Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bílová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18512:427MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Souček Martin
 
 
Kouřil Přemysl
Vašíček Pavel
 
 
-1311-9-11 1301
2.Kolůch Jaroslav
Šilhán Petr
 
 
Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
4-75-743211
3.Šilhán PetrVašíček Pavel447  3021
4.Štěpán LiborVašíček Jan-59-6-8 1322
5.Kolůch JaroslavKouřil Vít86-710 3132
6.Souček MartinKouřil Přemysl756  3042
7.Štěpán LiborVašíček Pavel8-6-8-7 1343
8.Kolůch JaroslavVašíček Jan-6526 3153
9.Souček MartinKouřil Vít556  3063
10.Šilhán PetrKouřil Přemysl66-97 3173
11.Kolůch JaroslavVašíček Pavel8-113-683283
12.Souček MartinVašíček Jan10-1199 3193
13.Šilhán PetrKouřil Vít-8998 31103
14.Štěpán LiborKouřil Přemysl-11-95-9 13  
15.Souček MartinVašíček Pavel         
16.Šilhán PetrVašíček Jan         
17.Štěpán LiborKouřil Vít         
18.Kolůch JaroslavKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr30Vašíček Pavel12
Štěpán Libor02Vašíček Jan12
Kolůch Jaroslav30Kouřil Vít03
Souček Martin30Kouřil Přemysl02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Kuchařík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Netolička Lubomír
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31395:468SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Pečinka Lukáš
 
 
Zajíc Miroslav
Novák David
 
 
-10108-7-52301
2.Mocek Jan
Seďa Jakub
 
 
Lamač Petr
Mikeska Jaroslav
 
 
-99-77-52302
3.Mocek JanNovák David-7-9-12  0303
4.Horák AlešLamač Petr-88710 3113
5.Seďa JakubZajíc Miroslav-6-618-6 1314
6.Musil DavidMikeska Jaroslav-5-10-8  0315
7.Pečinka LukášNovák David-8-9-9  0316
8.Seďa JakubLamač Petr799  3026
9.Musil DavidZajíc Miroslav-6-2-8  0327
10.Mocek JanMikeska Jaroslav-106-5-9 1328
11.Seďa JakubNovák David-79-10-9 1329
12.Musil DavidLamač Petr-8-12-9  03210
13.Mocek JanBrhel Tomáš         
14.Pečinka LukášMikeska Jaroslav         
15.Musil DavidNovák David         
16.Mocek JanLamač Petr         
17.Pečinka LukášBrhel Tomáš         
18.Seďa JakubMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mocek Jan02Novák David30
Horák Aleš10Lamač Petr12
Seďa Jakub12Zajíc Miroslav20
Musil David03Mikeska Jaroslav20
Pečinka Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37634:627KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírek Jan
Pluhař Jan
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
-91025 3110
2.Palát Petr
Veselský Roman
 
 
Vybíral Marek
Forman Libor
 
 
-9-6-6  0311
3.Jírek JanVybíral Marek-7-661063221
4.Palát PetrForman Libor-4-4-8  0322
5.Veselský RomanOndrovčák Miroslav-4-10-7  0323
6.Pluhař JanVybíral Lukáš3-798 3133
7.Palát PetrVybíral Marek-5-9-6  0334
8.Veselský RomanForman Libor-43-8-7 1335
9.Pluhař JanOndrovčák Miroslav-866-8-122336
10.Jírek JanVybíral Lukáš8715  3046
11.Veselský RomanVybíral Marek-81084 3156
12.Pluhař JanForman Libor-98-10-9 1357
13.Jírek JanOndrovčák Miroslav633  3067
14.Palát PetrVybíral Lukáš-10-6105-62368
15.Pluhař JanVybíral Marek8-14-9373278
16.Jírek JanForman Libor113-10-8-92379
17.Palát PetrOndrovčák Miroslav-996-4-623710
18.Veselský RomanVybíral Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan31Vybíral Marek13
Palát Petr04Forman Libor40
Veselský Roman12Ondrovčák Miroslav31
Pluhař Jan22Vybíral Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Jirsa Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Lněničková Marta
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Štarman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34646:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Veselý Lukáš
Pros René
 
 
-6-107-8 1301
2.Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-895-9-32302
3.Rohlík Jan ml.Veselý Lukáš-4-610-4 1303
4.Šesták RadekDospíšil Jiří ml.8-77-773213
5.Křepelka TomášAntoš Jiří996  3023
6.Táborský JiříPros René-85-8-3 1324
7.Šesták RadekVeselý Lukáš487  3034
8.Křepelka TomášDospíšil Jiří ml.-8-88-4 1335
9.Táborský JiříAntoš Jiří9-973 3145
10.Rohlík Jan ml.Pros René9-4-9-8 1346
11.Křepelka TomášVeselý Lukáš-8-4-6  0347
12.Táborský JiříDospíšil Jiří ml.-91110-883257
13.Rohlík Jan ml.Antoš Jiří855  3067
14.Šesták RadekPros René248  3077
15.Táborský JiříVeselý Lukáš-7-8124-52378
16.Rohlík Jan ml.Dospíšil Jiří ml.-139-83113288
17.Šesták RadekAntoš Jiří586  3098
18.Křepelka TomášPros René-12-4-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rohlík Jan ml.22Veselý Lukáš31
Šesták Radek40Dospíšil Jiří ml.13
Křepelka Tomáš13Antoš Jiří04
Táborský Jiří22Pros René31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - BrnoRozhodčí:Morávková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Svobodová Renata
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39649:655SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
Zetocha Martin
Orság David
 
 
8-696 3110
2.Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
6-118-553220
3.Marek Jan st.Havel Vojtěch13-2-6-9 1321
4.Marek JaroslavJeřábek Vladimír-115-86103231
5.Jamný PetrOrság David-9-11-9  0332
6.Kubina JaromírZetocha Martin464  3042
7.Marek JaroslavHavel Vojtěch-49-64-52343
8.Jamný PetrJeřábek Vladimír-567-13-72344
9.Kubina JaromírOrság David77-9-7-72345
10.Marek Jan st.Zetocha Martin-4655 3155
11.Jamný PetrHavel Vojtěch-8-7-3  0356
12.Kubina JaromírJeřábek Vladimír-102-8-6 1357
13.Marek Jan st.Orság David-9-10-8  0358
14.Marek JaroslavZetocha Martin12-866 3168
15.Kubina JaromírHavel Vojtěch-1010-7-10 1369
16.Marek Jan st.Jeřábek Vladimír-659-743279
17.Marek JaroslavOrság David-748-3-723710
18.Jamný PetrZetocha Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jan st.22Havel Vojtěch40
Marek Jaroslav22Jeřábek Vladimír22
Jamný Petr03Orság David40
Kubina Jaromír13Zetocha Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Zelený Milosklav
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31677:625TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
Ryšavý Michal
Hrdlička Petr
 
 
-88-11263210
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
41-56 3120
3.Křen LuborRyšavý Michal-5-4-2  0321
4.Plhák Jan ml.Kolařík Jan11-909 3131
5.Jahůdka PetrHromek Filip838  3041
6.Račák VítězslavHrdlička Petr9-829 3151
7.Plhák Jan ml.Ryšavý Michal-3106-12-42352
8.Jahůdka PetrKolařík Jan-10-78-10 1353
9.Račák VítězslavHromek Filip577  3063
10.Křen LuborHrdlička Petr-698-8-72364
11.Jahůdka PetrRyšavý Michal-1012-11-9 1365
12.Račák VítězslavKolařík Jan115-8-5-122366
13.Bojko KarelHromek Filip935  3076
14.Plhák Jan ml.Kurka Milan710-9-923286
15.Račák VítězslavRyšavý Michal9-6-17-4 1387
16.Bojko KarelKolařík Jan10-657 3197
17.Plhák Jan ml.Hromek Filip-1049-3832107
18.Jahůdka PetrKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor02Ryšavý Michal40
Plhák Jan ml.31Kolařík Jan22
Jahůdka Petr12Hromek Filip04
Račák Vítězslav22Hrdlička Petr11
Bojko Karel20Kurka Milan01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy