Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19544:474TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
498  3010
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Wávra Pavel
Pavel Jan
 
 
97-69 3120
3.Janák MartinPatka Václav10-7-5793230
4.Čopián ŠtefanPavel Jan668  3040
5.Kantorek JiříWávra Pavel475  3050
6.Procházka JiříHýbl Tomáš4109  3060
7.Čopián ŠtefanPatka Václav55-8-9103270
8.Kantorek JiříPavel Jan11-10-3-9 1371
9.Procházka JiříWávra Pavel68-13-8-92372
10.Janák MartinHýbl Tomáš86-116 3182
11.Kantorek JiříPatka Václav-9-8-5  0383
12.Procházka JiříPavel Jan-98119 3193
13.Janák MartinWávra Pavel9-8-67-92394
14.Čopián ŠtefanHýbl Tomáš828  30104
15.Procházka JiříPatka Václav         
16.Janák MartinPavel Jan         
17.Čopián ŠtefanWávra Pavel         
18.Kantorek JiříHýbl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janák Martin21Patka Václav12
Čopián Štefan30Pavel Jan12
Kantorek Jiří12Wávra Pavel21
Procházka Jiří21Hýbl Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14473:371TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
Pytlík Jiří
Lukeš Marek
 
 
-710-5633210
2.Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Kudýn Petr
Kadleček Radomír
 
 
677  3020
3.Rubeš MichalPytlík Jiří8-789 3130
4.Hanousek OndřejLukeš Marek-9-76-8 1331
5.Charvát OndřejKadleček Radomír1083  3041
6.Šindelář PavelKudýn Petr713  3051
7.Hanousek OndřejPytlík Jiří9-9-86-52352
8.Charvát OndřejLukeš Marek9-1073 3162
9.Šindelář PavelKadleček Radomír-868-693272
10.Rubeš MichalKudýn Petr674  3082
11.Charvát OndřejPytlík Jiří-9666 3192
12.Šindelář PavelLukeš Marek5-9710 31102
13.Rubeš MichalKadleček Radomír8-898 31  
14.Hanousek OndřejKudýn Petr         
15.Šindelář PavelPytlík Jiří         
16.Rubeš MichalLukeš Marek         
17.Hanousek OndřejKadleček Radomír         
18.Charvát OndřejKudýn Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rubeš Michal20Pytlík Jiří12
Hanousek Ondřej02Lukeš Marek12
Charvát Ondřej30Kadleček Radomír02
Šindelář Pavel30Kudýn Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
     3010
2.Štieber Břetislav
Bako Radim
 
 
Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
     3220
3.Bako RadimZítka Patrik     3030
4.Mynář VojtěchMaděra Jaroslav     3040
5.Jányš OndřejRiemer Tomáš     3250
6.Štieber BřetislavVykydal Lubomír     3160
7.Mynář VojtěchZítka Patrik     2361
8.Jányš OndřejMaděra Jaroslav     1362
9.Štieber BřetislavRiemer Tomáš     1363
10.Bako RadimVykydal Lubomír     3073
11.Bako AdamZítka Patrik     3183
12.Štieber BřetislavMaděra Jaroslav     2384
13.Bako RadimRiemer Tomáš     3094
14.Mynář VojtěchVykydal Lubomír     30104
15.Štieber BřetislavZítka Patrik         
16.Bako RadimMaděra Jaroslav         
17.Mynář VojtěchRiemer Tomáš         
18.Bako AdamVykydal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Radim30Zítka Patrik12
Mynář Vojtěch21Maděra Jaroslav21
Jányš Ondřej11Riemer Tomáš12
Štieber Břetislav12Vykydal Lubomír03
Bako Adam10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Městská sportovní hala Holubova ul. HoliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36652:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Bezdíčková Lenka
Hodas David
 
 
9-7-4783210
2.Socha Zdeněk
Zajíček Miroslav
 
 
Kaplan Vojtěch
Doležal Jan
 
 
3-10-7233220
3.Socha ZdeněkHodas David-9-11-1  0321
4.Vraštil LukášKaplan Vojtěch-10-8-6  0322
5.Frolík TomášDoležal Jan10-6-7-9 1323
6.Zajíček MiroslavBezdíčková Lenka964  3033
7.Vraštil LukášHodas David9-777 3143
8.Frolík TomášKaplan Vojtěch-6-7-9  0344
9.Zajíček MiroslavDoležal Jan9198  3054
10.Socha ZdeněkBezdíčková Lenka6124  3064
11.Frolík TomášHodas David-858-9-132365
12.Zajíček MiroslavKaplan Vojtěch69-85 3175
13.Socha ZdeněkDoležal Jan-7-8-11  0376
14.Vraštil LukášBezdíčková Lenka6-84-6-92377
15.Zajíček MiroslavHodas David7-11-8863287
16.Socha ZdeněkKaplan Vojtěch-4-7-7  0388
17.Vraštil LukášDoležal Jan-9-9-7  0389
18.Frolík TomášBezdíčková Lenka610-912 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Socha Zdeněk13Hodas David22
Vraštil Lukáš13Kaplan Vojtěch31
Frolík Tomáš13Doležal Jan31
Zajíček Miroslav40Bezdíčková Lenka13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2015 17:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:29 KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
     3210
2.Netolický Jan
Procházka Petr
 
 
Steklý Tibor
Bureš Jaroslav
 
 
     1311
3.Malinský TomášBureš Jaroslav     3021
4.Netolický JanStehlík Milan     1322
5.Procházka PetrRulík Jiří     1323
6.Netolický TomášSteklý Tibor     3033
7.Netolický JanBureš Jaroslav     1334
8.Procházka PetrStehlík Milan     1335
9.Netolický TomášRulík Jiří     3245
10.Malinský TomášSteklý Tibor     3155
11.Procházka PetrBureš Jaroslav     3265
12.Netolický TomášStehlík Milan     3275
13.Malinský TomášRulík Jiří     3285
14.Netolický JanSteklý Tibor     3195
15.Netolický TomášBureš Jaroslav     32105
16.Malinský TomášStehlík Milan         
17.Netolický JanRulík Jiří         
18.Procházka PetrSteklý Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš30Bureš Jaroslav13
Netolický Jan12Stehlík Milan21
Procházka Petr12Rulík Jiří12
Netolický Tomáš40Steklý Tibor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37604:625TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Vrba Jan
Štrofová Tereza
 
 
-1097-743210
2.Netolický Lukáš
Zelinka Robert
 
 
Dalecký Petr
Langr Lukáš
 
 
-68-129-82311
3.Netolický LukášVrba Jan-10-6-9  0312
4.Zelinka RobertDalecký Petr-6-4-2  0313
5.Kaplan ZdeněkŠtrofová Tereza4-1239 3123
6.Štantejský OndřejLangr Lukáš1312-89 3133
7.Zelinka RobertVrba Jan-7-104-8 1334
8.Kaplan ZdeněkDalecký Petr10-9-55-92335
9.Štantejský OndřejŠtrofová Tereza788  3045
10.Netolický LukášLangr Lukáš7-54-993255
11.Kaplan ZdeněkVrba Jan-99-86-82356
12.Štantejský OndřejDalecký Petr-64-98-82357
13.Netolický Lukᚊtrofová Tereza89-84 3167
14.Zelinka RobertLangr Lukáš-9-11-10  0368
15.Štantejský OndřejVrba Jan-7-99-6 1369
16.Netolický LukášDalecký Petr-5-7-6  03610
17.Zelinka RobertŠtrofová Tereza         
18.Kaplan ZdeněkLangr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Lukáš22Vrba Jan40
Zelinka Robert03Dalecký Petr40
Kaplan Zdeněk12Štrofová Tereza03
Štantejský Ondřej22Langr Lukáš12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy