclová Helena30Bartoňová Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:21312:356Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Antošová Klára
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
-10-4-6  0301
2.Suková HelenaSvobodová Šárka103-79 3111
3.Malá BoženaHavlíková Jana-6-9-12  0312
4.Antošová KláraŠišková Gabriela-4-510-9 1313
5.Malá BoženaSvobodová Šárka14-10-6-7 1314
6.Suková HelenaŠišková Gabriela68-710 3124
7.Antošová KláraHavlíková Jana579  3034
8.Malá BoženaŠišková Gabriela-4-6-6  0335
9.Antošová KláraSvobodová Šárka118-910 3145
10.Suková HelenaHavlíková Jana-6-7-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Suková Helena21Svobodová Šárka12
Malá Božena03Havlíková Jana21
Antošová Klára21Šišková Gabriela21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy