Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Janeba
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Kulich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Haralík
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13468:352TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Říšský Pavel
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
873  3010
2.Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
Pechman Petr
Franc Štěpán
 
 
7-1054 3120
3.Vorlíček LubošFranc Štěpán6310  3030
4.Benák LiborŠlehofer Stanislav ml.7-12-10673240
5.Bucifal AlešŘíšský Pavel52-912 3150
6.Šimeček JanPechman Petr8-958 3160
7.Benák LiborFranc Štěpán-7-7-13  0361
8.Bucifal AlešŠlehofer Stanislav ml.2-9-5-11 1362
9.Šimeček JanŘíšský Pavel177  3072
10.Vorlíček LubošPechman Petr5410  3082
11.Bucifal AlešFranc Štěpán6-6109 3192
12.Šimeček JanŠlehofer Stanislav ml.312-108 31102
13.Vorlíček LubošŘíšský Pavel4    10  
14.Benák LiborPechman Petr         
15.Šimeček JanFranc Štěpán         
16.Vorlíček LubošŠlehofer Stanislav ml.         
17.Benák LiborŘíšský Pavel         
18.Bucifal AlešPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Luboš20Franc Štěpán12
Benák Libor11Šlehofer Stanislav ml.12
Bucifal Aleš21Říšský Pavel02
Šimeček Jan30Pechman Petr02
4.zápas - Benák ŽK kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Krameš Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28588:544TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Jiří
Kolář Vlastimil
 
 
Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
-69-9-7 1301
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Chvátal Martin
Noha Miroslav
 
 
575  3011
3.Kuba JosefCopák František-1011-4-2 1312
4.Kubík JiříPour Pavel ml.9-57-1273222
5.Pospíšil MilanChvátal Martin-6-8-5  0323
6.Kolář VlastimilNoha Miroslav684  3033
7.Kubík JiříCopák František543  3043
8.Pospíšil MilanPour Pavel ml.-6-9-11  0344
9.Kolář VlastimilChvátal Martin-3676 3154
10.Kuba JosefNoha Miroslav8-65-9-102355
11.Pospíšil MilanCopák František-6-8-9  0356
12.Kolář VlastimilPour Pavel ml.-11-67-6 1357
13.Kuba JosefChvátal Martin889  3067
14.Kubík JiříNoha Miroslav-5338 3177
15.Kolář VlastimilCopák František46-67 3187
16.Kuba JosefPour Pavel ml.-8788 3197
17.Kubík JiříChvátal Martin-8469 31107
18.Pospíšil MilanNoha Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef22Copák František22
Kubík Jiří40Pour Pavel ml.22
Pospíšil Milan03Chvátal Martin13
Kolář Vlastimil31Noha Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Šenk Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20528:462AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocáb Jan
Juklík Tomáš
 
 
Korbel Alen
Jareš Oldřich
 
 
-8-105673210
2.Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
Smola Igor
Korbel Filip ml.
 
 
1211-68 3120
3.Bartošek VítKorbel Filip ml.14-9-8-4 1321
4.Juklík TomášSmola Igor5-9-91073231
5.Kocáb JanJareš Oldřich4810  3041
6.Kuchař JanKorbel Alen7-89-8-62342
7.Juklík TomášKorbel Filip ml.-7-6-5  0343
8.Kocáb JanSmola Igor38-79 3153
9.Kuchař JanJareš Oldřich-1173-943263
10.Bartošek VítKorbel Alen9117  3073
11.Kocáb JanKorbel Filip ml.8-3-91043283
12.Kuchař JanSmola Igor514  3093
13.Bartošek VítJareš Oldřich-8689 31103
14.Juklík TomášKorbel Alen-7    01  
15.Kuchař JanKorbel Filip ml.         
16.Bartošek VítSmola Igor         
17.Juklík TomášJareš Oldřich         
18.Kocáb JanKorbel Alen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek Vít21Korbel Filip ml.21
Juklík Tomáš11Smola Igor03
Kocáb Jan30Jareš Oldřich03
Kuchař Jan21Korbel Alen11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36610:638SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
279  3010
2.Šálený David
Půlpán David
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-109-6 1311
3.Ezr VáclavNevřela Daniel-10-855-52312
4.Krejcar VilémHerout František5-9-6-7 1313
5.Půlpán DavidŠkopek Pavel985  3023
6.Šálený DavidUher Petr-84-9-2 1324
7.Krejcar VilémNevřela Daniel9-710-1093234
8.Půlpán DavidHerout František11-8-9-5 1335
9.Šálený DavidŠkopek Pavel8-99-9113245
10.Ezr VáclavUher Petr-4-10-9  0346
11.Půlpán DavidNevřela Daniel-5-5-5  0347
12.Šálený DavidHerout František73-6-4-102348
13.Ezr VáclavŠkopek Pavel10-9-10973258
14.Krejcar VilémUher Petr776  3068
15.Šálený DavidNevřela Daniel-8128-10-112369
16.Ezr VáclavHerout František-5119-5-1123610
17.Krejcar VilémŠkopek Pavel         
18.Půlpán DavidUher Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav13Nevřela Daniel31
Krejcar Vilém21Herout František40
Půlpán David12Škopek Pavel03
Šálený David13Uher Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Josef Jungvirt
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Miroslav Krejčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Milan Vohryzka
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ondřej Krejčí
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36549:591TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-15-11-8  0301
2.Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří ml.
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
-10-995133211
3.Krahulec PetrPejša Karel ml.-7-6-5  0312
4.Dunovský LiborFaktor Radovan-5-69-8 1313
5.Hrazdira PatrikKocura Jiří8-6-7-6 1314
6.Krahulec Jiří ml.Drechsler Dušan4102  3024
7.Dunovský LiborPejša Karel ml.-107-87-82325
8.Hrazdira PatrikFaktor Radovan-5-3-4  0326
9.Krahulec Jiří ml.Kocura Jiří65-311 3136
10.Krahulec PetrDrechsler Dušan-1069-1133246
11.Hrazdira PatrikPejša Karel ml.-6-10-9  0347
12.Krahulec Jiří ml.Faktor Radovan-8-11-7  0348
13.Krahulec PetrKocura Jiří445  3058
14.Dunovský LiborDrechsler Dušan6-91010 3168
15.Krahulec Jiří ml.Pejša Karel ml.-37-87-132369
16.Krahulec PetrFaktor Radovan8-4-2-4 13610
17.Dunovský LiborKocura Jiří         
18.Hrazdira PatrikDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr22Pejša Karel ml.40
Dunovský Libor12Faktor Radovan40
Hrazdira Patrik03Kocura Jiří12
Krahulec Jiří ml.22Drechsler Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jaroslava Tenglová
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Pavel Smolík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Jiří Morávek
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:30423:464Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
1057  3010
2.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-126-79-92311
3.Borovka TomášZítek Patrik-7-9-4  0312
4.Svoboda DavidŠmejkal Radek-8-3-4  0313
5.Hach MartinRůžička Josef596  3023
6.David JakubBudělovský Petr547  3033
7.Svoboda DavidZítek Patrik-9-3-9  0334
8.Hach MartinŠmejkal Radek-89-5-13 1335
9.David JakubRůžička Josef-887-4-52336
10.Borovka TomášBudělovský Petr6-103-7-82337
11.Hach MartinZítek Patrik-7-6-10  0338
12.David JakubŠmejkal Radek-76-6-7 1339
13.Borovka TomášRůžička Josef7-8-46-623310
14.Svoboda DavidBudělovský Petr         
15.David JakubZítek Patrik         
16.Borovka Tomᚊmejkal Radek         
17.Svoboda DavidRůžička Josef         
18.Hach MartinBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš03Zítek Patrik30
Svoboda David02Šmejkal Radek30
Hach Martin12Růžička Josef21
David Jakub12Budělovský Petr11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy