Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21538:488SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Polášek Zdenek
Koníček Marek
 
 
8-78-533210
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Polášek Michal
Sláma Miroslav
 
 
886  3020
3.Malošek RadekPolášek Zdenek56-8-8-92321
4.Příkaský ZbyněkKoníček Marek898  3031
5.Kolář DavidSláma Miroslav810-98 3141
6.Drábek MilanPolášek Michal-10-85-2 1342
7.Příkaský ZbyněkPolášek Zdenek79-9-973252
8.Kolář DavidKoníček Marek-11-65883262
9.Drábek MilanSláma Miroslav8-589 3172
10.Malošek RadekPolášek Michal8-10-8743282
11.Kolář DavidPolášek Zdenek978  3092
12.Drábek MilanKoníček Marek-3-87-6 1393
13.Malošek RadekSláma Miroslav-117-1010632103
14.Příkaský ZbyněkPolášek Michal         
15.Drábek MilanPolášek Zdenek         
16.Malošek RadekKoníček Marek         
17.Příkaský ZbyněkSláma Miroslav         
18.Kolář DavidPolášek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malošek Radek21Polášek Zdenek12
Příkaský Zbyněk20Koníček Marek12
Kolář David30Sláma Miroslav03
Drábek Milan12Polášek Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24583:535TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Mikulčík Libor
 
 
Černý Zdeněk
Vránová Radana
 
 
565  3010
2.Nešpor Rostislav st.
Zelinka Pavel
 
 
Martinek Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
11-3-14-8 1311
3.Nešpor Rostislav st.Martinek Tomáš1285  3021
4.Zelinka PavelŽajdlík Ludvík-13-9-9  0322
5.Novák RadekVránová Radana-6-6-9  0323
6.Mikulčík LiborČerný Zdeněk686  3033
7.Zelinka PavelMartinek Tomáš-4-5-11  0334
8.Novák RadekŽajdlík Ludvík9117  3044
9.Mikulčík LiborVránová Radana-12-78643254
10.Nešpor Rostislav st.Černý Zdeněk9-109-1063264
11.Novák RadekMartinek Tomáš9-109-443274
12.Mikulčík LiborŽajdlík Ludvík5910  3084
13.Nešpor Rostislav st.Vránová Radana4-61017 3194
14.Zelinka PavelČerný Zdeněk-8-837-92395
15.Mikulčík LiborMartinek Tomáš9-11-119432105
16.Nešpor Rostislav st.Žajdlík Ludvík-1263-10 22  
17.Zelinka PavelVránová Radana         
18.Novák RadekČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nešpor Rostislav st.30Martinek Tomáš13
Zelinka Pavel03Žajdlík Ludvík12
Novák Radek21Vránová Radana12
Mikulčík Libor40Černý Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19535:463MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Horák Filip
Kalouda Jan
 
 
-7-797-102301
2.Veber Marek
Štěpán Libor
 
 
Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
996  3011
3.Netolička LubomírHorák Filip8-7-9-9 1312
4.Veber MarekKalouda Jan9-9-63-92313
5.Jedlička JindřichŠebeček Marek-6-6-4  0314
6.Štěpán LiborŠebeček Antonín67-113 3124
7.Veber MarekHorák Filip775  3034
8.Jedlička JindřichKalouda Jan77-64 3144
9.Štěpán LiborŠebeček Marek11107  3054
10.Netolička LubomírŠebeček Antonín8611  3064
11.Jedlička JindřichHorák Filip-10-6-5  0365
12.Štěpán LiborKalouda Jan767  3075
13.Netolička LubomírŠebeček Marek877  3085
14.Veber MarekŠebeček Antonín-9673 3195
15.Štěpán LiborHorák Filip-71178 31105
16.Netolička LubomírKalouda Jan         
17.Veber MarekŠebeček Marek         
18.Jedlička JindřichŠebeček Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolička Lubomír21Horák Filip22
Veber Marek21Kalouda Jan12
Jedlička Jindřich12Šebeček Marek12
Štěpán Libor40Šebeček Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - malá tělocvična, Velkomoravská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:15442:371T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Stehlík Daniel
 
 
Chmelík Jan
Pecina František
 
 
8118  3010
2.Bezucha Jan
Rančík Antonín
 
 
Bukáček Jaroslav
Kropáček Roman
 
 
1298  3020
3.Bezucha JanChmelík Jan-7-6-5  0321
4.Jakubčík RomanBukáček Jaroslav5-791 3131
5.Kalivoda MartinKropáček Roman-9-45993241
6.Stehlík DanielPecina František246  3051
7.Jakubčík RomanChmelík Jan-5-6-6  0352
8.Kalivoda MartinBukáček Jaroslav671  3062
9.Stehlík DanielKropáček Roman13813  3072
10.Bezucha JanPecina František-1026-993282
11.Kalivoda MartinChmelík Jan-4-5-6  0383
12.Stehlík DanielBukáček Jaroslav664  3093
13.Rančík AntonínKropáček Roman-10674 31103
14.Jakubčík RomanPecina František79-94 31  
15.Stehlík DanielChmelík Jan         
16.Rančík AntonínBukáček Jaroslav         
17.Jakubčík RomanKropáček Roman         
18.Kalivoda MartinPecina František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezucha Jan11Chmelík Jan30
Jakubčík Roman11Bukáček Jaroslav03
Kalivoda Martin21Kropáček Roman03
Stehlík Daniel30Pecina František02
Rančík Antonín10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41629:679SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
Podrazil Vítězslav
Podrazil David
 
 
912-9-483210
2.Vajbar Antonín
Soukal Jiří st.
 
 
Mikulecký Marek
Veselý Jan
 
 
-5-1-8  0311
3.Charvát VavřinecPodrazil David-12-92-5 1312
4.Vajbar AntonínVeselý Jan67-109 3122
5.Soukal Jiří st.Mikulecký Marek575  3032
6.Jangl MarekPodrazil Vítězslav58-9-783242
7.Vajbar AntonínPodrazil David-8459 3152
8.Soukal Jiří st.Veselý Jan-10-3-10  0353
9.Jangl MarekMikulecký Marek-8288 3163
10.Charvát VavřinecPodrazil Vítězslav-8-9-7  0364
11.Soukal Jiří st.Podrazil David-1-1010-11 1365
12.Jangl MarekVeselý Jan-8-8-7  0366
13.Charvát VavřinecMikulecký Marek-59-21253276
14.Vajbar AntonínPodrazil Vítězslav-7-5-9  0377
15.Jangl MarekPodrazil David-910-74-82378
16.Charvát VavřinecVeselý Jan-57-9-8 1379
17.Vajbar AntonínMikulecký Marek-1-58993289
18.Soukal Jiří st.Podrazil Vítězslav-9-99-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vavřinec13Podrazil David31
Vajbar Antonín31Veselý Jan31
Soukal Jiří st.13Mikulecký Marek04
Jangl Marek22Podrazil Vítězslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:17518:412SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Dohnálek Adam
 
 
Král Jiří
Hrubý Otto
 
 
658  3010
2.Chludil Radek
Grufík Kamil
 
 
Salajka Milan
Vacenovský Pavel
 
 
97-7-3-92311
3.Dohnálek AdamSalajka Milan10-3-9-3 1312
4.Grufík KamilVacenovský Pavel-6-76843222
5.Chludil RadekKrál Jiří-9-12-10  0323
6.Jelínek Zdeněk ml.Hrubý Otto146  3033
7.Grufík KamilSalajka Milan1089  3043
8.Chludil RadekVacenovský Pavel5-117-7-72344
9.Jelínek Zdeněk ml.Král Jiří799  3054
10.Dohnálek AdamHrubý Otto344  3064
11.Chludil RadekSalajka Milan8311  3074
12.Jelínek Zdeněk ml.Vacenovský Pavel-9-7-10  0375
13.Dohnálek AdamKrál Jiří978  3085
14.Grufík KamilHrubý Otto788  3095
15.Jelínek Zdeněk ml.Salajka MilanWO    30105
16.Dohnálek AdamVacenovský Pavel         
17.Grufík KamilKrál Jiří         
18.Chludil RadekHrubý Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnálek Adam21Salajka Milan12
Grufík Kamil30Vacenovský Pavel21
Chludil Radek12Král Jiří12
Jelínek Zdeněk ml.21Hrubý Otto03
WO10WO01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS