Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Benš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Kovačík Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Černý Marek
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1030:34576:599TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Kovačik Jakub
 
 
Skácelík František
Heuman Ivan
 
 
968  3010
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Novotný Jiří
Gembala Jan
 
 
-8-46-6 1311
3.Kovačik JakubNovotný Jiří-89-85-82312
4.Pospíšil JaroslavGembala Jan-6810-8-72313
5.Dočkal TomášHeuman Ivan-893-6-102314
6.Chalupa JakubSkácelík František-3-9-7  0315
7.Pospíšil JaroslavNovotný Jiří1-7-99-62316
8.Dočkal TomášGembala Jan55-12-473226
9.Chalupa JakubHeuman Ivan-3-8512-72327
10.Kovačik JakubSkácelík František-689-5-82328
11.Dočkal TomášNovotný Jiří-6-9-11  0329
12.Chalupa JakubGembala Jan7-6910 3139
13.Kovačik JakubHeuman Ivan478  3049
14.Pospíšil JaroslavSkácelík František-5687 3159
15.Chalupa JakubNovotný Jiří-86-913-223510
16.Kovačik JakubGembala Jan         
17.Pospíšil JaroslavHeuman Ivan         
18.Dočkal TomášSkácelík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačik Jakub12Novotný Jiří40
Pospíšil Jaroslav12Gembala Jan12
Dočkal Tomáš12Heuman Ivan21
Chalupa Jakub13Skácelík František21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
Makovec Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:Kolík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:Velešík Josef
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:34436:522TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančík Jiří
Lošťák Martin
 
 
Cieslar Radek
Martynek Krzysztof
 
 
-9-411-3 1301
2.Šťastný Zdeněk
Stužka Oldřich ml.
 
 
Koždoň Marian
Pilch Jakub
 
 
-8-7-7  0302
3.Jančík JiříPilch Jakub-756-11113212
4.Lošťák MartinKoždoň Marian-68-6-5 1313
5.Stužka Oldřich ml.Martynek Krzysztof13-67-9-42314
6.Šťastný ZdeněkCieslar Radek-14-25983224
7.Lošťák MartinPilch Jakub-7-1-4  0325
8.Stužka Oldřich ml.Koždoň Marian1-88-8-52326
9.Šťastný ZdeněkMartynek Krzysztof-12-910-3 1327
10.Jančík JiříCieslar Radek-87-86-82328
11.Stužka Oldřich ml.Pilch Jakub7-911-14-82329
12.Šťastný ZdeněkKoždoň Marian-5-4-9  03210
13.Jančík JiříMartynek Krzysztof         
14.Lošťák MartinCieslar Radek         
15.Šťastný ZdeněkPilch Jakub         
16.Jančík JiříKoždoň Marian         
17.Lošťák MartinMartynek Krzysztof         
18.Stužka Oldřich ml.Cieslar Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančík Jiří11Pilch Jakub21
Lošťák Martin02Koždoň Marian30
Stužka Oldřich ml.03Martynek Krzysztof20
Šťastný Zdeněk12Cieslar Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:Malý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Večeř Milan
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19517:469TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
Topič Arnošt
Dorňák Zdeněk
 
 
425  3010
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Červík Jaroslav
Hrdlička Michal
 
 
4115  3020
3.Müller JiříTopič Arnošt1011-4-3-72321
4.Rabenseifner MilanHrdlička Martin910-86 3131
5.Žvátora MiroslavDorňák Zdeněk5-711-13113241
6.Wiesner PetrČervík Jaroslav-10-9-10  0342
7.Rabenseifner MilanTopič Arnošt9118  3052
8.Žvátora MiroslavHrdlička Martin-31158 3162
9.Wiesner PetrDorňák Zdeněk-811-87113272
10.Müller JiříČervík Jaroslav-4-9-4  0373
11.Žvátora MiroslavTopič Arnošt58-136 3183
12.Wiesner PetrHrdlička Martin-10778 3193
13.Müller JiříDorňák Zdeněk3-69-11932103
14.Rabenseifner MilanČervík Jaroslav-10-8-4  03  
15.Wiesner PetrTopič Arnošt         
16.Müller JiříHrdlička Martin         
17.Rabenseifner MilanDorňák Zdeněk         
18.Žvátora MiroslavČervík Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Jiří12Topič Arnošt12
Rabenseifner Milan20Hrdlička Martin03
Žvátora Miroslav30Dorňák Zdeněk03
Wiesner Petr21Červík Jaroslav20
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, velký sál v přízemí budovyRozhodčí:Mikulecký Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Bělohlávek Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41703:735KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
Slováček Libor
Vaculík Vladimír
 
 
711-8-883210
2.Bělohlávek Dominik
Šimonek Petr
 
 
Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
7-9-7783220
3.Bezdíček MartinSagáčik Štefan9-6-78-112321
4.Šimonek PetrSlováček Libor-10-56-12 1322
5.Stránský MatějDošek Jaroslav4-8-11-4 1323
6.Bělohlávek DominikVaculík Vladimír37-69 3133
7.Šimonek PetrSagáčik Štefan92-3-10-92334
8.Stránský MatějSlováček Libor-5-4-7  0335
9.Bělohlávek DominikDošek Jaroslav-95912 3145
10.Bezdíček MartinVaculík Vladimír1010-8-683255
11.Stránský MatějSagáčik Štefan-7-3-4  0356
12.Bělohlávek DominikSlováček Libor5-8612 3166
13.Bezdíček MartinDošek Jaroslav11-465 3176
14.Šimonek PetrVaculík Vladimír93-9-6-92377
15.Bělohlávek DominikSagáčik Štefan-35-4-6 1378
16.Bezdíček MartinSlováček Libor-778-8-82379
17.Šimonek PetrDošek Jaroslav-64107 3189
18.Stránský MatějVaculík Vladimír-10107-3-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezdíček Martin22Sagáčik Štefan40
Šimonek Petr13Slováček Libor31
Stránský Matěj04Došek Jaroslav13
Bělohlávek Dominik31Vaculík Vladimír22
Šimonek Petr - žlutá karta



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Baroš Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Veselka Milan
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:24572:527TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Kudela Petr
Onderka František
 
 
8-127-8-92301
2.Ondryáš Daniel
Hrabica Marián
 
 
Wallik Lukáš
Onderka Radek
 
 
-767-653211
3.Pustějovský StanislavOnderka František-63-810103221
4.Konečný JiříWallik Lukáš-4-9710103231
5.Hrabica MariánKudela Petr-106-89103241
6.Ondryáš DanielOnderka Radek666  3051
7.Konečný JiříOnderka František810-3-673261
8.Hrabica MariánWallik Lukáš796  3071
9.Ondryáš DanielKudela Petr7-8-9-11 1372
10.Pustějovský StanislavOnderka Radek537  3082
11.Hrabica MariánOnderka František8-9-7-8 1383
12.Ondryáš DanielWallik Lukáš199  3093
13.Pustějovský StanislavKudela Petr87-1-6-72394
14.Konečný JiříOnderka Radek-64-29732104
15.Ondryáš DanielOnderka František         
16.Pustějovský StanislavWallik Lukáš         
17.Konečný JiříKudela Petr         
18.Hrabica MariánOnderka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pustějovský Stanislav21Onderka František12
Konečný Jiří30Wallik Lukáš03
Hrabica Marián21Kudela Petr21
Ondryáš Daniel21Onderka Radek03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Rajnoch
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Svaté Zdislavy Kopřivnice, naproti LídluRozhodčí:Merenda Ladislav
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10414:321ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Polášek Radovan
 
 
Solanský Pavel
Plachta Jakub
 
 
11-7-910103210
2.Záškodný Marek
Schwarz Ota
 
 
Jurdzin Tomáš
Vilč Martin
 
 
-9826 3120
3.Polášek RadovanPlachta Jakub711-6-773230
4.Záškodný MarekSolanský Pavel662  3040
5.Řežáb JiříJurdzin Tomáš629  3050
6.Schwarz OtaVilč Martin5510  3060
7.Záškodný MarekPlachta Jakub-94-54103270
8.Řežáb JiříSolanský Pavel10-447 3180
9.Schwarz OtaJurdzin Tomáš114-6-1083290
10.Polášek RadovanVilč Martin6109  30100
11.Řežáb JiříPlachta Jakub79   20  
12.Schwarz OtaSolanský Pavel         
13.Polášek RadovanJurdzin Tomáš         
14.Záškodný MarekVilč Martin         
15.Schwarz OtaPlachta Jakub         
16.Polášek RadovanSolanský Pavel         
17.Záškodný MarekJurdzin Tomáš         
18.Řežáb JiříVilč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan20Plachta Jakub02
Záškodný Marek20Solanský Pavel02
Řežáb Jiří20Jurdzin Tomáš02
Schwarz Ota20Vilč Martin02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy