Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Karal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovRozhodčí:Barbořík Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KostelecRozhodčí:Štuler Jaromír
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31647:579TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Barbořík Ivan
 
 
Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
-12569 3110
2.Karal Miroslav
Páleníček Jiří
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
510-57 3120
3.Barbořík IvanLekeš Pavel-10-99-7 1321
4.Karal MiroslavKováč Peter5115  3031
5.Karal MartinŠvehla Michal435  3041
6.Páleníček JiříMlýnek Přemysl-9423 3151
7.Karal MiroslavLekeš Pavel-6-8-9  0352
8.Karal MartinKováč Peter7-667 3162
9.Páleníček JiříŠvehla Michal8-9-910-132363
10.Barbořík IvanMlýnek Přemysl7-578 3173
11.Karal MartinLekeš Pavel454  3083
12.Páleníček JiříKováč Peter-8-7-9  0384
13.Barbořík IvanŠvehla Michal6-6-8-6 1385
14.Karal MiroslavMlýnek Přemysl-26-55-72386
15.Páleníček JiříLekeš Pavel-7-5-5  0387
16.Barbořík IvanKováč Peter-8-86-10 1388
17.Karal MiroslavŠvehla Michal96-9-933298
18.Karal MartinMlýnek Přemysl778  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barbořík Ivan13Lekeš Pavel31
Karal Miroslav22Kováč Peter22
Karal Martin40Švehla Michal22
Páleníček Jiří13Mlýnek Přemysl13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KunoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kunovice U PáleniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32408:476Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Václav
Šašinka Radek
 
 
Polák Petr
Šaur David
 
 
-99-8-8 1301
2.Chvíla Pavel
Slunečko Vratislav
 
 
Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
-5-11-9  0302
3.Chvíla PavelPolák Petr-7-7-8  0303
4.Slunečko VratislavZávada Adam-6-7-7  0304
5.Šmíd VáclavŠaur David564  3014
6.Šašinka RadekKrejčiřík David105-79 3124
7.Slunečko VratislavPolák Petr-5-64-2 1325
8.Šmíd VáclavZávada Adam-9-86-4 1326
9.Šašinka RadekŠaur David5-877 3136
10.Chvíla PavelKrejčiřík David-8-78-7 1337
11.Šmíd VáclavPolák Petr810-12-8-12338
12.Šašinka RadekZávada Adam-8-9-7  0339
13.Chvíla PavelŠaur David682  3049
14.Slunečko VratislavKrejčiřík DavidWO    03410
15.Šašinka RadekPolák Petr         
16.Chvíla PavelZávada Adam         
17.Slunečko VratislavŠaur David         
18.Šmíd VáclavKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvíla Pavel12Polák Petr30
Slunečko Vratislav02Závada Adam30
Šmíd Václav12Šaur David03
Šašinka Radek21Krejčiřík David11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7418:245KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
Krejčí Pavel
Kaňa Jiří
 
 
541  3010
2.Jančář Luděk
Bičan Miroslav
 
 
Bakalík Miloslav
Chlápek Jaroslav
 
 
7-116-8-92311
3.Kubeš DušanKrejčí Pavel8-1263 3121
4.Bičan MiroslavKaňa Jiří279  3031
5.Jančář LuděkBakalík Miloslav6-965 3141
6.Orlovský KarelChlápek Jaroslav343  3051
7.Bičan MiroslavKrejčí Pavel6-872 3161
8.Jančář LuděkKaňa Jiří754  3071
9.Orlovský KarelBakalík Miloslav443  3081
10.Kubeš DušanChlápek Jaroslav7-968 3191
11.Jančář LuděkKrejčí Pavel663  30101
12.Orlovský KarelKaňa Jiří         
13.Kubeš DušanBakalík Miloslav         
14.Bičan MiroslavChlápek Jaroslav         
15.Orlovský KarelKrejčí Pavel         
16.Kubeš DušanKaňa Jiří         
17.Bičan MiroslavBakalík Miloslav         
18.Jančář LuděkChlápek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubeš Dušan20Krejčí Pavel03
Bičan Miroslav20Kaňa Jiří02
Jančář Luděk30Bakalík Miloslav02
Orlovský Karel20Chlápek Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Nedbálek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19569:498KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Dufek Jakub
 
 
Matějíček Jakub
Fibichr Zdeněk
 
 
7-9127 3110
2.Šenkeřík Marek
Oharek David
 
 
Ježek Jan
Kučera Martin
 
 
499  3020
3.Nedbálek MichalKučera Martin748  3030
4.Oharek DavidJežek Jan638  3040
5.Dufek JakubMatějíček Jakub-979-1073250
6.Šenkeřík MarekFibichr Zdeněk98-67 3160
7.Oharek DavidKučera Martin6810  3070
8.Dufek JakubJežek Jan4-7-99-92371
9.Šenkeřík MarekMatějíček Jakub8-9-6-9 1372
10.Nedbálek MichalFibichr Zdeněk-4-7710-82373
11.Dufek JakubKučera Martin311-6-8-92374
12.Šenkeřík MarekJežek Jan9-796 3184
13.Nedbálek MichalMatějíček Jakub-9911-10103294
14.Oharek DavidFibichr Zdeněk7910  30104
15.Šenkeřík MarekKučera Martin         
16.Nedbálek MichalJežek Jan         
17.Oharek DavidMatějíček Jakub         
18.Dufek JakubFibichr Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedbálek Michal21Kučera Martin12
Oharek David30Ježek Jan12
Dufek Jakub12Matějíček Jakub12
Šenkeřík Marek21Fibichr Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Černocký Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ - Sportovní 1357Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23561:516TJ Bystřice pod Hostýnem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Matěj
Nevřala Lukáš
 
 
Janečka Tomáš
Odstrčil Karel
 
 
10-9-91283210
2.Havránek Ondřej
Urbiš Jan
 
 
Gazda Jiří
Polanský Pavel
 
 
368  3020
3.Urbiš JanOdstrčil Karel-5-6-6  0321
4.Havránek OndřejPolanský Pavel-9-13-9  0322
5.Nevřala LukášGazda Jiří-4877 3132
6.Bednář MatějJanečka Tomáš1069  3042
7.Havránek OndřejOdstrčil Karel-2-1277-52343
8.Nevřala LukášPolanský Pavel469  3053
9.Bednář MatějGazda Jiří51011  3063
10.Urbiš JanJanečka Tomáš946  3073
11.Nevřala LukášOdstrčil Karel6-48-8-62374
12.Bednář MatějPolanský Pavel-65912 3184
13.Urbiš JanGazda Jiří7-64-753294
14.Havránek OndřejJanečka Tomáš5-9-8-7 1395
15.Bednář MatějOdstrčil Karel69-6-9832105
16.Urbiš JanPolanský Pavel         
17.Havránek OndřejGazda Jiří         
18.Nevřala LukášJanečka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbiš Jan21Odstrčil Karel31
Havránek Ondřej03Polanský Pavel12
Nevřala Lukáš21Gazda Jiří03
Bednář Matěj40Janečka Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala SK SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:30389:441TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Jaromír
Machara Jiří
 
 
Hladil David
Románek Michal
 
 
-128-11-6 1301
2.Bureš Vlastimil
Kučera Jaroslav
 
 
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
 
 
-86-78-62302
3.Fojtů JaromírHladil David-9-3-7  0303
4.Kučera JaroslavBazalka Michal-8-9-12  0304
5.Machara JiříRománek Michal8911  3014
6.Bureš VlastimilOrlovský Pavel9-9-6-6 1315
7.Kučera JaroslavHladil David5-9-9-9 1316
8.Machara JiříBazalka Michal2-1-9-6 1317
9.Bureš VlastimilRománek Michal473  3027
10.Fojtů JaromírOrlovský Pavel-3-6-4  0328
11.Machara JiříHladil David96-7-8-62329
12.Bureš VlastimilBazalka Michal-77-10-9 13210
13.Fojtů JaromírRománek Michal         
14.Kučera JaroslavOrlovský Pavel         
15.Bureš VlastimilHladil David         
16.Fojtů JaromírBazalka Michal         
17.Kučera JaroslavRománek Michal         
18.Machara JiříOrlovský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fojtů Jaromír02Hladil David30
Kučera Jaroslav02Bazalka Michal30
Machara Jiří12Románek Michal02
Bureš Vlastimil12Orlovský Pavel20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy