Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Bránice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17518:444KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmídek Roman
Mach Ondřej
 
 
Kratochvíl Michal ml.
Dvořák Květoslav
 
 
-714-8493210
2.Raška Pavel
Kolbaba Bohumír
 
 
Daniel Petr
Indra Zdeněk
 
 
-89-5-8 1311
3.Kolbaba BohumírDaniel Petr-61078 3121
4.Mach OndřejIndra Zdeněk-96-107103231
5.Raška PavelKratochvíl Michal ml.-7910-11-92332
6.Šmídek RomanDvořák Květoslav-99612 3142
7.Mach OndřejDaniel Petr7-10-8873252
8.Raška PavelIndra Zdeněk86-103 3162
9.Šmídek RomanKratochvíl Michal ml.7106  3072
10.Kolbaba BohumírDvořák Květoslav1057  3082
11.Raška PavelDaniel Petr665  3092
12.Šmídek RomanIndra Zdeněk4-89-9832102
13.Kolbaba BohumírKratochvíl Michal ml.-8-7   02  
14.Mach OndřejDvořák Květoslav         
15.Šmídek RomanDaniel Petr         
16.Kolbaba BohumírIndra Zdeněk         
17.Mach OndřejKratochvíl Michal ml.         
18.Raška PavelDvořák Květoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbaba Bohumír20Daniel Petr03
Mach Ondřej20Indra Zdeněk03
Raška Pavel21Kratochvíl Michal ml.11
Šmídek Roman30Dvořák Květoslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:38722:691Orel Ivančice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feith Erik
Fiala Karel
 
 
Vítek Vladimír
Marada Tomáš
 
 
-8-9-6  0301
2.Klíma Miloš
Křupala Vladislav
 
 
Zástěra Libor
Pokorný Radek
 
 
6-8-31063211
3.Fiala KarelVítek Vladimír-7-119-8 1312
4.Klíma MilošPokorný Radek-89-10-8 1313
5.Feith ErikZástěra Libor11-585 3123
6.Kaluža TomášMarada Tomáš-5125-1183233
7.Klíma MilošVítek Vladimír-610-89-82334
8.Feith ErikPokorný Radek99-93 3144
9.Kaluža TomášZástěra Libor797  3054
10.Fiala KarelMarada Tomáš6-98-973264
11.Feith ErikVítek Vladimír-103-10-7 1365
12.Kaluža TomášPokorný Radek105-9-4-92366
13.Fiala KarelZástěra Libor580  3076
14.Klíma MilošMarada Tomáš-65-6-9 1377
15.Kaluža TomášVítek Vladimír4-8-71153287
16.Fiala KarelPokorný Radek-11-78243297
17.Křupala VladislavZástěra Libor-5-6-8  0398
18.Feith ErikMarada Tomáš88-7-9532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Karel31Vítek Vladimír31
Klíma Miloš03Pokorný Radek22
Feith Erik31Zástěra Libor13
Kaluža Tomáš31Marada Tomáš13
Křupala Vladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hrušovany u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38611:650TJ Jiskra Hrušovany u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Goldmann Tomáš
 
 
Skála Richard
Skála Radek
 
 
-929-6-52301
2.Šalamoun Lubomír
Vybíral Matouš
 
 
Škarda Oldřich
Škarda Pavel
 
 
2-8-9-9 1302
3.Goldmann TomášSkála Radek-5-8-11  0303
4.Vybíral MatoušKolegar Tomáš st.-10-810-4 1304
5.Kazdera PavelSkála Richard62-1010 3114
6.Šalamoun LubomírŠkarda Pavel-7-11108-72315
7.Vybíral MatoušSkála Radek-6-4-7  0316
8.Kazdera PavelKolegar Tomáš st.-9-812-6 1317
9.Šalamoun LubomírSkála Richard-619-7283227
10.Goldmann Tomᚊkarda Pavel89-9-673237
11.Kazdera PavelSkála Radek8-5-7583247
12.Šalamoun LubomírKolegar Tomáš st.798  3057
13.Goldmann TomášSkála Richard108-611 3167
14.Vybíral MatoušŠkarda Pavel-4-3-8  0368
15.Šalamoun LubomírSkála Radek-97-1111-92369
16.Goldmann TomášKolegar Tomáš st.-116-5-9 13610
17.Vybíral MatoušSkála Richard         
18.Kazdera PavelŠkarda Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Goldmann Tomáš22Skála Radek31
Vybíral Matouš03Kolegar Tomáš st.31
Kazdera Pavel21Skála Richard03
Šalamoun Lubomír22Škarda Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40679:700Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Ladislav
Černota Stanislav
 
 
Záděra František
Vašulín Karel
 
 
8-7-9-7 1301
2.Mesaroš Petr
Ondrovčák Radek
 
 
Telecká Jana
Škorpík Jan
 
 
36-128 3111
3.Ondrovčák LadislavVašulín Karel137-13-11103221
4.Černota StanislavŠkorpík Jan-5-9-7  0322
5.Ondrovčák RadekZáděra František-4-7-9  0323
6.Mesaroš PetrTelecká Jana-10-8-9  0324
7.Adam PetrVašulín Karel9-1117-873234
8.Ondrovčák RadekŠkorpík Jan1067  3044
9.Mesaroš PetrZáděra František118-108 3154
10.Ondrovčák LadislavTelecká Jana-6-8-7  0355
11.Ondrovčák RadekVašulín Karel-99-7273265
12.Mesaroš PetrŠkorpík Jan66-11-8103275
13.Ondrovčák LadislavZáděra František-8-5-6  0376
14.Adam PetrTelecká Jana116-7-7-82377
15.Mesaroš PetrVašulín Karel767  3087
16.Ondrovčák LadislavŠkorpík Jan10-99-10-82388
17.Adam PetrZáděra František-79-9-9 1389
18.Ondrovčák RadekTelecká Jana-8-10-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Ladislav13Vašulín Karel04
Černota Stanislav01Škorpík Jan22
Ondrovčák Radek22Záděra František31
Mesaroš Petr31Telecká Jana40
Adam Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30566:566nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Polák Jaromír
 
 
Zimek Jaroslav
Kovář Josef st.
 
 
66-97 3110
2.Bíla Jindřich
Mrkvička Adam
 
 
Hruška Petr
Tuhý Roman
 
 
-9-11-1  0311
3.Mrkvička AdamKovář Josef st.-3-5-3  0312
4.Musil TomášTuhý Roman-46113 3122
5.Polák JaromírHruška Petr-9-57-8 1323
6.Horák AlešZimek Jaroslav365  3033
7.Musil TomášKovář Josef st.-7-8-8  0334
8.Polák JaromírTuhý Roman9811  3044
9.Horák AlešHruška Petr643  3054
10.Mrkvička AdamZimek Jaroslav-4-3-2  0355
11.Polák JaromírKovář Josef st.810-5-2-72356
12.Horák AlešTuhý Roman1244  3066
13.Bíla JindřichHruška Petr119-44 3176
14.Musil TomášZimek Jaroslav-711-911-22377
15.Horák AlešKovář Josef st.5109  3087
16.Bíla JindřichTuhý Roman643  3097
17.Musil TomášHruška Petr-7-5-4  0398
18.Polák JaromírZimek Jaroslav-538-9-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrkvička Adam02Kovář Josef st.31
Musil Tomáš13Tuhý Roman04
Polák Jaromír13Hruška Petr22
Horák Aleš40Zimek Jaroslav31
Bíla Jindřich20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:13443:365SK Slatina - Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatil Radek
Tůma Karel
 
 
Černý Radek
Mišejka Luboš
 
 
-4759 3110
2.Třináctý Richard
Fila Martin
 
 
Němec Stanislav
Vrbacký Pavel
 
 
78-7-783220
3.Tůma KarelČerný Radek-61110-1283230
4.Fila MartinVrbacký Pavel-10646 3140
5.Třináctý RichardMišejka Luboš692  3050
6.Zaplatil RadekNěmec Stanislav-104107 3160
7.Fila MartinČerný Radek-77-7783270
8.Třináctý RichardVrbacký Pavel47-10-853280
9.Zaplatil RadekMišejka Luboš6115  3090
10.Tůma KarelNěmec Stanislav-385-91632100
11.Třináctý RichardČerný Radek         
12.Zaplatil RadekVrbacký Pavel         
13.Tůma KarelMišejka Luboš         
14.Fila MartinNěmec Stanislav         
15.Zaplatil RadekČerný Radek         
16.Tůma KarelVrbacký Pavel         
17.Fila MartinMišejka Luboš         
18.Třináctý RichardNěmec Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Karel20Černý Radek02
Fila Martin20Vrbacký Pavel02
Třináctý Richard20Mišejka Luboš02
Zaplatil Radek20Němec Stanislav02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS