Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Valenta
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:100TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Jurdzinová Petra
 
 
Koplíková Klára
Kotásková Michaela
 
 
-10142 3110
2.Bezděčíková LenkaKotásková Michaela735  3020
3.Viktorínová MichaelaKoplíková Klára444  3030
4.Jurdzinová PetraWO    3040
5.Viktorínová MichaelaKotásková Michaela351  3050
6.Bezděčíková LenkaWO    3060
7.Jurdzinová PetraKoplíková Klára348  3070
8.Viktorínová MichaelaWO    3080
9.Jurdzinová PetraKotásková Michaela789  3090
10.Bezděčíková LenkaKoplíková Klára114  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděčíková Lenka20Kotásková Michaela03
Viktorínová Michaela20Koplíková Klára03
Jurdzinová Petra20   
WO30WO03



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
Výmolová Marta
HOSTUJÍCÍ:KST Omega Olomouc GRM systemsRozhodčí:Pekárek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:Lišková Marie
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:Blaha Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:300:330KST Omega Olomouc GRM systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Jakubíčková Marie
 
 
Veiglová Jarmila
Velechová Adéla
 
 
WO    0301
2.Havlová ZuzanaVeiglová JarmilaWO    0302
3.Jakubíčková MarieVelechová AdélaWO    0303
4.Výmolová MartaKadlčáková AlenaWO    0304
5.Jakubíčková MarieVeiglová JarmilaWO    0305
6.Havlová ZuzanaKadlčáková AlenaWO    0306
7.Výmolová MartaVelechová AdélaWO    0307
8.Jakubíčková MarieKadlčáková AlenaWO    0308
9.Výmolová MartaVeiglová JarmilaWO    0309
10.Havlová ZuzanaVelechová AdélaWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
WO010WO100



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malíková Alžběta
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:18385:355nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Barbora
Malíková Klára
 
 
Králová Lucie
Kopfová Tereza
 
 
-3-4-10  0301
2.Hnátková BarboraKopfová Tereza85-48 3111
3.Hrabcová HelenaKomárková Kateřina-12106-8-42312
4.Malíková KláraKrálová Lucie-8-1151-102313
5.Hrabcová HelenaKopfová Tereza8-3-88-92314
6.Hnátková BarboraKrálová Lucie9-854 3124
7.Malíková KláraKomárková Kateřina776  3034
8.Hrabcová HelenaKrálová Lucie6-969 3144
9.Malíková KláraKopfová Tereza823  3054
10.Hnátková BarboraKomárková Kateřina-7811-6-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hnátková Barbora21Kopfová Tereza12
Hrabcová Helena12Komárková Kateřina21
Malíková Klára21Králová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Záděra Luboš
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22363:392MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Hrdličková Tereza
 
 
Telecká Jana
Pelcmanová Alexandra
 
 
-8-410-10 1301
2.Hrdličková TerezaPelcmanová Alexandra-6-4-11  0302
3.Záděrová LindaPinnerová Eliška966  3012
4.Bednářová LenkaTelecká Jana15-9811 3122
5.Záděrová LindaPelcmanová Alexandra-10-7-5  0323
6.Hrdličková TerezaTelecká Jana12-8912 3133
7.Bednářová LenkaPinnerová Eliška-75-6763243
8.Záděrová LindaTelecká Jana-8-8-5  0344
9.Bednářová LenkaPelcmanová Alexandra6-7-95-42345
10.Hrdličková TerezaPinnerová Eliška-12115-3-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrdličková Tereza12Pelcmanová Alexandra30
Záděrová Linda12Pinnerová Eliška12
Bednářová Lenka21Telecká Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr
HOSTUJÍCÍ:SPŠ Bošky BošoviceRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Morkusová Ivana
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Brom Vladan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:12378:235SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Procházková Marcela
Marková Michaela
 
 
858  3010
2.Píšová AdélaProcházková Marcela9-9-812-62311
3.Růžičková DanielaMarková Michaela4-99-793221
4.Vondrová MichaelaWO    3031
5.Růžičková DanielaProcházková Marcela-114-10-7 1332
6.Píšová AdélaWO    3042
7.Vondrová MichaelaMarková Michaela23-112 3152
8.Růžičková DanielaWO    3062
9.Vondrová MichaelaProcházková Marcela3116  3072
10.Píšová AdélaMarková Michaela-3-83-9 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla02Procházková Marcela21
Růžičková Daniela11Marková Michaela12
Vondrová Michaela20   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy