Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 5, Sudslava, 561 13, sál obecní hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16 TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Dian Marian
Baťa Roman
 
 
     3010
2.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Vojnar Jiří
Kopecký Pavel
 
 
     2311
3.Dostálek JaroslavVojnar Jiří     3121
4.Syrový VojtěchDian Marian     3031
5.Syrový KarelBaťa Roman     1332
6.Dostálek MartinKopecký Pavel     3142
7.Syrový VojtěchVojnar Jiří     2343
8.Syrový KarelDian Marian     3153
9.Dostálek MartinBaťa Roman     3063
10.Dostálek JaroslavKopecký Pavel     3173
11.Syrový KarelVojnar Jiří     3283
12.Dostálek MartinDian Marian     3093
13.Dostálek JaroslavBaťa Roman     31103
14.Syrový VojtěchKopecký Pavel     30  
15.Dostálek MartinVojnar Jiří         
16.Dostálek JaroslavDian Marian         
17.Syrový VojtěchBaťa Roman         
18.Syrový KarelKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostálek Jaroslav30Vojnar Jiří12
Syrový Vojtěch11Dian Marian03
Syrový Karel21Baťa Roman12
Dostálek Martin30Kopecký Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35 SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Adamec Lukáš
 
 
Slavík Miroslav
Stránský Matěj
 
 
     0301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
     2302
3.Hubálek ZdeněkStránský Matěj     0303
4.Adamec Miroslav ml.Slavík Miroslav     2304
5.Slavíček MartinKršiak Tomáš     1305
6.Adamec VáclavŠťastný Daniel     3015
7.Adamec Miroslav ml.Stránský Matěj     1316
8.Slavíček MartinSlavík Miroslav     3226
9.Adamec VáclavKršiak Tomáš     3036
10.Hubálek ZdeněkŠťastný Daniel     2337
11.Slavíček MartinStránský Matěj     1338
12.Adamec VáclavSlavík Miroslav     3148
13.Hubálek ZdeněkKršiak Tomáš     0349
14.Adamec Miroslav ml.Šťastný Daniel     3259
15.Adamec LukášStránský Matěj     03510
16.Hubálek ZdeněkSlavík Miroslav         
17.Adamec Miroslav ml.Kršiak Tomáš         
18.Slavíček MartinŠťastný Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubálek Zdeněk03Stránský Matěj40
Adamec Miroslav ml.12Slavík Miroslav12
Slavíček Martin12Kršiak Tomáš21
Adamec Václav30Šťastný Daniel12
Adamec Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Sokol Borová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Hubinka Jiří
 
 
Šafář Radovan
Lorenc Milan
 
 
     0301
2.Osecký Josef
Famfulík Petr st.
 
 
Štrofová Lenka
Češka Roman
 
 
     3211
3.Hubinka JiříŠafář Radovan     3021
4.Famfulík Petr st.Češka Roman     1322
5.Osecký JosefLorenc Milan     1323
6.Osecký Lukᚊtrofová Lenka     3233
7.Famfulík Petr st.Šafář Radovan     2334
8.Osecký JosefČeška Roman     3144
9.Osecký LukášLorenc Milan     1345
10.Hubinka JiříŠtrofová Lenka     3155
11.Osecký JosefŠafář Radovan     3065
12.Osecký LukášČeška Roman     3075
13.Hubinka JiříLorenc Milan     1376
14.Famfulík Petr st.Štrofová Lenka     0377
15.Osecký Lukᚊafář Radovan     3087
16.Hubinka JiříČeška Roman     1388
17.Famfulík Petr ml.Lorenc Milan     0389
18.Osecký JosefŠtrofová Lenka     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubinka Jiří22Šafář Radovan13
Famfulík Petr st.03Češka Roman22
Osecký Josef22Lorenc Milan40
Osecký Lukáš31Štrofová Lenka22
Famfulík Petr ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Vrchní
rozhodčí:
Hájek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová ARozhodčí:Kadrman Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:John Jiří
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34718:656TTC Ústí nad Orlicí \"C\"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Šeda Václav
 
 
Kovář Dušan
Fišer Lukáš
 
 
-95-11633210
2.Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
Sychra Václav
Dušek Rudolf
 
 
-4-56553220
3.Hájek LadislavKovář Dušan-114-12-8 1321
4.Šeda VáclavFišer Lukáš-11-10-6  0322
5.Novák AlešSychra Václav-94157 3132
6.Jedlička RichardDušek Rudolf256  3042
7.Šeda VáclavKovář Dušan-69-8-7 1343
8.Novák AlešFišer Lukáš-6-1096103253
9.Jedlička RichardSychra Václav64-7-8-62354
10.Hájek LadislavDušek Rudolf-10-4-9  0355
11.Novák AlešKovář Dušan-71178 3165
12.Jedlička RichardFišer Lukáš568  3075
13.Hájek LadislavSychra Václav-910910 3185
14.Šeda VáclavDušek Rudolf-9-65-7 1386
15.Jedlička RichardVilhelm Václav577  3096
16.Hájek LadislavFišer Lukáš5-59-9-92397
17.Šeda VáclavSychra Václav-79-108-132398
18.Novák AlešDušek Rudolf-10198 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Ladislav13Kovář Dušan21
Šeda Václav04Fišer Lukáš22
Novák Aleš40Sychra Václav22
Jedlička Richard31Dušek Rudolf22
   Vilhelm Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:Jaška Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Kopecký Stanislav
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
Sleaman Gordon
Jansa Milan
 
 
     3110
2.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Bartošík Lubomír
Švancara Miroslav
 
 
     3020
3.Balský KarelBartošík Lubomír     0321
4.Valdhans RudolfŠvancara Miroslav     3031
5.Štarman KarelJansa Milan     2332
6.Dostál JiříSleaman Gordon     3042
7.Valdhans RudolfBartošík Lubomír     3252
8.Štarman KarelŠvancara Miroslav     3262
9.Dostál JiříJansa Milan     3072
10.Balský KarelSleaman Gordon     3182
11.Štarman KarelBartošík Lubomír     3192
12.Dostál JiříŠvancara Miroslav     30102
13.Balský KarelJansa Milan         
14.Valdhans RudolfSleaman Gordon         
15.Dostál JiříBartošík Lubomír         
16.Balský KarelŠvancara Miroslav         
17.Valdhans RudolfJansa Milan         
18.Štarman KarelSleaman Gordon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balský Karel11Bartošík Lubomír12
Valdhans Rudolf20Švancara Miroslav03
Štarman Karel21Jansa Milan11
Dostál Jiří30Sleaman Gordon02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Skále, Č. TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26585:530TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíva Roman
Rybka Tomáš st.
 
 
Mynář Vojtěch
Kleiner Marek
 
 
-2-54-9 1301
2.Wávra Pavel
Steinmetz Roman
 
 
Chládek Pavel
Langr Lukáš
 
 
865  3011
3.Rybka Tomáš st.Mynář Vojtěch-5-7810-72312
4.Plíva RomanLangr Lukáš109-88 3122
5.Steinmetz RomanKleiner Marek4-86-1163232
6.Wávra PavelChládek Pavel21-97 3142
7.Plíva RomanMynář Vojtěch-8-8-8  0343
8.Steinmetz RomanLangr Lukáš657  3053
9.Wávra PavelKleiner Marek7711  3063
10.Rybka Tomáš st.Chládek Pavel69-811 3173
11.Steinmetz RomanMynář Vojtěch-611-5-6 1374
12.Wávra PavelLangr Lukáš874  3084
13.Rybka Tomáš st.Kleiner Marek-321-10-62385
14.Plíva RomanChládek Pavel-698-573295
15.Wávra PavelMynář Vojtěch-7-10-6  0396
16.Rybka Tomáš st.Langr Lukáš48-88 31106
17.Plíva RomanKleiner Marek         
18.Steinmetz RomanChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybka Tomáš st.22Mynář Vojtěch40
Plíva Roman21Langr Lukáš04
Steinmetz Roman21Kleiner Marek12
Wávra Pavel31Chládek Pavel03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy