Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize dorost Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21 SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Slavíček Martin
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
     0301
2.Svojanovský RadimBělohlávek Dominik     0302
3.Šedová EliškaStránský Matěj     1303
4.Slavíček MartinWO    3013
5.Šedová EliškaBělohlávek Dominik     0314
6.Svojanovský RadimWO    3024
7.Slavíček MartinStránský Matěj     1325
8.Šedová EliškaWO    3035
9.Slavíček MartinBělohlávek Dominik     1336
10.Svojanovský RadimStránský Matěj     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovský Radim02Bělohlávek Dominik30
Šedová Eliška02Stránský Matěj30
Slavíček Martin02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize dorost Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:9232:207SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Dubjel Adam
Janeba Filip
 
 
432  3010
2.Bělohlávek DominikGrund Tomáš321  3020
3.Stránský MatějJaneba Filip666  3030
4.Pech VáclavWO    0331
5.Stránský MatějGrund Tomáš436  3041
6.Bělohlávek DominikPech Václav758  3051
7.Janeba FilipWO    0352
8.Stránský MatějPech Václav7410  3062
9.Grund TomášWO    0363
10.Bělohlávek DominikJaneba Filip579  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bělohlávek Dominik30Grund Tomáš02
Stránský Matěj30Janeba Filip02
   Pech Václav02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize dorost Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 12:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grund Tomáš
Pech Václav
 
 
Svojanovský Radim
Slavíček Martin
 
 
     0301
2.Pech VáclavSvojanovský Radim     1302
3.Janeba FilipŠedová Eliška     0303
4.Dubjel AdamSlavíček Martin     0304
5.Janeba FilipSvojanovský Radim     0305
6.Pech VáclavSlavíček Martin     0306
7.Dubjel AdamŠedová Eliška     0307
8.Janeba FilipSlavíček Martin     0308
9.Dubjel AdamSvojanovský Radim     0309
10.Pech VáclavŠedová Eliška     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pech Václav03Svojanovský Radim30
Janeba Filip03Šedová Eliška30
Dubjel Adam03Slavíček Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize dorost Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:17350:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šula Petr
Jirka Lukáš
 
 
Mynář Vojtěch
Kristek Lukáš
 
 
-7-12-8  0301
2.Šula PetrMynář Vojtěch-3-112-11 1302
3.Sedláčková TerezaKristek Patrik885  3012
4.Jirka LukášKristek Lukáš4-569 3122
5.Sedláčková TerezaMynář Vojtěch89-4-1-102323
6.Šula PetrKristek Lukáš66-94 3133
7.Jirka LukášKristek Patrik7118  3043
8.Sedláčková TerezaKristek Lukáš4510  3053
9.Jirka LukášMynář Vojtěch-6-611-6 1354
10.Šula PetrKristek Patrik-496-10-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šula Petr12Mynář Vojtěch30
Sedláčková Tereza21Kristek Patrik12
Jirka Lukáš21Kristek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize dorost Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20345:353TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Kristek Patrik
 
 
Bako Adam
Vybíral Jakub
 
 
-9-97893210
2.Kristek LukášVybíral Jakub-710-46-72311
3.Kristek PatrikBako Adam-5-8-8  0312
4.Mynář VojtěchDoležel Daniel768  3022
5.Kristek PatrikVybíral Jakub-7-6711-92323
6.Kristek LukášDoležel Daniel-6-10-9  0324
7.Mynář VojtěchBako Adam798  3034
8.Kristek PatrikDoležel Daniel9-11-76-92335
9.Mynář VojtěchVybíral Jakub453  3045
10.Kristek LukášBako Adam-4-5-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kristek Lukáš03Vybíral Jakub21
Kristek Patrik03Bako Adam21
Mynář Vojtěch30Doležel Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize dorost Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16354:334TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Jakub
Bako Adam
 
 
Sedláčková Tereza
Šula Petr
 
 
-713-6-9 1301
2.Bako AdamŠula Petr556  3011
3.Vybíral JakubSedláčková Tereza-11-9-10  0312
4.Doležel DanielJirka Lukáš-7-6-8  0313
5.Vybíral JakubŠula Petr589  3023
6.Bako AdamJirka Lukáš69-87 3133
7.Doležel DanielSedláčková Tereza977  3043
8.Vybíral JakubJirka Lukáš9-98-8103253
9.Doležel DanielŠula Petr6-5-9-9 1354
10.Bako AdamSedláčková Tereza118-67 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bako Adam30Šula Petr12
Vybíral Jakub21Sedláčková Tereza12
Doležel Daniel12Jirka Lukáš12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy