Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
Jányš Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20388:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek David
Kuncová Lucie
 
 
Pospíšil Jaroslav
Vašek Jan
 
 
3-6-7-8 1301
2.Chládek DavidPospíšil Jaroslav810-106 3111
3.Jančar OliverVašek Jan-14-6-6  0312
4.Kuncová LucieŠmahel Michael234  3022
5.Jančar OliverPospíšil Jaroslav-57-49-72323
6.Chládek DavidŠmahel Michael986  3033
7.Kuncová LucieVašek Jan-1026-8103243
8.Jančar OliverŠmahel Michael8-10-9-9 1344
9.Kuncová LuciePospíšil Jaroslav-72-7-10 1345
10.Chládek DavidVašek Jan-10516-653255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chládek David30Pospíšil Jaroslav21
Jančar Oliver03Vašek Jan12
Kuncová Lucie21Šmahel Michael12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Jányš Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5379:192TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Novotný Šimon
Janáček Adam
 
 
443  3010
2.Kristek Lukᚎampach David566  3020
3.Kristek PatrikNovotný Šimon-14566 3130
4.Bako RadimJanáček Adam723  3040
5.Kristek PatrikŽampach David-4-103633250
6.Kristek LukášJanáček Adam168  3060
7.Bako RadimNovotný Šimon133  3070
8.Kristek PatrikJanáček Adam834  3080
9.Bako RadimŽampach David133  3090
10.Kristek LukášNovotný Šimon-12-965432100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kristek Lukáš30Žampach David03
Kristek Patrik30Novotný Šimon03
Bako Radim30Janáček Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Janáček Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30120:331TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Vašek Jan
 
 
Kristek Lukáš
Kristek Patrik
 
 
-4-3-3  0301
2.Pospíšil JaroslavMynář Vojtěch-1-3-7  0302
3.Vašek JanKristek Lukáš-6-1-3  0303
4.Šmahel MichaelKristek Patrik-2-2-1  0304
5.Vašek JanMynář Vojtěch-3-2-3  0305
6.Pospíšil JaroslavKristek Patrik-9-9-6  0306
7.Šmahel MichaelKristek Lukáš-1-1-1  0307
8.Vašek JanKristek Patrik-7-8-10  0308
9.Šmahel MichaelMynář Vojtěch-4-4-0  0309
10.Pospíšil JaroslavKristek Lukáš-5-5-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšil Jaroslav03Mynář Vojtěch30
Vašek Jan03Kristek Lukáš30
Šmahel Michael03Kristek Patrik30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Janáček Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18370:355nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Šimon
Žampach David
 
 
Chládek David
Jančar Oliver
 
 
6512  3010
2.Žampach DavidJančar Oliver9312  3020
3.Novotný ŠimonKuncová Lucie-1110-92-72321
4.Janáček AdamChládek David-10-11-3  0322
5.Novotný ŠimonJančar Oliver106-77 3132
6.Žampach DavidChládek David-77-7-6 1333
7.Janáček AdamKuncová Lucie-987-11113243
8.Novotný ŠimonChládek David677  3053
9.Janáček AdamJančar Oliver-8-8-9  0354
10.Žampach DavidKuncová Lucie-210-95-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žampach David12Jančar Oliver12
Novotný Šimon21Kuncová Lucie21
Janáček Adam12Chládek David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Tesla PardubiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:24186:312TJ Sokol Rosice nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obršál Daniel
Jelínek Dominik
 
 
Jedlička Matyáš
Mudruňka Karel
 
 
-3-0-3  0301
2.Bayerová Anežka ml.Jedlička Matyáš-9-6-1  0302
3.Jelínek DominikLivora Jan-49-7-6 1303
4.Obršál DanielMudruňka Karel-3-7-6  0304
5.Jelínek DominikJedlička Matyáš-4-4-4  0305
6.Bayerová Anežka ml.Mudruňka Karel-8-9-6  0306
7.Obršál DanielLivora Jan887  3016
8.Jelínek DominikMudruňka Karel-1-4-5  0317
9.Obršál DanielJedlička Matyáš-2-3-4  0318
10.Bayerová Anežka ml.Livora Jan646  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bayerová Anežka ml.12Jedlička Matyáš30
Jelínek Dominik03Livora Jan12
Obršál Daniel12Mudruňka Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol NekořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3338:144TJ Sokol Nekoř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovad Jirka
Tauchman Jakub
 
 
Sedláčková Karla
Lorenčík Kryštof
 
 
276  3010
2.Hovad JirkaSedláčková Karla789  3020
3.Tauchman JakubLorenčík Kryštof534  3030
4.Tauchman MatějWO    3040
5.Tauchman JakubSedláčková Karla557  3050
6.Hovad JirkaWO    3060
7.Tauchman MatějLorenčík Kryštof373  3070
8.Tauchman JakubWO    3080
9.Faltus TomášSedláčková Karla67-4-5-92381
10.Hovad JirkaLorenčík Kryštof1610  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hovad Jirka20Sedláčková Karla12
Tauchman Jakub20Lorenčík Kryštof03
Tauchman Matěj10   
Faltus Tomáš01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:6327:185TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovský Radim
 
 
Starka Martin
Komárek Adam
 
 
346  3010
2.Šedová EliškaStarka Martin879  3020
3.Svojanovský RadimKomárek Adam585  3030
4.Svojanovský JakubWO    3040
5.Svojanovský RadimStarka Martin877  3050
6.Šedová EliškaWO    3060
7.Svojanovský JakubKomárek Adam-4-7-4  0361
8.Svojanovský RadimWO    3071
9.Svojanovský JakubStarka Martin8-69-7-102372
10.Šedová EliškaKomárek Adam5712  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šedová Eliška20Starka Martin12
Svojanovský Radim20Komárek Adam12
Svojanovský Jakub02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:3086:330TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Karla
Lorenčík Kryštof
 
 
Šedová Eliška
Svojanovský Jakub
 
 
-3-1-4  0301
2.Sedláčková KarlaŠedová Eliška-2-4-7  0302
3.Lorenčík KryštofSvojanovský Radim-4-3-9  0303
4.Svojanovský JakubWO    0304
5.Lorenčík KryštofŠedová Eliška-5-3-6  0305
6.Sedláčková KarlaSvojanovský Jakub-1-3-6  0306
7.Svojanovský RadimWO    0307
8.Lorenčík KryštofSvojanovský Jakub-1-2-3  0308
9.Šedová EliškaWO    0309
10.Sedláčková KarlaSvojanovský Radim-7-8-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Karla03Šedová Eliška20
Lorenčík Kryštof03Svojanovský Radim20
   Svojanovský Jakub20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol NekořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21260:324TJ Sokol Nekoř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Starka Martin
 
 
Hovad Jirka
Tauchman Jakub
 
 
-5-104-9 1301
2.Starka MartinHovad Jirka-89-1-9 1302
3.Komárek AdamTauchman Jakub5610  3012
4.Tauchman MatějWO    0313
5.Komárek AdamHovad Jirka-55-87-32314
6.Starka MartinTauchman Matěj-8426 3124
7.Tauchman JakubWO    0325
8.Komárek AdamTauchman Matěj4-8-9643235
9.Hovad JirkaWO    0336
10.Starka MartinTauchman Jakub974  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Starka Martin21Hovad Jirka20
Komárek Adam21Tauchman Jakub02
   Tauchman Matěj02
WO03WO30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy