Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Moravské Knínice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Komenského 33A, vchod or prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29638:506Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Veselovský Vlastimil
 
 
WO    3010
2.Pařízek Jiří
Horváth Tomáš
 
 
Vlček Dalibor
Gabryš Milan
 
 
-10-10-6  0311
3.Henek DominikVlček Dalibor-1112-1-9 1312
4.Horváth TomášGabryš Milan-9-87-7 1313
5.Pařízek JiříVeselovský Vlastimil681  3023
6.Suchý PetrWO    3033
7.Horváth TomášVlček Dalibor8-76-8-52334
8.Pařízek JiříGabryš Milan-9-7-8  0335
9.Suchý PetrVeselovský Vlastimil-10-97783245
10.Henek DominikWO    3055
11.Pařízek JiříVlček Dalibor-8-87-8 1356
12.Suchý PetrGabryš Milan-910-98103266
13.Henek DominikVeselovský Vlastimil-8-68-11 1367
14.Horváth TomášWO    3077
15.Suchý PetrVlček Dalibor7-89-943287
16.Henek DominikGabryš Milan87-95 3197
17.Horváth TomášVeselovský Vlastimil-98910 31107
18.Pařízek JiříWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Henek Dominik12Vlček Dalibor31
Horváth Tomáš12Gabryš Milan22
Pařízek Jiří12Veselovský Vlastimil13
Suchý Petr30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
víceúčelová hala ZŠ Žďárná 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:40519:615STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Milan
Polívka Marian
 
 
Křepela Lubomír
Krása Petr ml.
 
 
6-15-68-72301
2.Slaný Petr
Polívka Roman
 
 
Cetkovský Martin
Krása Petr st.
 
 
-3-7-4  0302
3.Slaný PetrKrása Petr ml.-3-7-4  0303
4.Richter MilanKřepela Lubomír9-76-5123213
5.Polívka MarianCetkovský Martin9-89-7133223
6.Polívka RomanKrása Petr st.-15-4-9  0324
7.Richter MilanKrása Petr ml.-8-4-8  0325
8.Polívka MarianKřepela Lubomír8-66-923235
9.Polívka RomanCetkovský Martin6-5-71033245
10.Slaný PetrKrása Petr st.-2-8-8  0346
11.Polívka MarianKrása Petr ml.8-10-5963256
12.Polívka RomanKřepela Lubomír-8-73-6 1357
13.Slaný PetrCetkovský Martin-1-1-8  0358
14.Richter MilanKrása Petr st.974  3068
15.Polívka RomanKrása Petr ml.6-6-73-52369
16.Slaný PetrKřepela Lubomír-4-9-5  03610
17.Richter MilanCetkovský Martin         
18.Polívka MarianKrása Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slaný Petr04Krása Petr ml.31
Richter Milan21Křepela Lubomír22
Polívka Marian30Cetkovský Martin12
Polívka Roman13Krása Petr st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zelená telocvična Komořany 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16467:391TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejdušek Ivan
Daněk Zdeněk ml.
 
 
Krejčí Dalibor
Hegr Michal
 
 
769  3010
2.Holec Ondřej
Hynšt Martin
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
-6-118-8 1311
3.Hynšt MartinRotrekl David-8-6-7  0312
4.Hejdušek IvanKrejčí Dalibor5-679 3122
5.Holec OndřejRobek Petr-68-9933232
6.Daněk Zdeněk ml.Hegr Michal153  3042
7.Hejdušek IvanRotrekl David958  3052
8.Holec OndřejKrejčí Dalibor-89-7-8 1353
9.Daněk Zdeněk ml.Robek Petr10-446 3163
10.Hynšt MartinHegr Michal735  3073
11.Holec OndřejRotrekl David-4597 3183
12.Daněk Zdeněk ml.Krejčí Dalibor957  3093
13.Hynšt MartinRobek Petr8-6-108832103
14.Hejdušek IvanJečmínek Radek         
15.Daněk Zdeněk ml.Rotrekl David         
16.Hynšt MartinKrejčí Dalibor         
17.Hejdušek IvanRobek Petr         
18.Holec OndřejJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hynšt Martin21Rotrekl David12
Hejdušek Ivan20Krejčí Dalibor12
Holec Ondřej21Robek Petr03
Daněk Zdeněk ml.30Hegr Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, ulice ŠkolníRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37506:590TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Salajka Jaroslav st.
 
 
Kvapil Zdeněk
Vojtěch Martin
 
 
-9-611-5 1301
2.Vojáček Jaromír
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
9-98-9-112302
3.Vojáček JaromírVojtěch Martin-97-9983212
4.Salajka Jaroslav st.Kvapil Zdeněk-3-7-9  0313
5.Bubla Jaroslav st.Vojtěch Tomáš-9989 3123
6.Salajka Jaroslav ml.Levardi Robert8-8610 3133
7.Salajka Jaroslav st.Vojtěch Martin-3-10-4  0334
8.Bubla Jaroslav st.Kvapil Zdeněk-12-89893244
9.Salajka Jaroslav ml.Vojtěch Tomáš-8-4-8  0345
10.Vojáček JaromírLevardi Robert8-8127 3155
11.Bubla Jaroslav st.Vojtěch Martin-46-28-42356
12.Salajka Jaroslav ml.Kvapil Zdeněk-8-8-9  0357
13.Vojáček JaromírVojtěch Tomáš-44-74-62358
14.Salajka Jaroslav st.Levardi Robert-7-4-9  0359
15.Salajka Jaroslav ml.Vojtěch Martin-4-7-7  03510
16.Vojáček JaromírKvapil Zdeněk6    10  
17.Salajka Jaroslav st.Vojtěch Tomáš         
18.Bubla Jaroslav st.Levardi Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojáček Jaromír21Vojtěch Martin31
Salajka Jaroslav st.03Kvapil Zdeněk21
Bubla Jaroslav st.21Vojtěch Tomáš21
Salajka Jaroslav ml.13Levardi Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Drnovice 1, vstup od fotbal. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38557:623SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zbyněk
Kalousek Viktor
 
 
Ertl Jakub
Fučík Petr
 
 
-9-3-6  0301
2.Sedláček Radek
Trávníček Michal
 
 
Šípka Zdeněk
Šplíchal Jiří
 
 
688  3011
3.Beneš ZbyněkErtl Jakub-9-10-9  0312
4.Trávníček MichalŠípka Zdeněk-410-5-4 1313
5.Kalousek ViktorFučík Petr-49-4-8 1314
6.Sedláček RadekŠplíchal Jiří987  3024
7.Trávníček MichalErtl Jakub-45110 3134
8.Kalousek ViktorŠípka Zdeněk-99-910-102335
9.Sedláček RadekFučík Petr4-86-993245
10.Beneš ZbyněkŠplíchal Jiří-10-8-8  0346
11.Kalousek ViktorErtl Jakub-107-77-42347
12.Sedláček RadekŠípka Zdeněk93-4-463257
13.Beneš ZbyněkFučík Petr7-8-510103267
14.Trávníček MichalŠplíchal Jiří-6-5-6  0368
15.Sedláček RadekErtl Jakub68-68 3178
16.Beneš ZbyněkŠípka Zdeněk-10-2-8  0379
17.Trávníček MichalFučík Petr-9-2-9  03710
18.Kalousek ViktorŠplíchal Jiří109   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Zbyněk13Ertl Jakub22
Trávníček Michal13Šípka Zdeněk31
Kalousek Viktor03Fučík Petr22
Sedláček Radek40Šplíchal Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30691:648TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobolka Luboš
Šmetka Miroslav
 
 
Zukal Adam
Kellner Aleš
 
 
989  3010
2.Müller Zdeněk st.
Procházka Miroslav
 
 
Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
-85-8-7 1311
3.Kobolka LubošProcházka Ondřej-8-7-9  0312
4.Procházka MiroslavZukal Adam8-9117 3122
5.Šmetka MiroslavVoráč Pavel-10109-983232
6.Müller Zdeněk st.Kellner Aleš2125  3042
7.Procházka MiroslavProcházka Ondřej-10-65-6 1343
8.Šmetka MiroslavZukal Adam-77-9-9 1344
9.Müller Zdeněk st.Voráč Pavel867  3054
10.Kobolka LubošKellner Aleš-118-3-8 1355
11.Šmetka MiroslavProcházka Ondřej9127  3065
12.Müller Zdeněk st.Zukal Adam976  3075
13.Kobolka LubošVoráč Pavel12-9-8-9 1376
14.Procházka MiroslavKellner Aleš10-9-10-8 1377
15.Müller Zdeněk st.Procházka Ondřej1094  3087
16.Kobolka LubošZukal Adam910-1011 3197
17.Procházka MiroslavVoráč Pavel10-6-910-122398
18.Šmetka MiroslavKellner Aleš-1077-10432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kobolka Luboš13Procházka Ondřej22
Procházka Miroslav13Zukal Adam13
Šmetka Miroslav31Voráč Pavel22
Müller Zdeněk st.40Kellner Aleš22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS