Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
Roček Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:21305:322Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Petr ml.
Kašík Martin
 
 
Kycelt Jakub
Kyceltová Petra
 
 
-6-9-9  0301
2.Vraštil TomášKyceltová Petra-77-8-7 1302
3.Kašík MartinKycelt Jakub-9-7-8  0303
4.Fejtek Petr ml.Fuxa Jiří256  3013
5.Kašík MartinKyceltová Petra-67-7-9 1314
6.Vraštil TomášFuxa Jiří698  3024
7.Fejtek Petr ml.Kycelt Jakub4-6-85-52325
8.Václavů VojtěchFuxa Jiří5-5-5-8 1326
9.Fejtek Petr ml.Kyceltová Petra-8-8-4  0327
10.Vraštil TomášKycelt Jakub1188  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vraštil Tomáš21Kyceltová Petra30
Kašík Martin02Kycelt Jakub21
Fejtek Petr ml.12Fuxa Jiří12
Václavů Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
Šanc Přemysl
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery ARozhodčí:Šanc Přemysl
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Šanc Tomáš
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Masopustová Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:28142:326Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pancák Ondřej
Vít Matyáš
 
 
Fišerová Michaela
Halberštát Ondřej
 
 
-8-7-1  0301
2.Pancák OndřejFišerová Michaela-7-6-7  0302
3.Halberštát OndřejWO    0303
4.Vít Matyᚊancová Veronika-6-3-10  0304
5.Fišerová MichaelaWO    0305
6.Pancák OndřejŠancová Veronika-9647 3115
7.Vít MatyášHalberštát Ondřej-2-4-3  0316
8.Šancová VeronikaWO    0317
9.Vít MatyášFišerová Michaela-6-3-4  0318
10.Pancák OndřejHalberštát Ondřej-8-9-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pancák Ondřej12Fišerová Michaela20
Vít Matyáš03Halberštát Ondřej20
   Šancová Veronika11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
Roček Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12387:286TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Petr ml.
Vraštil Tomáš
 
 
Fišerová Michaela
Halberštát Ondřej
 
 
965  3010
2.Vraštil TomášZoubková Adéla246  3020
3.Fejtek Petr ml.Fišerová Michaela-5635 3130
4.Kašík MartinHalberštát Ondřej6-8-611-92331
5.Fejtek Petr ml.Zoubková Adéla153  3041
6.Vraštil TomášHalberštát Ondřej-123-98-102342
7.Kašík MartinFišerová Michaela8810  3052
8.Fejtek Petr ml.Halberštát Ondřej-65-9-7 1353
9.Václavů VojtěchZoubková Adéla-97-6273263
10.Vraštil TomášFišerová Michaela7211  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vraštil Tomáš21Zoubková Adéla03
Fejtek Petr ml.21Fišerová Michaela03
Kašík Martin11Halberštát Ondřej30
Václavů Vojtěch10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3365:145Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Jakub
Kyceltová Petra
 
 
Pancák Ondřej
Krása Jakub
 
 
673  3010
2.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3020
3.Kycelt JakubKrása Jakub155  3030
4.Fuxa TomášWO    3040
5.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3150
6.Kyceltová PetraWO    3060
7.Fuxa TomášKrása Jakub278  3070
8.Kycelt JakubWO    3080
9.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783290
10.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kyceltová Petra20Pancák Ondřej03
Kycelt Jakub20Krása Jakub03
Fuxa Tomáš20   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS