Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice AVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:17 Veselice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stloukal Pavel
Musil Martin
 
 
Janáč Daniel
Kellner Aleš
 
 
     3010
2.Skoták Jiří
Nečas Martin
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     3020
3.Stloukal PavelZouhar Miloslav     3030
4.Skoták JiříZouhar Daniel     3240
5.Nečas MartinKellner Aleš     3050
6.Musil MartinJanáč Daniel     3260
7.Skoták JiříZouhar Miloslav     3270
8.Nečas MartinZouhar Daniel     3180
9.Musil MartinKellner Aleš     3290
10.Stloukal PavelJanáč Daniel     2391
11.Nečas MartinZouhar Miloslav     30101
12.Musil MartinZouhar Daniel     31111
13.Stloukal PavelKellner Aleš     32121
14.Skoták JiříJanáč Daniel     30131
15.Musil MartinZouhar Miloslav     32141
16.Stloukal PavelZouhar Daniel     30151
17.Skoták JiříKellner Aleš     30161
18.Nečas MartinJanáč Daniel     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stloukal Pavel31Zouhar Miloslav04
Skoták Jiří40Zouhar Daniel04
Nečas Martin40Kellner Aleš04
Musil Martin40Janáč Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec BVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29 Rájec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koumar Jiří ml.
Malach Martin
 
 
Buryška Bohuslav
Türk Petr st.
 
 
     3110
2.Vodák Jiří
Novotný Martin
 
 
Veselý Ivo
Vacula Aleš
 
 
     3120
3.Vodák JiříBuryška Bohuslav     3030
4.Malach MartinTürk Petr st.     3040
5.Koumar Jiří ml.Veselý Ivo     3250
6.Novotný MartinVacula Aleš     3260
7.Malach MartinBuryška Bohuslav     3270
8.Koumar Jiří ml.Türk Petr st.     3180
9.Novotný MartinVeselý Ivo     3190
10.Vodák JiříVacula Aleš     2391
11.Koumar Jiří ml.Buryška Bohuslav     0392
12.Novotný MartinTürk Petr st.     32102
13.Vodák JiříVeselý Ivo     31112
14.Malach MartinVacula Aleš     30122
15.Novotný MartinBuryška Bohuslav     03123
16.Vodák JiříTürk Petr st.     31133
17.Malach MartinVeselý Ivo     23134
18.Koumar Jiří ml.Vacula Aleš     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodák Jiří31Buryška Bohuslav22
Malach Martin31Türk Petr st.04
Koumar Jiří ml.22Veselý Ivo13
Novotný Martin31Vacula Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice AVrchní
rozhodčí:
Štourač Josef
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33 Olešnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Zdeněk
Barták František
 
 
Dvořák Leoš
Ševčík Jaroslav
 
 
     3010
2.Štourač Josef
Petr Michal
 
 
Zouhar Aleš
Krátký Marek
 
 
     0311
3.Štourač JosefDvořák Leoš     0312
4.Barták FrantišekŠevčík Jaroslav     3122
5.Petr MichalZouhar Aleš     3132
6.Dufek ZdeněkKrátký Marek     3142
7.Barták FrantišekDvořák Leoš     1343
8.Petr MichalŠevčík Jaroslav     3253
9.Dufek ZdeněkZouhar Aleš     0354
10.Štourač JosefKrátký Marek     3064
11.Petr MichalDvořák Leoš     3174
12.Dufek ZdeněkŠevčík Jaroslav     2375
13.Štourač JosefZouhar Aleš     2376
14.Barták FrantišekKrátký Marek     3186
15.Dufek ZdeněkDvořák Leoš     3296
16.Štourač JosefŠevčík Jaroslav     31106
17.Barták FrantišekZouhar Aleš     32116
18.Petr MichalKrátký Marek     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štourač Josef22Dvořák Leoš22
Barták František31Ševčík Jaroslav13
Petr Michal31Zouhar Aleš22
Dufek Zdeněk22Krátký Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Němčice AVrchní
rozhodčí:
Krátký Pavel
HOSTUJÍCÍ:Boskovice BRozhodčí:Meluzín Rostislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčice 180; 679 51Rozhodčí:Pernica Josef
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:40 Boskovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meluzín Rostislav
Pernica Josef
 
 
Héna Jaroslav
Svěrák Martin
 
 
     1301
2.Krátký Pavel
Ondroušek Alois
 
 
Sedlák Zdeněk
Mládek Jindřich
 
 
     1302
3.Krátký PavelSvěrák Martin     2303
4.Pernica JosefHéna Jaroslav     2304
5.Meluzín RostislavSedlák Zdeněk     0305
6.Ondroušek AloisMládek Jindřich     2306
7.Pernica JosefSvěrák Martin     0307
8.Meluzín RostislavHéna Jaroslav     3217
9.Ondroušek AloisSedlák Zdeněk     0318
10.Krátký PavelMládek Jindřich     3228
11.Meluzín RostislavSvěrák Martin     3038
12.Přikryl JiříHéna Jaroslav     1339
13.Krátký PavelSedlák Zdeněk     23310
14.Pernica JosefMládek Jindřich     13311
15.Přikryl JiříSvěrák Martin     23312
16.Krátký PavelHéna Jaroslav     30412
17.Pernica JosefSedlák ZdeněkWO    30512
18.Meluzín RostislavMládek JindřichWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krátký Pavel22Svěrák Martin31
Pernica Josef03Héna Jaroslav22
Meluzín Rostislav21Sedlák Zdeněk30
Ondroušek Alois02Mládek Jindřich21
Přikryl Jiří02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín BVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Letovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46 Letovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Všianský Pavel
Janků Karel
 
 
Rouchal Jan
Musil Zdeněk
 
 
     3010
2.Šos Vít
Novotný Miloslav
 
 
Pelíšek Alois
Andrle Martin
 
 
     1311
3.Janků KarelRouchal Jan     0312
4.Šos VítAndrle Martin     0313
5.Všianský PavelPelíšek Alois     0314
6.Novotný MiloslavMusil Zdeněk     0315
7.Šos VítRouchal Jan     2316
8.Všianský PavelAndrle Martin     0317
9.Novotný MiloslavPelíšek Alois     1318
10.Janků KarelMusil Zdeněk     0319
11.Všianský PavelRouchal Jan     3029
12.Novotný MiloslavAndrle Martin     23210
13.Janků KarelPelíšek Alois     03211
14.Šos VítMusil Zdeněk     23212
15.Novotný MiloslavRouchal Jan     13213
16.Janků KarelAndrle Martin     03214
17.Šos VítPelíšek Alois     32314
18.Všianský PavelMusil Zdeněk     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janků Karel04Rouchal Jan31
Šos Vít13Andrle Martin40
Všianský Pavel22Pelíšek Alois31
Novotný Miloslav04Musil Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38 Kunštát A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Marek
Ostrý Jan
 
 
Sojka Petr st.
Boček Josef
 
 
     2301
2.Pavlů Miroslav
Kopecký Květoslav
 
 
Sojka Petr ml.
Nejedlý Pavel
 
 
     3111
3.Pavlů MiroslavSojka Petr ml.     3021
4.Bubeník RadekNejedlý Pavel     2322
5.Kopecký KvětoslavBoček Josef     0323
6.Ostrý JanSojka Petr st.     3133
7.Bubeník RadekSojka Petr ml.     3043
8.Kopecký KvětoslavNejedlý Pavel     1344
9.Ostrý JanBoček Josef     3154
10.Pavlů MiroslavSojka Petr st.     0355
11.Kopecký KvětoslavSojka Petr ml.     3165
12.Ostrý JanNejedlý Pavel     1366
13.Pavlů MiroslavBoček Josef     0367
14.Bubeník RadekSojka Petr st.     3277
15.Ostrý JanSojka Petr ml.     3287
16.Pavlů MiroslavNejedlý Pavel     2388
17.Bubeník RadekBoček Josef     2389
18.Kopecký KvětoslavSojka Petr st.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlů Miroslav13Sojka Petr ml.04
Bubeník Radek22Nejedlý Pavel40
Kopecký Květoslav13Boček Josef31
Ostrý Jan31Sojka Petr st.22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS