Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Mencl Kryštof
 
 
Krejčí Richard
Pastorek Milan
 
 
     0301
2.Kopiary Lubomír
Varcl Matěj
 
 
Prášková Vlasta
Móro Jaroslav
 
 
     3011
3.Mencl KryštofKrejčí Richard     0312
4.Pařízek JanPastorek Milan     2313
5.Kopiary LubomírPrášková Vlasta     3123
6.Varcl MatějMóro Jaroslav     3133
7.Pařízek JanKrejčí Richard     3243
8.Kopiary LubomírPastorek Milan     1344
9.Varcl MatějPrášková Vlasta     3054
10.Mencl KryštofMóro Jaroslav     0355
11.Kopiary LubomírKrejčí Richard     2356
12.Varcl MatějPastorek Milan     0357
13.Mencl KryštofPrášková Vlasta     1358
14.Pařízek JanMóro Jaroslav     3268
15.Varcl MatějKrejčí Richard     1369
16.Mencl KryštofPastorek Milan     23610
17.Pařízek JanPrášková Vlasta         
18.Kopiary LubomírMóro Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Kryštof04Krejčí Richard31
Pařízek Jan21Pastorek Milan40
Kopiary Lubomír12Prášková Vlasta12
Varcl Matěj22Móro Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Šeda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:37 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Zdeněk
Zavoral Ivo
 
 
Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
     1301
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Jáč Miloš
Červová Jitka
 
 
     1302
3.Krejčí JosefJáč Miloš     0303
4.Tryzna PavelZítko Martin     3113
5.Zavoral IvoJiroš Adam     1314
6.Šeda ZdeněkČervová Jitka     3224
7.Tryzna PavelJáč Miloš     0325
8.Zavoral IvoZítko Martin     1326
9.Šeda ZdeněkJiroš Adam     3236
10.Krejčí JosefČervová Jitka     0337
11.Zavoral IvoJáč Miloš     0338
12.Šeda ZdeněkZítko Martin     3248
13.Krejčí JosefJiroš Adam     0349
14.Tryzna PavelČervová Jitka     3059
15.Šeda ZdeněkJáč Miloš     03510
16.Krejčí JosefZítko Martin         
17.Tryzna PavelJiroš Adam         
18.Zavoral IvoČervová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Josef03Jáč Miloš40
Tryzna Pavel21Zítko Martin12
Zavoral Ivo03Jiroš Adam21
Šeda Zdeněk31Červová Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná BVrchní
rozhodčí:
Kučera Michal
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil ARozhodčí:Kučera Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna H.BRANNARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 TT Benešov u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeš Josef
Kučera Michal
 
 
Leopold Mikuláš
Ouhrabka Petr
 
 
     1301
2.Bůna Martin
Hofmann Vladimír
 
 
Strnad Pavel
Svaček Igor
 
 
     3211
3.Hofmann VladimírStrnad Jan     2312
4.Kučera MichalStrnad Pavel     1313
5.Faistaver PatrikOuhrabka Petr     3023
6.Bůna MartinLeopold Mikuláš     1324
7.Kučera MichalStrnad Jan     2325
8.Faistaver PatrikSvaček Igor     2326
9.Bůna MartinOuhrabka Petr     3036
10.Hofmann VladimírLeopold Mikuláš     0337
11.Faistaver PatrikStrnad Jan     3047
12.Bůna MartinSvaček Igor     3057
13.Hofmann VladimírOuhrabka Petr     3267
14.Kučera MichalLeopold Mikuláš     0368
15.Bůna MartinStrnad Jan     3178
16.Hofmann VladimírSvaček Igor     3088
17.Kučera MichalOuhrabka Petr     0389
18.Faistaver PatrikLeopold Mikuláš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Vladimír22Strnad Jan22
Kučera Michal04Strnad Pavel10
Faistaver Patrik22Ouhrabka Petr13
Bůna Martin31Leopold Mikuláš40
   Svaček Igor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Šeda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:24 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Zdeněk
Janda Vladimír
 
 
Strnad Pavel
Strnad Jan
 
 
     1301
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Leopold Mikuláš
Ouhrabka Petr
 
 
     3011
3.Šeda ZdeněkStrnad Pavel     3021
4.Zavoral IvoOuhrabka Petr     3031
5.Tryzna PavelStrnad Jan     3141
6.Janda VladimírLeopold Mikuláš     2342
7.Zavoral IvoStrnad Pavel     3152
8.Tryzna PavelOuhrabka Petr     3062
9.Janda VladimírStrnad Jan     2363
10.Šeda ZdeněkLeopold Mikuláš     1364
11.Tryzna PavelStrnad Pavel     3274
12.Janda VladimírOuhrabka Petr     1375
13.Šeda ZdeněkStrnad Jan     3085
14.Zavoral IvoLeopold Mikuláš     3195
15.Janda VladimírStrnad Pavel     2396
16.Šeda ZdeněkOuhrabka Petr     31106
17.Zavoral IvoStrnad Jan         
18.Tryzna PavelLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeda Zdeněk31Strnad Pavel13
Zavoral Ivo30Ouhrabka Petr13
Tryzna Pavel30Strnad Jan12
Janda Vladimír04Leopold Mikuláš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná BVrchní
rozhodčí:
Kučera Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 12:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Michal
Tomeš Josef
 
 
Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
     0301
2.Hofmann Vladimír
Faistaver Patrik
 
 
Jáč Miloš
Červová Jitka
 
 
     0302
3.Tomeš JosefJáč Miloš     0303
4.Kučera MichalZítko Martin     0304
5.Hofmann VladimírJiroš Adam     1305
6.Faistaver PatrikČervová Jitka     3115
7.Kučera MichalJáč Miloš     0316
8.Hofmann VladimírZítko Martin     0317
9.Faistaver PatrikJiroš Adam     3127
10.Tomeš JosefČervová Jitka     0328
11.Hofmann VladimírJáč Miloš     1329
12.Faistaver PatrikZítko Martin     23210
13.Tomeš JosefJiroš Adam         
14.Kučera MichalČervová Jitka         
15.Faistaver PatrikJáč Miloš         
16.Tomeš JosefZítko Martin         
17.Kučera MichalJiroš Adam         
18.Hofmann VladimírČervová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomeš Josef02Jáč Miloš30
Kučera Michal02Zítko Martin30
Hofmann Vladimír03Jiroš Adam11
Faistaver Patrik21Červová Jitka11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Studenec 59Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18 Orel Studenec u Horek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vancl Jan
Kuřík Jan ml.
 
 
Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
     3010
2.Kuřík Matěj
Exner Tomáš
 
 
Krejčík František
Otmar Milan st.
 
 
     2311
3.Kuřík Jan ml.Krejčík František     2312
4.Exner TomášCrha Radek     0313
5.Kuřík MatějDlouhý Dominik     3023
6.Vancl JanOtmar Milan st.     3033
7.Exner TomášKrejčík František     0334
8.Kuřík MatějCrha Radek     3044
9.Vancl JanDlouhý Dominik     3054
10.Kobrle ZdeněkOtmar Milan st.     3164
11.Kuřík MatějKrejčík František     1365
12.Vancl JanCrha Radek     3075
13.Kobrle ZdeněkDlouhý Dominik     3085
14.Exner TomášOtmar Milan st.     3295
15.Vancl JanKrejčík František     30105
16.Kobrle ZdeněkCrha Radek         
17.Exner TomášDlouhý Dominik         
18.Kuřík MatějOtmar Milan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuřík Jan ml.01Krejčík František31
Exner Tomáš12Crha Radek12
Kuřík Matěj21Dlouhý Dominik03
Vancl Jan40Otmar Milan st.03
Kobrle Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad JizerouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Rokytnice nad JizerouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     3010
2.Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
     3020
3.Nesvadba LubošHercík Jan     2321
4.Pfeifer MiroslavHercík Jaroslav ml.     3231
5.Machačka MartinTominec Tomáš     3241
6.Lutz JanMorávek Luděk     3051
7.Pfeifer MiroslavHercík Jan     3261
8.Machačka MartinHercík Jaroslav ml.     1362
9.Lutz JanTominec Tomáš     3072
10.Nesvadba LubošMorávek Luděk     3082
11.Machačka MartinHercík Jan     0383
12.Lutz JanHercík Jaroslav ml.     3093
13.Nesvadba LubošTominec Tomáš     30103
14.Pfeifer MiroslavMorávek Luděk         
15.Lutz JanHercík Jan         
16.Nesvadba LubošHercík Jaroslav ml.         
17.Pfeifer MiroslavTominec Tomáš         
18.Machačka MartinMorávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš21Hercík Jan21
Pfeifer Miroslav20Hercík Jaroslav ml.12
Machačka Martin12Tominec Tomáš03
Lutz Jan30Morávek Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad JizerouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Rokytnice nad JizerouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
     3010
2.Zuzánková Monika
Nesvadba Luboš
 
 
Krejčík František
Otmar Milan st.
 
 
     3220
3.Zuzánková MonikaKrejčík František     3230
4.Nesvadba LubošCrha Radek     3140
5.Pfeifer MiroslavDlouhý Dominik     0341
6.Lutz JanOtmar Milan st.     3051
7.Nesvadba LubošKrejčík František     3161
8.Pfeifer MiroslavCrha Radek     3171
9.Lutz JanDlouhý Dominik     3081
10.Zuzánková MonikaOtmar Milan st.     3091
11.Pfeifer MiroslavKrejčík František     2392
12.Lutz JanCrha Radek     31102
13.Zuzánková MonikaDlouhý Dominik         
14.Nesvadba LubošOtmar Milan st.         
15.Lutz JanKrejčík František         
16.Zuzánková MonikaCrha Radek         
17.Nesvadba LubošDlouhý Dominik         
18.Pfeifer MiroslavOtmar Milan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zuzánková Monika20Krejčík František12
Nesvadba Luboš20Crha Radek03
Pfeifer Miroslav12Dlouhý Dominik11
Lutz Jan30Otmar Milan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Studenec 59Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vancl Jan
Kuřík Jan ml.
 
 
Tominec Tomáš
Morávek Luděk
 
 
     3010
2.Kuřík Matěj
Vancl Jan
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     0311
3.Exner TomášHercík Jan     1312
4.Kuřík Jan ml.Hercík Jaroslav ml.     1313
5.Kuřík MatějTominec Tomáš     3223
6.Vancl JanMorávek Luděk     3033
7.Kuřík Jan ml.Hercík Jan     1334
8.Kuřík MatějHercík Jaroslav ml.     3044
9.Vancl JanTominec Tomáš     3154
10.Exner TomášMorávek Luděk     3064
11.Kuřík MatějHercík Jan     1365
12.Vancl JanHercík Jaroslav ml.     2366
13.Exner TomášTominec Tomáš     3276
14.Kuřík Jan ml.Morávek Luděk     3086
15.Vancl JanHercík Jan     1387
16.Exner TomášHercík Jaroslav ml.     1388
17.Kuřík Jan ml.Tominec Tomáš     1389
18.Kuřík MatějMorávek Luděk     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Exner Tomáš22Hercík Jan40
Kuřík Jan ml.13Hercík Jaroslav ml.31
Kuřík Matěj31Tominec Tomáš13
Vancl Jan22Morávek Luděk04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy