Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
     3210
2.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Vladyka Jakub
Důra Matouš
 
 
     1311
3.Lehner VladimírMašek Petr     1312
4.Jícha PavelVladyka Jakub     3122
5.Jůza JaroslavKoutník Vojtěch     2323
6.Pták LubošDůra Matouš     1324
7.Jícha PavelMašek Petr     3234
8.Jůza JaroslavVladyka Jakub     3044
9.Pták LubošKoutník Vojtěch     3154
10.Lehner VladimírDůra Matouš     3064
11.Jůza JaroslavMašek Petr     1365
12.Pták LubošVladyka Jakub     3175
13.Lehner VladimírKoutník Vojtěch     3085
14.Jícha PavelDůra Matouš     3195
15.Pták LubošMašek Petr     1396
16.Lehner VladimírVladyka Jakub     31106
17.Jícha PavelKoutník Vojtěch         
18.Jůza JaroslavDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehner Vladimír31Mašek Petr31
Jícha Pavel30Vladyka Jakub04
Jůza Jaroslav12Koutník Vojtěch12
Pták Luboš22Důra Matouš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Horský Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29610:603TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Karel
Protiva Jan
 
 
Reichert Tomáš
Auterský Václav
 
 
15-47-873210
2.Komanec Pavel
Protiva Lukáš
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
977  3020
3.Komanec PavelReichert Tomáš-4-4-5  0321
4.Levora KarelAuterský Václav10-755 3131
5.Protiva JanPanský Miroslav-5-38-14 1332
6.Protiva LukášHavlíček Stanislav383  3042
7.Levora KarelReichert Tomáš8-10-7-7 1343
8.Protiva JanAuterský Václav911-135 3153
9.Protiva LukášPanský Miroslav896  3063
10.Komanec PavelHavlíček Stanislav10612  3073
11.Protiva JanReichert Tomáš-5-98-9 1374
12.Protiva LukášAuterský Václav8-10-8473284
13.Komanec PavelPanský Miroslav-4-58-7 1385
14.Levora KarelHavlíček Stanislav-8-58-11 1386
15.Protiva LukášReichert Tomáš793  3096
16.Komanec PavelAuterský Václav-2-69-6 1397
17.Levora KarelPanský Miroslav-64-99932107
18.Protiva JanHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komanec Pavel13Reichert Tomáš31
Levora Karel22Auterský Václav13
Protiva Jan12Panský Miroslav22
Protiva Lukáš40Havlíček Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gamnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura David
Sommer Patrik
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudilík Jan
 
 
     3010
2.Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
     2311
3.Mazura DavidGabriel Roman     3021
4.Aschenbrenner JanMakoň Zdeněk ml.     1322
5.Sommer PatrikVycudilík Jan     3232
6.Mazura PavelKabát Martin     3042
7.Aschenbrenner JanGabriel Roman     0343
8.Sommer PatrikMakoň Zdeněk ml.     0344
9.Mazura PavelVycudilík Jan     1345
10.Mazura DavidKabát Martin     0346
11.Sommer PatrikGabriel Roman     1347
12.Mazura PavelMakoň Zdeněk ml.     2348
13.Mazura DavidVycudilík Jan     2349
14.Aschenbrenner JanKabát Martin     23410
15.Mazura PavelGabriel Roman         
16.Mazura DavidMakoň Zdeněk ml.         
17.Aschenbrenner JanVycudilík Jan         
18.Sommer PatrikKabát Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David12Gabriel Roman21
Aschenbrenner Jan03Makoň Zdeněk ml.30
Sommer Patrik12Vycudilík Jan21
Mazura Pavel12Kabát Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Ruda Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:Kinský Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kovářík Matěj
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Netrval Jan
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
     1301
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Dienstbier Pavel
Gábor Filip
 
 
     3011
3.Jehlík MiroslavObertík Milan     3221
4.Netrval JanVohradský Marek     1322
5.Kovářík MatějDienstbier Pavel     3032
6.Javorský DanielGábor Filip     3042
7.Netrval JanObertík Milan     2343
8.Kovářík MatějVohradský Marek     3053
9.Javorský DanielDienstbier Pavel     3063
10.Jehlík MiroslavGábor Filip     3073
11.Kovářík MatějObertík Milan     1374
12.Javorský DanielVohradský Marek     3084
13.Jehlík MiroslavDienstbier Pavel     3094
14.Netrval JanGábor Filip     31104
15.Javorský DanielObertík Milan-69   11  
16.Jehlík MiroslavVohradský Marek         
17.Netrval JanDienstbier Pavel         
18.Kovářík MatějGábor Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav30Obertík Milan21
Netrval Jan12Vohradský Marek12
Kovářík Matěj21Dienstbier Pavel03
Javorský Daniel30Gábor Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Ludvík Roman
 
 
Mezera Petr
Pachner Jan
 
 
     3010
2.Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
Sochor Miroslav
Korecký Filip
 
 
     1311
3.Baštář OndřejMezera Petr     3021
4.Pangrác MartinKorecký Filip     3131
5.Krejčíř MilanSochor Miroslav     1332
6.Květon OndřejPachner Jan     3142
7.Pangrác MartinMezera Petr     1343
8.Krejčíř MilanKorecký Filip     3253
9.Květon OndřejSochor Miroslav     2354
10.Baštář OndřejPachner Jan     3264
11.Krejčíř MilanMezera Petr     2365
12.Květon OndřejKorecký Filip     3175
13.Baštář OndřejSochor Miroslav     3285
14.Pangrác MartinPachner Jan     3195
15.Květon OndřejMezera Petr     31105
16.Baštář OndřejKorecký Filip         
17.Pangrác MartinSochor Miroslav         
18.Krejčíř MilanPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej30Mezera Petr22
Pangrác Martin21Korecký Filip03
Krejčíř Milan12Sochor Miroslav21
Květon Ondřej31Pachner Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Štumpf Michal
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Duchoň Roman
Panzer Tomáš
 
 
     1301
2.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Duchoň Antonín
Macháček Radek
 
 
     3211
3.Hořan MarekPanzer Tomáš     2312
4.Kuchař JanMacháček Radek     2313
5.März TomášDuchoň Antonín     1314
6.Roch TomášDuchoň Roman     0315
7.Kuchař JanPanzer Tomáš     0316
8.März TomášMacháček Radek     3026
9.Roch TomášDuchoň Antonín     3136
10.Hořan MarekDuchoň Roman     3146
11.März TomášPanzer Tomáš     3156
12.Roch TomášMacháček Radek     2357
13.Hořan MarekDuchoň Antonín     3267
14.Kuchař JanDuchoň Roman     3177
15.Roch TomášPanzer Tomáš     2378
16.Hořan MarekMacháček Radek     3088
17.Kuchař JanDuchoň Antonín     2389
18.März TomášDuchoň Roman     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek31Panzer Tomáš31
Kuchař Jan13Macháček Radek22
März Tomáš31Duchoň Antonín22
Roch Tomáš13Duchoň Roman13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS