Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
     3110
2.Sazama Adam
Jehlíková Petra
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
     3120
3.Sazama AdamMärz Miloslav     0321
4.Jehlíková PetraStanček Martin     3231
5.Chromek MiroslavHomolka Zdeněk     3041
6.Sazama LubošJankulík Martin     1342
7.Jehlíková PetraMärz Miloslav     3152
8.Chromek MiroslavStanček Martin     3062
9.Sazama LubošHomolka Zdeněk     0363
10.Sazama AdamJankulík Martin     2364
11.Chromek MiroslavMärz Miloslav     3074
12.Sazama LubošStanček Martin     3184
13.Sazama AdamHomolka Zdeněk     3194
14.Jehlíková PetraJankulík Martin     1395
15.Sazama LubošMärz Miloslav     30105
16.Sazama AdamStanček Martin         
17.Jehlíková PetraHomolka Zdeněk         
18.Chromek MiroslavJankulík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sazama Adam12März Miloslav13
Jehlíková Petra21Stanček Martin03
Chromek Miroslav30Homolka Zdeněk12
Sazama Luboš22Jankulík Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Františka Procházky 324Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
Hošťálek Milan
Hošťálková Martina
 
 
     3010
2.Láriš Petr
Račáková Michaela
 
 
Kubovský Jiří
Štěpánek Petr
 
 
     3120
3.Holý Pavel ml.Hošťálek Milan     3030
4.Vítek PetrKubovský Jiří     2331
5.Račáková MichaelaŠtěpánek Petr     2332
6.Láriš PetrHošťálková Martina     3042
7.Vítek PetrHošťálek Milan     1343
8.Račáková MichaelaKubovský Jiří     0344
9.Láriš PetrŠtěpánek Petr     3054
10.Holý Pavel ml.Hošťálková Martina     3064
11.Račáková MichaelaHošťálek Milan     1365
12.Láriš PetrKubovský Jiří     3075
13.Holý Pavel ml.Štěpánek Petr     3185
14.Vítek PetrHošťálková Martina     3195
15.Láriš PetrHošťálek Milan     31105
16.Holý Pavel ml.Kubovský Jiří         
17.Vítek PetrŠtěpánek Petr         
18.Račáková MichaelaHošťálková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.30Hošťálek Milan22
Vítek Petr12Kubovský Jiří21
Račáková Michaela03Štěpánek Petr12
Láriš Petr40Hošťálková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hluboká 363, Sušice, 34201Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:18 KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommer Patrik
Sommer Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Sommerová Helena
Kopa Jan
 
 
Kříž Dominik
Krejčí Antonín
 
 
     0311
3.Sommer VáclavKříž Dominik     1312
4.Sommerová HelenaKrejčí Antonín     3022
5.Kopa JanHaišman Jaroslav     1323
6.Sommer PatrikWO    3033
7.Sommerová HelenaKříž Dominik     3143
8.Kopa JanKrejčí Antonín     0344
9.Sommer PatrikHaišman Jaroslav     3154
10.Sommer VáclavWO    3064
11.Kopa JanKříž Dominik     0365
12.Sommer PatrikKrejčí Antonín     3075
13.Sommer VáclavHaišman Jaroslav     3185
14.Sommerová HelenaWO    3095
15.Sommer PatrikKříž Dominik     30105
16.Sommer VáclavKrejčí Antonín     30  
17.Sommerová HelenaHaišman Jaroslav         
18.Kopa Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sommer Václav11Kříž Dominik22
Sommerová Helena20Krejčí Antonín12
Kopa Jan03Haišman Jaroslav12
Sommer Patrik30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Hrubý Petr
 
 
Štumpf Michal
Baksa Karel
 
 
     3010
2.Vachovec Jan
Malý Josef
 
 
Zábranský Hynek
Hulín Jiří
 
 
     3220
3.Malý JosefHulín Jiří     3030
4.Vachovec JanZábranský Hynek     3240
5.Brant FrantišekBaksa Karel     3050
6.Hrubý PetrŠtumpf Michal     3060
7.Vachovec JanHulín Jiří     1361
8.Brant FrantišekZábranský Hynek     1362
9.Hrubý PetrBaksa Karel     3172
10.Malý JosefŠtumpf Michal     3082
11.Brant FrantišekHulín Jiří     0383
12.Hrubý PetrZábranský Hynek     3293
13.Malý JosefBaksa Karel     30103
14.Vachovec JanŠtumpf Michal     30  
15.Hrubý PetrHulín Jiří         
16.Malý JosefZábranský Hynek         
17.Vachovec JanBaksa Karel         
18.Brant FrantišekŠtumpf Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Josef30Hulín Jiří21
Vachovec Jan11Zábranský Hynek12
Brant František12Baksa Karel03
Hrubý Petr30Štumpf Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Líně AVrchní
rozhodčí:
Kasten Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice ARozhodčí:Francán Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:Kašper Petr
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31 TJ Baník Líně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Dolejš Pavel
Rada Tomáš
 
 
     2301
2.Francán Jaroslav
Kasten Jiří
 
 
Císař Martin
Vohradský Jiří
 
 
     2302
3.Kříž MichalCísař Martin     0303
4.Francán JaroslavRada Tomáš     1304
5.Kasten JiříDolejš Pavel     1305
6.Kašper PetrVohradský Jiří     3215
7.Francán JaroslavCísař Martin     3125
8.Kasten JiříRada Tomáš     0326
9.Kašper PetrDolejš Pavel     3036
10.Kříž MichalVohradský Jiří     3046
11.Kasten JiříCísař Martin     3256
12.Kašper PetrRada Tomáš     3166
13.Kříž MichalDolejš Pavel     3076
14.Francán JaroslavVohradský Jiří     0377
15.Kašper PetrCísař Martin     3287
16.Kříž MichalRada Tomáš     3097
17.Francán JaroslavDolejš Pavel     32107
18.Kasten JiříVohradský Jiří     13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Michal31Císař Martin13
Francán Jaroslav22Rada Tomáš22
Kasten Jiří12Dolejš Pavel13
Kašper Petr40Vohradský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť AVrchní
rozhodčí:
Adam Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Heř. HutiRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31 TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Platz Pavel
Fehnl Josef
 
 
Gabriel Karel
Kuchař Jan
 
 
     0301
2.Adam Ondřej
Karafiát Vlastimil ml.
 
 
Šteffel Radek
Mráz Václav
 
 
     3011
3.Fehnl JosefKuchař Jan     1312
4.Karafiát Vlastimil ml.Gabriel Karel     2313
5.Adam OndřejMráz Václav     3123
6.Platz PavelŠteffel Radek     0324
7.Karafiát Vlastimil ml.Kuchař Jan     0325
8.Adam OndřejGabriel Karel     3035
9.Platz PavelMráz Václav     0336
10.Fehnl JosefŠteffel Radek     0337
11.Adam OndřejKuchař Jan     0338
12.Platz PavelGabriel Karel     0339
13.Fehnl JosefMráz Václav     23310
14.Karafiát Vlastimil ml.Šteffel Radek         
15.Platz PavelKuchař Jan         
16.Fehnl JosefGabriel Karel         
17.Karafiát Vlastimil ml.Mráz Václav         
18.Adam OndřejŠteffel Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fehnl Josef03Kuchař Jan30
Karafiát Vlastimil ml.02Gabriel Karel21
Adam Ondřej21Mráz Václav21
Platz Pavel03Šteffel Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kliment Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:34 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Vladimír
Šimek Adam
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
     2301
2.Kolerus Jaroslav
Kolerus Martin
 
 
Novotný Roman st.
Pošar Pavel
 
 
     3111
3.Kolerus MartinMichal Jan st.     0312
4.Kolerus JaroslavUlman Miroslav     3122
5.Šimek AdamPošar Pavel     3232
6.Kliment VladimírNovotný Roman st.     1333
7.Kolerus JaroslavMichal Jan st.     3243
8.Šimek AdamUlman Miroslav     1344
9.Kliment VladimírPošar Pavel     1345
10.Kolerus MartinNovotný Roman st.     3055
11.Šimek AdamMichal Jan st.     1356
12.Kliment VladimírUlman Miroslav     3266
13.Kolerus MartinPošar Pavel     2367
14.Kolerus JaroslavNovotný Roman st.     3077
15.Kliment VladimírMichal Jan st.     3187
16.Kolerus MartinUlman Miroslav     3297
17.Kolerus JaroslavPošar Pavel     32107
18.Šimek AdamNovotný Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolerus Martin22Michal Jan st.22
Kolerus Jaroslav40Ulman Miroslav13
Šimek Adam12Pošar Pavel22
Kliment Vladimír22Novotný Roman st.12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy